Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:36 26.09.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Развързване на късметътнови [re: Lana]  
Авторлидиa (Нерегистриран)
Публикувано28.06.07 16:46



и срама нямаш да лъжеш че не си искала снимки


и като си помисля как ми помогна, да пази Господ от такива реклами!
<"нямам "пациент" с неразрешен проблем"> защо не реши моят проблем?
хайде стига се изхвърля, реши първо твоите проблеми, малко ми се оплаква, спри първо твоите хапчета, оправи мъжа си и тогава оправяй другите!
мина повече от година нищо не си ми помогнала!



Тема глупакнови [re: Anuel]  
Авторлидия (Нерегистриран)
Публикувано28.06.07 16:50



а ти си един лигльо, който брише по целият дир и се слага там където никой не го иска и пишеш само глупости, никой не ти иска мнението, аз имам работа с човек който ме е измамил, ти защо се бъркаш като женска клюкарка!



Тема Re: Развързване на късметътнови [re: лидиa]  
АвторMиcтиka (Нерегистриран)
Публикувано28.06.07 17:35



МОЛЯ ВИ-не стигайте до конфлити заради мен!
Ако жената е болна-нека се лекува!
А ние които имаме сериозните проблеми-решаваме кому и до колко да се доверим.Съвсем не Ви обвинявам-просто сте се доверила...точно както направих аз!
Но продължавам да вярвам,че все ще се намери някой,който наистина да реши да ми помогне!
Пожелавам и на Вас същото!
И ако е писано аз първа да открия такъв чист,кадърен,истински човек,който да помогне на мен-повявайте ми-веднага ще Ви уведомя,защото аз истински зная какво е СТРАДАНИЕ,разбирам Ви и Ви съчувствам-макар за съжаление да не мога да Ви помогна с нищо на този етап!



Тема Re: Развързване на късметътнови [re: Mиcтиka]  
Авторлидия (Нерегистриран)
Публикувано28.06.07 20:27



извинявам се, но конфликта не е заради вас, просто тази "болна за слава" жена не се появява никъде, не отговаря на кюто си, нито на пощата си, понеже е гузна и когато се появи тука се възползвах да и го напиша, съжалявам че точно във вашата тема се падна, всички измамени сме игнорирани и неможем да се свържем с нея.
съжалявам много





Тема Re: Развързване на късметътнови [re: лидиa]  
Автор Lana (съм)
Публикувано28.06.07 23:36



Светлине,Хелсинг,Илинден и тям подобни безподобници,сега пък се правиш на Лидия....Нямам думи относно твоята диагноза.........
НИКОГА не си бил мой пациент,не контактувам с тебе по определена причина,
поради която никой друг от клуба не контактува с тебе!
Оправи си болната жена,че милото ти детенце страда......
И се хващай да работиш,гиди дърти мързелан!!!
Работа ти намерих,направи се на чук....абе,изобщо не ме интересуваш,това беше последния ми постинг към тебе.Ако се наложи ще го пейстна и в други теми,но слагам точка СЕГА!

EDNO


Тема Re: Развързване на късметътнови [re: Mиcтиka]  
Автор Lana (съм)
Публикувано29.06.07 00:06



Мистика,не се връзвай,моля те!
Тук влизат малко хора ,но един от тях е с много никове и се кефи да провокира.
Разбира се,ти решаваш на кого да се довериш,но съм длъжна да те предупредя,че тук във форума едва ли ще ти помогнат,работата се върши на лични.

EDNO


Тема Re: Развързване на късметътнови [re: Lana]  
АвторLana (Нерегистриран)
Публикувано29.06.07 00:37



сестро нещо не си в час


маг Светлин изобщо не пише тука, името на Хелсинг е Д*** А******, Илинден е негов познат или роднина не знам точно и никога не е писал с теб, от негово име пишеше Хелсинг, имат 14 гд. разлика!
Хелсинг си е мързелив, защото си има фирма и не му пука, има кой да работи за него, изобщо не е женен, няма деца, има приятелка с която са сгодени, тя също пише тука понякога! Това че те е преметнал си е ваша работа, той и мене преметна , но приятелката му го издаде без да знае че ме е лъгал, представи ми се за ерген и ме сваляше! Изобщо не му пука за тукашните клубари, дразни се нарочно, злепостави и приятеля си който сега не иска да пише из форумите заради него!
мене също ме хвана яд за лъжите му и затова заставах между вас, да ви дразня, но тази Лидия не съм аз, не е и той, знам че днес е на път!
Аз те имитирам постоянно, за да гледам сеир
Дори самият Хелсинг не подозира че аз те имитирам, ако знае..
Дори се кефи че друг те дразни, ако преди време те е имитирал , то сега не е , защото изобщо не се досеща за теб, намерил си е една циганка да се драчи с нея и има купища регистрации в други сайтове!
Само не ме питай как и от къде се познаваме, информацията за теб ми я предаде той, както и на много други клубари, доста хора знаят за тебе и са те виждали на снимки! Не се притеснявам дори и да ме разбере, защото ще го издам, като име адрес и фирма!
не забравяй че и други се заяждат с всеки!



Тема Re: Развързване на късметътнови [re: Lana]  
АвторLana (Нерегистриран)
Публикувано29.06.07 00:43



Колежке, ти май беше влюбена в Хелсинг и сега още ти се предвижда навсякъде


Не е за теб, може да си му като майка



Тема Re: Развързване на късметътнови [re: лидия]  
АвторЛaнa (Нерегистриран)
Публикувано29.06.07 00:46



Хей Лидке, искам да се запознаем, как да стане?


Кака ни Лана ни обърка нещо



Тема Re: Развързване на късметътнови [re: Anuel]  
Автор always_cool* (BMW)
Публикувано29.06.07 01:00



аз съм най голямата магийка за любов и всичко


моля попитайте мене всичко мога
а такъв цирк като този тука не е за пропускане! направо циганска работа

По-маймунска от всякога, yes!


Редактирано от always_cool* на 29.06.07 01:01.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.