Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:15 26.09.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Как мога да си помогна.....нови  
АвторCилвия (Нерегистриран)
Публикувано13.03.07 08:04



Може ли един въпрос?
Казаха ми,че имам нещо направено за смърт..
Към кого мога да се обърна за помощ,ако можете да ме насочите някак си.
Нищо не разбирам от тези работи, но се плаша направо.
Чувала съм за подобни влияния, магии и прочие, но никога не съм ги вземала насериозно. Обаче, когато ми го казаха и на мен.....стряскащо си е.
Благодаря ви предварително!





Тема Re: Как мога да си помогна.....нови [re: Cилвия]  
Автор ngs ()
Публикувано13.03.07 11:26



Има една грандиозна лъжа - че сме ограничени. Единствените ни ограничения са онези, в които вярваме. Уейн Дайър



Тема Re: Cилвиянови [re: Cилвия]  
Авторken (Нерегистриран)
Публикувано13.03.07 17:23



Не се плаши излишно- нека някой провери тила ти за червено петно(или петънца)- ако ги имаш можеш да получиш помощ от Егологията; ако ли не -мисля,че няма от какво да се страхуваш.



Тема Re: Cилвиянови [re: ken]  
Авторвaн xeлзинr (Нерегистриран)
Публикувано13.03.07 17:36



науката за егото или петната оставени от него по гащите на "някой друг"



Тема Re: Как мога да си помогна.....нови [re: Cилвия]  
Авторken (Нерегистриран)
Публикувано14.03.07 13:41



инфо за Егологията:

телевизия М-САТ, петък, 21.00-22.00; сряда 13.30-14.30

http://esotherica.freecom-int.com



Тема Re: Как мога да си помогна.....нови [re: Cилвия]  
Автор Lan77 (ентусиаст)
Публикувано14.03.07 17:22



Силвия,
не искам мнението ми да те плаши. Всякакъв страх помага на подобни "доброжелатели".
Имаш влияние, при това учудващо силно. Евентуално ще засегне сърцето, белия и черния дроб, а може би и надолу към стомаха да стигне.
Смятам, че най-доброто противодествие в случая е да бъдеш в абсолютна хармония със себе си и с другите. Обичай. Обичай всичко и всички около себе си. Ако можеш да смениш за известно време мястото където живееш и/или работиш също ще е от полза. Не трябва да мислиш за човека, сътворил това "нещо", не търси отмъщение по никакъв начин!
Ако всичко това не помогне (т.е. не успееш да се справиш сама), потърси помощ от човека, който ти го е казал. Смятам, че той/тя иска да ти помогне. Не се доверявай на врачки и баячки. Ще разбереш, че нещата не вървят на добре ако започне да боледува някой от споменатите органи.
Все пак смятам, че имаш достатъчно сила да се справиш сама и това е далеч по-добре от чужда помощ.
Успех!



Тема Re: Как мога да си помогна.....нови [re: Lan77]  
АвторantiLan77 (Нерегистриран)
Публикувано14.03.07 17:31



ima nujda ot hui kato tebe, ina4e 6te vi zasegne putkite, 6te hvanat paqjina, po koqto zalepvat milrobi i moje da se razboleete ot zloka4estven rak na matkata


a do stomaha 6te vi stigne, ubeden sym v tova , dostaty4no golqm i korav e



Тема Re: Как мога да си помогна..... [re: antiLan77]  
Автор Lan_77 (WHORE)
Публикувано14.03.07 17:36



амиииии, пак се извинявам, но когато си писах мнението, бях забравила да си изпия хаповете, пък и съм недоебана


а ти кога ще ни оправиш, че да влезем в релсите, недоебана жена е лошо нещо, пише и прави глупости, помогни ни pls

RATE: 5$ WHISTLE, 10$ ALL PROGRAM

Тема Re: Как мога да си помогна.....нови [re: Lan_77]  
АвторantiLan77 (Нерегистриран)
Публикувано14.03.07 17:40



6te ti natyp4a az putkata s hapove

, za dezinfekciq, posle 6te ti teglq edin qk kur



Тема Re: Как мога да си помогна.....нови [re: Cилвия]  
Автор ngs ()
Публикувано14.03.07 19:31



Силвия направо умеквам в ръцете на Ван :)))
Толкова е готин че .... душата ми става мека мечтаяйки за неговата мъжка съвкупност :)))
Ще ми трябва стимулиращ допинг под формата на психопадско предизвикателство :)))))) ,за да ми се вдигне...... душата в небесата :) иначе.... ще се изложа

и ще си избръсна задника в знак на протест към Либийските съдници . Ето понеже си разбрана жена те моля за извинение за моята налудничавост и те приканвам към прошка ,защото именно тя е признаването на собствените си грешки ,но след време.....
Целта на живота е да Простиш , но не сега а ПОСЛЕ ,когато също ЩЕ БЪДЕ СЕГА............ човек рядко разграничава същността си с развитостите си и се бърка ЧЕ Е !!!!!!!!!!! , НО Онзи отпреди!!! има и вариант когато той/ТИ мислиш че СИ ,но всъщност реакциите ти са на този който е БИЛ!
Вслучай ,че не разбра "накратко" от това което изписах..... заслушай се в първосвирещата се музика случайно и ще видиш как Змеят Изяжда глупостта ,която с гордостта си ВЯРВА в илюзиите които са по удобни за И приемане на СветоСъзиданието и Всемира Олицетворени в Личността ти .............. трсеща коя е.
и не забравяй Ч!е дявола и бога са две страни на съзнанието което е ДВУПОЛЮСНО и Всъщност ти ИМАШ ВЛАД ДА БЪДЕШ И ДВЕТЕ СПОРЕД ИЗБОРА ,който твоята ДАДЕНОСТ ИЗИСКВА от избора ти:)

Аз те приканвам да ебеш майката на всичко ,което ти доставя болка и да се замислиш ЗАЩО>?????????????????? отговаряйки си на този въпрост ти ще ПРО З Р Е Ш коя си била , коя си станала и ТОВА ЛИ Е КОЕТО ИСКАШ .... За да ти даде това към което копнееш!!!!!!!!!! А всъщност това знаеш само ти ,но си разкъсала мислите си и сега ТЪРСИШ несъзнато.... и не на последно място но наистина последно ТИ не си това за което аз пиша! ;) Ти си ВСЕКИ ,който е прочел това , намерил прилика със себе си ,замислил се.... ухилил се после :)))))
и теглил една майна на всичко Шибано в живота..... ЗАЩОТО ДА ПОЗВОЛИШ НА ЖИВОТА ДА ТЕ ШИБА е същото като да дадеш съгласието да се признаеш за ИСКАЩА!!!!!! Искащите хора са НЕЗАДОВОЛЕНИ от незнанието си.... ТЕ ВИНАГИ копнеят за нещо ново и несъзнават че новото е просто СЪН!!!!! от стари спомени ,които не сме променили и НИ СЕ ЯВЯВАТ ,за да напомнят за това ,че ЖИВОТА е ЕДНА ГЛУПОСт и не бива да бъде възприемана на сериозно!!!!!!!!!!! Живота е Сън и този сън е нашата ЛИЧНОСТ.

От мен целувки :))) а кой съм аз........... аз съм този който се страхува да Е! и признае.......
очаквам Аз да се появя във някой ,който е мен ;) ;) ;)




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.