Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:34 27.04.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема sos магиинови  
Авторлaдa (Нерегистриран)
Публикувано19.04.07 16:42



Здравейте
Имам проблем и затова се обръщам към вас
Ходил ли е някои някъде да му развалят магии, къде и правена ли му е защита
Благодаря ви предварително за съпричасността



Тема Re: sos магиинови [re: лaдa]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано25.04.07 20:46



отидете при г-жа Валерия Христова в Център "Изцеление" 02 966 3050, тя ще Ви е от помощ.

Редактирано от Anuel на 25.04.07 20:46.



Тема Re: sos магиинови [re: лaдa]  
Автор lifejuice (минаващ)
Публикувано26.04.07 14:10



Би могло да ви се помогне чрез Егологията ако на тиловете ви има червени(в по-тежките случаи лилави) петна. За да стане това обаче трябва да сте наясно точно за какво получавате помощ и т.н. Ето сайта за малко базисна информация:
http://esotherica.freecom-int.com

Предаването на Димитър Захариев е по телвизия М-САТ и се казва ' Въпроси в ефир'. То се излъчва всеки петък от 21.00 до 22.00 с повторение в сряда от 13.30-14.30. Чресз него можете да вземете решение дали това,което виждате, ви изглежда реално/ полезно/ истинско... И в крайна сметка да решите дали искате да тръгнете по пътечката на Егологията.







Тема Re: sos магиинови [re: лaдa]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано26.04.07 15:10



Познавам една много силна, която живее в "Княжево" - казва се Цветанка Генова. Ама телефонът и адресът съм и го запилял някъде, щото от години не съм я посещавал. Но жената е добра ясновидка, разваля магии, а също практикува и т.нар. алтернативна медицина, има също и медицинско образование, така че е наясно с човешкото тяло и болестите и не е някоя шарлатанка да практикува и препоръчва алтернативната медицина като заместител на общоприетата, напротив. Гледа да помогне там, където лекарите не могат. Но това относно лечителството.

Мога да поразпитам за адреса и телефона й, ако се интересуваш. В "Княжево" къщата й се намира близо до сградата на "Главболгарстрой".

Иначе относно разваляне на живачни магии - Василка от Перник. Нея също я познавам лично, но и на нея съм и запилял координатите.



Тема аз навремето казах по един повод нещо..нови [re: лaдa]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано26.04.07 21:14



... ходете си с магиите, че Ви отиват на шиите..



Тема Re: sos магиинови [re: lifejuice]  
АвторRed Guy (Нерегистриран)
Публикувано27.04.07 16:00



Добър денннн, СЕСльо!



Тема Re: sos магиинови [re: лaдa]  
Автормockвич (Нерегистриран)
Публикувано29.04.07 17:23



аз развалям магии! на кардана си





Тема Re: sos магиинови [re: Anuel]  
АвторBaлepия (Нерегистриран)
Публикувано29.04.07 17:26



идвай рожбо, аз такива като тебе търся задръстени, да ми ближат тлъстата и напръщяла шунда


и да им изпразвам не само куровете, но най вече кесиите



Тема Re: sos магиинови [re: lifejuice]  
АвторДимитъp 3axapиeв (Нерегистриран)
Публикувано29.04.07 17:29



подочух че си имал червено петно на задника си , да не ти го е пръснал някой?





Тема Re: sos магиинови [re: бeзпътeн]  
Авторkyp в cтъkлeницa (Нерегистриран)
Публикувано29.04.07 17:37



абе хуй припариран

, ти и тука ли се намеси бе , от кога взе да вярваш на идиоти от окултните психопати, невернико такъв, кога взе че повярва?!
що не накараш въпросните вещици да ти раздвижат умрелият кур в оня музей на Распутин
Цветанка Генова, тая колко пъти и близа шундата че я препоръчваш, да не си я мазал с мед, според мен е с дърта и полуразложена шунда, не си заслужава да се ходи чак до там!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.