Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:00 02.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Магьосничествонови  
Автор ngs ()
Публикувано29.12.06 19:43



Всичките ученици на Кастанеда ли сме :)



Тема Re: Магьосничествонови [re: ngs]  
Автор vret7 (минаващ)
Публикувано29.12.06 19:50



Чи той не е учител





Тема Re: Магьосничествонови [re: vret7]  
Автор ngs ()
Публикувано29.12.06 20:08



''ЧИ'' е нашият O'ЧИ-тел :) Чрез Кастанеда.

Вретчо Велик си :)



Тема Re: Магьосничествонови [re: ngs]  
Автор vret7 (минаващ)
Публикувано29.12.06 20:16



...еххх сега и ти,не ми гъделичкай егото...че едвам съм го усмирил,То само това чака,да се развихри отново

,ти си по-велик...обаче



Тема Re: Магьосничество [re: vret7]  
Автор ngs ()
Публикувано29.12.06 21:02



Ако искаш да кажеш че сме ВЕЛИЧИНА :)) съм съгласен с теб инак съм посредствен човек радващ се Утрото и вечният ДЕН.



Тема Re: Магьосничествонови [re: ngs]  
Автор vret7 (минаващ)
Публикувано31.12.06 03:17



...а аз съм още по посредствен,радвам се и на залезите

все още незная кое ми харесва повече,изгрева, залеза или разстоянието м/у тях,затова исползвам много многоточия,многоточков посредственик.....хмм ,звучи Велико



Тема Re: Магьосничествонови [re: ngs]  
Автор ngs ()
Публикувано31.12.06 07:22



РаноБУДЕН си ,толкова рано ,че не се знае дали е късно. ТАМ където точката за време се промива , там отгоре където слънцето стои непомръдващо... там където горе и долу се пресичат.... там е сърцето на избора ,който действа и тук от там , и там от тук.
За това обичаш да изпитваш радостта от безвремието и да видиш онова което малцина могат.
Едни виждат сутринта ,други вечерта а ти Живият неспиращ момент.
Изгрева предвещава радост и очакване на нещо,,, а залеза радост доволство от свършилият "ден". ТИ ЛЕТИШ ОТВЪТ ВРЕМЕТО ,без да те е грижа искаш ли да мине деня или да настъпи утрото.... ти просто Присъстваш съпричастен на създаването на времето и преживяваш някое измерение повече. Създал си си ново "време" време на радост , елегантна човешка бързина и финно търпение, над което работиш :) .... със последният пласт от вътре на вън и последният от вън на вътре... последният най тънак ,прозрачен и най здрав пласт.. обвивка ,която формира от едната страна тялото ти от другата процесите които действат към него и живата душа "вътре".... идва време и на духът ,който е самото поястоянно жужене на инвертиралите процеси , където Целият живот и ТИ ставате едно със божествено съзнание наблюдаващо/самонаблюдаващо...... изпитващо Радост и топлина в материята си ,ОТ СЪЗНАТЕЛНАТА Светлина към трептящото тело и обратно! понеже Духът на бога трепти постоянно у всеки ,защото всеки.. , всяка една отделна незаменима част(ние) формира божието "тяло" Биожествената тъкан обгръщаща с намерението в безвремието ,което всеки от нас.., всяка негова част сформира ВРЕМЕ от несъзнателното разбиране на отделните си части(всеки от нас). И все пак само едно много слойно его би си помислило ,че може да бъде бог:) НО В КРАЙНА СМЕТКА материята е проявление на съзнанието ,разшитено или не И именно това съзнание ОСЪЗНАВАМЕ с материята Си... Въплъщаваме ,засвидетелстваме!!!! ЖИВОТА и на човешко ниво! ,от което в проблясъка на светлината на сърцето в обвивката се вижда ЯСЕН СВЕТЪТ ,не чрез очите ,а чрез Светлината която е нашият Свободен порив , радост и ЛЮБОВ ,която сме НИЕ ,но обединени не като хора а като светлина , .... всъщност ето защо сме БОГ :) - Бивате Огромно Големи ,в общуването си!!! Бивате МЕН от отделни Пътуващи Личностти събиращи се в МЕН , вашата вяра у ВАС ,където ТЯЛОТО СЪМ АЗ-ВАС и вашето съзнание съм АЗ.. един комплексен ТРУД и ЖЕЛАНИЕ, желанието да БЪДЕШ и да си БЪДЕЩ!!!!!!!!!! Вечен ,биван и ИЗГРЯВАЩ ,засилващ се ПЛАМ!!!!! :)

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от ngs на 31.12.06 07:46.</EM></FONT></P>

Редактирано от ngs на 31.12.06 07:59.



Тема Re: Магьосничествонови [re: ngs]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано31.12.06 08:14



2007 - край на елемента земя - дигите се късат - наводнения
2008 - борба на огън и вода - вулкани - загряване
2009 - угасяване на огъня - покълва ново развитие - на нещо друго

2010 -утвърждаване - нова форма на съзнание - нов огън разтапя твърдостта на старите форми

2011 - омекотяване - стичане - огънят е победител - луната е унищожена

2012 - водата отказва да създава форми - край на познатото - няма луна





давам тези указания, предречени от маите, за край на този свят през 2012, за да осъзнаем навреме
собствените свойства и да не се борим, за да няма страдание



Тема Re: Магьосничествонови [re: xм]  
Автор ngs ()
Публикувано31.12.06 09:04



Предсказанията могат да бъдат верни ,ако се стои безучастно и непромениш онези причини от тогава ,които може да сътворяват други сега.
Идеята е в полза , благодаря :)



Тема Re: Магьосничествонови [re: ngs]  
Авторд-p ЙOPДAHOB (Нерегистриран)
Публикувано01.01.07 13:11



Да психиатрите.
Тук на "живо" както в концлагерите на Хитлер,
използвувам жив материал.Съветвам моодератори на клуб история, любов, ГСМ
езичество, астрология, вампири , разведени, психолози, анализа, ком. програми и куде ли не за непосветените.
Така, че внимавайте достъпа до интернета ви от доставчика може да бъде ограничен.Предупредили сме ги ние.
ха, наздраве хипнотизатори-магъосници.
Всички знаем кой какъв е и какво прави.






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.