Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:21 02.05.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: телепатиянови [re: мar]  
АвторZimna_Toplina (Нерегистриран)
Публикувано22.01.07 21:49



аз мисля, че не само е възможно да има телепатия между близки хора, но и наистина я има....
Лично аз винаги усещам, когато нещо лошо се случва с моя бивш приятел... Ние се разделихме много цивилизовано и просто сме запазили приятелските си отношения. Чуваме се от време на време и ако някой от нас има нужда от помощ си помагаме. И двамата сме наясно, че не сме един за друг и просто сме запазили добри чувства един към друг...
Най- пресния случай е от около седмица... Не можех да спя цяла нощ и в малкото време, през което успях да подремна сънувах моя бивш. През деня реших да му звънна да видя как е и се оказа, че се е спрекчкал със шефа си и е напуснал работата си. Не е могъл да спи цялата нощ.. Просто го усетих и се опитах да го утеша и да разбере, че може да разчита на мен, че ще му помогна с каквото мога...
Така, че Маг- телепатия съществува.... :)



Тема Re: телепатиянови [re: Zimna_Toplina]  
Автормar (Нерегистриран)
Публикувано22.01.07 21:56



Искренно ти завиждам за това, че сте запазили хубави чувства един към друг.Хубаво е и че се чувате.



Тема Re: телепатиянови [re: мar]  
АвторZimna_Toplina (Нерегистриран)
Публикувано22.01.07 23:01



Ами когато двама човека се разделят заради различия в характерите си, а не заради точно определена причина или след скандал, тогава не би имало причина, за да не запазят добри отношения... По принцип е много обременяващо да се скараш с някой и да се разделиш с него заради това без да се изяснят нещата и да се помирите... Поне аз съм на това мнение...
Веднъж ми се случи да се скарам с една позната, на която много държа.. Просто бях много наранена от някои неща, които каза и си тръгнах без да й се обаждам повече... Това беше лятото и вече колко месеца изминаха без да се чуем.... Сега понякога чувствам липсата й в моя живот.. Но както и да е...Много горд човек съм и не бих отстъпила, когато някой ме е наранил... И в този случай има нещо като телепатия между нас.. Усещам как тя иска да ми се извини, но не смее, а и аз усещам понякога как трябва да направя първата крачка към сдобряването, но не я правя..
Изобщо човешките отношения са толкова объркани и понякога ние ги усложняваме допълнително...



Тема Re: телепатиянови [re: Capa]  
Авторne e (Нерегистриран)
Публикувано22.01.07 23:13



не е разбира се, не четеш ли: не искал да се срещат защото ако сега се срещнели ВЕЧЕ трябвало да се изяснява.
мисля ,че по-скоро й е показал обратното.



Тема Re: телепатиянови [re: мar]  
АвторR (Нерегистриран)
Публикувано23.01.07 09:34



malko е абсурдно да приписваш на жената страх, като изобщо не си говорил с нея.



Тема Re: телепатиянови [re: R]  
Автормar (Нерегистриран)
Публикувано23.01.07 11:16



Ми аз исках да говориме, дори и смс и пратих, но тя не отговори. Мисля че това е достатъчно ясен показател!



Тема Re: телепатиянови [re: мar]  
АвторR (Нерегистриран)
Публикувано23.01.07 13:22



Че иди лично като наистина искаш. може да не го е получила, може телефона да й се е счупил, може да е била болна, може да е умряла.

абсурдно е да навръзваш в една картинка Ин-ян символа с вечния кръговрат и някакви си незначителни есемеси. Как ги съчетаваш?



Тема Re: телепатиянови [re: R]  
Автормar (Нерегистриран)
Публикувано23.01.07 13:49



Навръзвам го, защото усещам какви са нещата.За всичките тези години не сгреших 1 път! Знаех че след като ме заряза няма да е края, след това знаех и всичко дето се случи. А иначе, този телефон на който и пратих смс-а не е активен по принцип.Тя го включва само за да види дали има нещо пратено на него. Та за грешка и дума не може да става дума! Просто не иска, по една или друга причина!



Тема Re: телепатиянови [re: мar]  
АвторR (Нерегистриран)
Публикувано23.01.07 14:31



Откъде си сигурен че е жива?



Тема Re: телепатиянови [re: мar]  
АвторБeл (Нерегистриран)
Публикувано23.01.07 14:31



Е то е ясно че не те иска. Щом не може да каже и едно "благодаря" като й се честити рожден ден, кво да се говори за друго.

Един съвет: забрави за всички телепатии и символи ИН-ЯН. Ако беше това, няма сила която да го спре.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.