Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:44 09.07.25 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Тема магия да равалиш бракнови  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано16.02.07 20:40



Запали черна свещ. Приготви купа с вода, черен конец и 1 лимон, срязан на две. Вземи снимките на хората, които искаш да разделиш. Напиши имената им на гърба на снимките, малко име и фамилия, ако може и рожденна дата. Вземи снимката на мъжа, напръскай я с вода и кажи 'В името на отца, сина и святия дух, кръщавам те (име и фамилия). Отсега нататък ще се казваш (име и фамилия).' Направи това и със снимката на жената. Така ще активираш двете снимки.

Вземи едната половина лимон, сгъни снимката на мъжа и я вкарай в лимона. Завържи с черен конец и докато правиш възлите трябва да баеш така ' (Име и фамилия), връзката ти с (другото име) ще ти стане кисела. Всеки път, когато си с нея кисел вкус да има в устата ти.' Трябва да баеш така на всеки възел. Повтори със снимката на жената и другата половина лимон.

По време на празнеща се луна зарови двете половини лимон близо до дома на хората, които искаш да разделиш. Полей отгоре с малко оцет и трябва да баеш така ' Както е кисел лимона и горчив оцета, така и вие да сте кисели и горчиви заедно. Както се празни луната, така и любовта ви да се изпразни.'



Тема Re: магия да равалиш бракнови [re: .]  
Авторmagi (Нерегистриран)
Публикувано18.02.07 11:51



............, как може да влияеш на свободната воля на човек хей точице внимавай!........не знаеш с какво се захващаш, отваряш врата , която после трудно се затваря



Тема Re: магия да равалиш бракнови [re: .]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано18.02.07 12:05



ще го имам предвид



Тема Re: магия да равалиш бракнови [re: magi]  
Авторeтнo (Нерегистриран)
Публикувано20.02.07 13:00



Браво...не те ли е срам да публикуваш такива "рецепти"...научи хората на нещо добро, а не на лошотии. Ей, простотията няма край!



Тема Re: магия да равалиш брак [re: .]  
Авторшш (Нерегистриран)
Публикувано20.02.07 22:31



НЕ СИ ИГРАЙТЕ С ТЕЗИ НЕЩА .



Тема Re: магия да равалиш бракнови [re: шш]  
АвторXXX (Нерегистриран)
Публикувано21.02.07 00:00



прав си, по добре да си поиграят с моя, хем е безопастно, хем ще им е хубаво





Тема Re: !!!нови [re: .]  
Автор Alphecca (снежинка)
Публикувано24.02.07 14:56



Магията е енергийно въздейстие, което ВИНАГИ се завръща към подателя си. Този който разделя хора чрез магия, никога няма да е щастлив в любовта! Винаги ме е изумявало как хората се заблуждават, че ще постигнат всичко желано чрез магия, а не могат да видят на фино ниво как разрушават собствената си аура и вредят на съдбата на потомците си.





Тема Re: !!!нови [re: Alphecca]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 21:24



тъи, тъи



Тема Re: !!!нови [re: Alphecca]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 21:25



тъи,тъи



Тема Re: !!!нови [re: aз]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 22:00



и като се раздрънчат онези ми ти тенекии...това да не е фамилна черта
ще слушаме щурците - те са класика




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2025 Dir.bg Всички права запазени.