Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:02 17.05.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Животът ми гръмна ,като от пушканови  
Авторcontabile (Нерегистриран)
Публикувано03.04.07 17:51



Кажете ми моля Ви се къде да отида и какво да правя?
Вече не издържам,ще взема да откача...... На 44 г. съм,имам хубава професия Счетоводител и собствена фирма за адм. услуги.,неомъжена съм ,без деца,живея в апартамента на родителите си /с тях/.цял живот съм се борила и нищо даром не съм получила-училища,жителство,жилище,работа и т.н.Тъкмо бях преди години се установила някак си-работа по професията с доста стаж,добри доходи...и всичко тръгна с главата надолу...!Удари ме най- близкия човек на когото съм помагала много включително и на семейството му,а той ми е кръстник.дори се оказа , че е доносник в ДС.Причината е че дъщеря му е морално пропаднала и ражда всяка година копелета,т.е. деца без брак. и затова е решил да ме унищожи.накара ме да се хвана като гл.счетоводите в едно училище и да прекратя с фирмите.това беше клопка,защото училището е затънало с кражби и мошенничества- ото помощи,/храна,дрехи,пари..../. просто аз трябваше да съм изкупителната жертва...Стигнах и до съд ,но ме оправдаха.аз си зная какво ми костваше толкова години-следствие,разпити,закани за убийство,изнудване,добре че експертизите минаха успешно и не можаха да ме вкарат в затвора. Съсипаха ме много.несамо финансово ,но и психически.Едва тогава разбрах,че кръстникът ми стои зад всичко.Целият съдебен състав направо ме жива оплака,защото нищо не съм излъгала или откраднала някому нещо,камо ли от деца. не мога да се съвзема!Все попадам на фирми ,които са меко казано идиотски. Не мога да си намеря нито една свястна фирма,какво да правя? затънала съм до гуша от дългове и неприятности! моля ви , помогнете ми,зная че има изход!



Тема Животът ми гръмна ,като от пушканови [re: contabile]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано03.04.07 19:15



Първият вариант няма да ти хареса много, да се гръмнеш с пушка!

Другият е да дойда и да те набия както се полага, жена с професия счетоводител да реве като необразован безделник


При тези условия които описваш, мн. ми е трудно да разбера къв ти е проблема, всичко е минало, с тази професия без работа няма да останеш....
Ами потруди се малко повече да търсиш и ще намериш, ако се поболееш, тогава?
Психическото ти натоварване ще премине, стига да не се връщаш назад!




Тема Re: Животът ми гръмна ,като от пушканови [re: contabile]  
Авторstopwatch (Нерегистриран)
Публикувано04.04.07 15:37



Наистина драматично са се размили събитията. Какво да ти кажа, оказа се че никой неможе да е застрахован против кофти хора! Както всичко трайно, така и процеса на възстановяване на нещата ще си дойде, но с малко повече търпение и упоритост. Май поуката с магическата пръчка и бързата рисунка която ти е предсавил "кръстика ти" е ясна. Важно е, че си победила, макар и в една нежелана битка от теб. Поеми въздух за спокойствие и огледай щетите. Заемите ще се оправят в крайна сметка. А с фирмите които си водила преди това какво стана? Нека те препоръчат или да препоръчат коректни фирми за конкретна работа. Забрави за ония нещастник за известно време, или поне докато си стъпиш на краката!



Тема Re: contabileнови [re: contabile]  
Авторkeн (Нерегистриран)
Публикувано05.04.07 10:34



Вероятно става въпрос за Синдрома на Емоционалния Срив от второ ниво. Ако на тила ти има червено петно Егологията може да ти помогне:
телевизия М-САт ,петък 21.00-22.00

http://esotherica.freecom-int.com



Тема Re: contabileнови [re: keн]  
Автор stopwatch (непознат )
Публикувано05.04.07 11:31



Що за глупости са това?! По-голяма щуротия от това за "червеното петно" не бях чувал! По-добре човек да хвърли монета за да реши един проблем, отколкото да плаща на други да му го решат според тяхната гледна точка!



Тема Re: contabileнови [re: stopwatch]  
Авторapl (Нерегистриран)
Публикувано05.04.07 12:46



я нова регистрация





Тема Re: contabile [re: apl]  
Автор stopwatch (непознат)
Публикувано05.04.07 15:12



ха-ха! Незнаех, че съм успял с регистрацията. И за мен беше изненада, но темата е друга ;)



Тема Re: Животът ми гръмна ,като от пушканови [re: contabile]  
Авторtanya24 (Нерегистриран)
Публикувано07.04.07 23:26



Боже ще полудея. Да не би нас счетоводителките да ни е подгонила някаква зла прокоба.Аз също съм счетоводител и от няколко месеца насам животът ми се обърна на 180 градуса. Нищо не ми върви. Аз също съм затънала в дългове. На всичкото отгоре се сбъскахме с измамници.В такава дупка е семейството ми,че просто идея нямам как ще се оправим. И въпреки всичко аз мисля "ГЛАВАТА ГОРЕ". Трябва да успеем и да се оправим. Просто няма начин да не излезем от тази дупка. Тези мои думи са насочени и към вас.Напълно Ви съчувствам и Ви разбирам.Много се надявам нещата да се оправят и за Вас и за мен.Пожелав Ви успех, броени минути преди най-светлия християнски празник Велик ден. Вярвайте в Бог и се молете да ни помага. Само да не ме помислите за някоя фанатизирана сектантка. Просто това ми остана опората.
Вярвам,че се справим.Успех.



Тема Re: Животът ми гръмна ,като от пушканови [re: tanya24]  
Авторcontabile (Нерегистриран)
Публикувано09.04.07 17:10



Христос Воскресе!
Бог да благослови теб,близките ти и домът ви!
Благодаря за утешителните думи колежке! Аз също не съм фанатичка и сектантка,но се моля на Бог-източно- православна християнка съм. Не е лесно да започнеш отначало , аз вече съм на 44 год.Няма да се оставя да ме съсипят идиотите,удостоените с дипломи болшевишки доносници, некадърници и тъпанари. Всичките си пари от хонорарите си плащам постепенно дълговете и си купувам икономическа и правна литература ,за да съм в час ,ако мога така да се изразя.Купувам си дрехи и обувки ,колкото да не съм гола и боса. Нямаш си напредстава как озлобяват ,когато виждат ,че няма шанс как да изостана в професията си. Лошо си направих ,като уних....Сега вдигнах глава,стъпих си на краката и винаги ,когато усетя и ми се отдаде въэможност не пропускам да покажа колко добра счетоводителка съм, а те направо се изяждат от злоба. Бог няма да ме изостави,Той ще ми избърше сълзите!Сгреших,много сгреших като се отдадох на униние,скръб и самосъжаление и най-вече страх.Затова и стигнах до тук. Не правете като мен, горе главата и смело напред! Бог да Ви благослови!





Тема Re: Животът ми гръмна ,като от пушканови [re: contabile]  
Авторtanya24 (Нерегистриран)
Публикувано10.04.07 21:01



Мойте поздравления.Вие сте една силна жена и Ви се радвам на куража.За съжаление аз немога да се похваля със същото/ поне в този момент/, но на Вас желая много, много успех. Аз съм на 41години. Най искренно Ви пожелавам кураж, сила и не се предавайте. Гордейте се със себе си.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.