Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:35 19.05.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ясновидката...нови  
Авторввв (Нерегистриран)
Публикувано16.06.07 18:38



някой ходил ли е при ясновидката Вардеварян? цените не са скъпи но дали помага наистина.





Тема Re: ясновидката... [re: ввв]  
Авторapco (Нерегистриран)
Публикувано17.06.07 01:06



арменец(ка) да помагат?

и то евтино?
това виц ли е?



Тема Re: ясновидката...нови [re: ввв]  
Авторdidi (Нерегистриран)
Публикувано19.06.07 18:02



Единствената ясновидка която НАИСТИНА е такава и помага е... по скоро беше Мира от център Изида(със зелени очи,защото има и друга Мира там),
някои може да са я виждали преди години по телевизията. И я търся и аз защото отдавна вече не е в Изида напуснала е и не знам как и къде мога да я открия??Ако някой има представа много ще съм му благодарна!



Тема Re: ясновидката...нови [re: didi]  
Автор selenitt (непознат )
Публикувано27.05.10 14:17



даите кординатите та тази ясновидка





Тема Re: ясновидката...нови [re: didi]  
Автор galabovd (непознат )
Публикувано15.08.15 11:37



Мира е уникална( надявам се все още да е така). Тя си имаше свои слабости, но дано бог и запази способностите. Нагледах се през годините на ментета( от всякакви братства). На всеки му според делата...



Тема Re: ясновидката...нови [re: galabovd]  
Автор galabovd (непознат )
Публикувано15.08.15 12:31



По въпроса се изказват някакви "безмозъчни същества". Някой беше казал:" Господи прости им, те не знаят какво правят"... Пожелавам на всички "търсещи", а не 'безмозъчни" същества да открият "своя" учител в 3D, a най-добре "учителя в самите нас". Чичо Ошо казва(това не е негово откритие):"Когато ученика е готов се появява учителя." Ние сме калпави ученици(неграмотни) за това и в България няма учители. Мира ми каза,че аурата на хората е вече 2-3 m, po-razvitite 3-4(екстрасенси).Старите учители десетки метри. От нас вече нищо не става. А и кажете ми: Какво правим за да се развиваме? Нищо, ние сме просто "отрепки" във във времето...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.