Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:28 19.05.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Тема ЛЕЕНЕ НА КУРШУМ?нови  
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано02.01.07 20:20



Наистина ли помага? Не съм наясно с тези неща и затова се извинявам ако въпроса ми звучи глупаво.



Тема Re: ЛЕЕНЕ НА КУРШУМ?нови [re: жeнa]  
Авторzerocool (Нерегистриран)
Публикувано03.01.07 01:29



abe estestveno 4e pomaga zavisi pri koq si i dyli si razbira ot rabotata na mene pra baba mi bai i e kazala na baba mi i babami mi kazva che ne e koi znae kakvo prosto se kazvat nqkolko molitvi a az sym bil i pri edna det govori nqkvi super prostotiii det sled tova ne moje da si go povtori :D



Тема Re: ЛЕЕНЕ НА КУРШУМ? [re: zerocool]  
Автор Lan77 (ентусиаст)
Публикувано03.01.07 10:57



Куршум е много готин ритуал. Вплита излишна енергия в метал, но помага само когато има такава енергия. Наистина помага при уплах, защото това е почти отделена енергия от тялото, стои като цицина на енергийното тяло. Но не помага при повечето болести, защото те представаляват енергийни дупки. Естествено добра веща ги прави тези неща без да лее нищо, а пък молитвите в случая , не знам църквата дали ще ги одобри.
Както и да е - това е стравнително проста манипулация и много от практикуващите се справят, дори и тези, които не знаят точно какво правят...

Редактирано от Lan77 на 03.01.07 11:14.



Тема Re: ЛЕЕНЕ НА КУРШУМ?нови [re: Lan77]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано03.01.07 20:01



"Куршум е много готин ритуал." - за мене също, особенно като извадя големият пищов с многобройните сребърни куршуми...

и ги натъпча в тебе...!










...а това дали ще ти хареса ?! :



Преди да те гръмна да те цункам за последно.........!



Та по въпроса за куршумите съм намбър уан, както винаги...!

Хайде сега за много години, мисля тази новата 2007 гд. да ви трепя с любов и секс, ама само дамите ей !







*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.