Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:45 03.07.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Витлеемската Звезданови  
Автор whitestar (sunshine)
Публикувано24.11.06 21:45



Това е звездата на Исус, в когото вярвам(Бог), магиите са дело единственно и само на злото в лицето на горделивият сатана, който ни заблуждава с личности , чиято съвест е изгоряла и се отклоняват от истината, която е Христова и се мъчат да надвият страстите си със силата на дяволската магия!
Бог силно осъжда тези деяния през всичката история на човечеството, но злото е толкова привликателно, като дяволска магия, за която се борят много личности, като не мислят за последствията, но рано или късно всичко се връща!
Жалко , че между вас има личности , които са на почтенна възраст и още не са разбрали това, а може би го знаят, но предпочитат временното си плътско тяло да е добре, докато умре , защото и без това е обречено на гибел като злото, а за сметка на това убиват вечният си дух, който може да не умира, ако пазим любовта , вярата и надеждата си в Бог!



Любов и светлина за всички

Редактирано от whitestar на 24.11.06 21:48.



Тема Re: Витлеемската Звезданови [re: whitestar]  
Автор whitestar (sunshine)
Публикувано24.11.06 22:05





Любов и светлина за всички

Тема Re: Витлеемската Звезданови [re: whitestar]  
Авторвлaдo (Нерегистриран)
Публикувано25.11.06 04:24



предполагам всички ще поискат
да им простя за което



Тема Re: Витлеемската Звезданови [re: whitestar]  
Авторivan (Нерегистриран)
Публикувано25.11.06 07:53



вие ,които вярвате в рая,които ви е обещан ,защо се стрхувате от смъртта.до сега не съм видял вярващ ,които да се е забързал към небето.вие сте наи-привързани към плътта,но сте страхливи и лицемерни.вярвате в рая,но искате по-вечко тук на земята ,нали.какво знаеш за магията та прати хората при сатаната?



Тема Re: Витлеемската Звезданови [re: влaдo]  
Автор whitestar (sunshine)
Публикувано26.11.06 20:44



Лицемерието да се правиш на Бог е присъщо на всички които се отричат от своят Създател, като слушат гласът на измамата!

Любов и светлина за всички

Редактирано от whitestar на 26.11.06 20:44.



Тема Re: Витлеемската Звезданови [re: ivan]  
Автор whitestar (sunshine)
Публикувано26.11.06 20:54



Ако беше писал с твоя ник, бих ти отговорила по добре!
Ако си толкова смел, защо не се преселиш ти в отвъдното, ами даваш съвети и обвиняваш другите?
За магията знам много повече от теб, така , че не ме учи на това!

Това си е дяволска работа!
А ти , че си се писал Иван, не означава , че си наистина същият, само Врет може да го потвърди!

Любов и светлина за всички

Тема Re: Витлеемската Звезданови [re: whitestar]  
Автор иcтинa (съм)
Публикувано29.11.06 03:06



[13:4] И тъй, изпратени от Духа Светаго, те слязоха в Селевкия, а оттам отплуваха за Кипър.
[13:5] И когато стигнаха в Саламин, проповядваха словото Божие в иудейските синагоги; а имаха и Иоана за прислужник.
[13:6] Като преминаха целия остров до Пафос, намериха един магьосник лъжепророк, иудеин, на име Вариисус,
[13:7] който се намираше у проконсула Сергия Павла, мъж умен. Тоя, като повика Варнава и Савла, пожела да чуе словото Божие.
[13:8] А магьосник Елима (защото името му така се тълкува) се противеше на тях, като се стараеше да отвърне проконсула от вярата.
[13:9] Но Савел, който се наричаше и Павел, изпълнен с Дух Светий, устреми върху му поглед
[13:10] и каза: о, ти, който си пълен с всякакво коварство и всякаква измама, дяволски сине, враго на всяка правда! Не ще ли престанеш да изкривяваш правите Господни пътища?
[13:11] И сега ето, ръката Господня е върху тебе: ще бъдеш сляп и до някое време няма да виждаш слънцето. И изведнъж падна върху му тъма и мрак, и той, обръщайки се насам-нататък, търсеше водач.
[13:12] Тогава проконсулът, като видя станалото, повярва и се чудеше на учението Господне.

Права си , Бог винаги е осъждал магьосничеството и чародейството, които са тежки престъпления, които объркват съдбите на хората със слаби ангели, затова е нужна усърдна молитва за спасение и Бог , който е верен, винаги ще се отзове на помощ на праведника!



Тема Re: Витлеемската Звезданови [re: whitestar]  
Авторивaн (Нерегистриран)
Публикувано29.11.06 08:27



ще пиша с какъвто ник искам.това е само моя работа ,не твоя.аз не вярвам в християнския рай и за това няма за къде да бързам,но ти като си толкова вярваща и разбираща какво правиш още тук, защо не бързаш към рая и господ?или вярата ти не е чак толкова голяма все пак.признай, имаш ли в себе си желание да отидеш по скоро в рая,което е най -логично ако мислиш че съществува.не всичко е черно и бяло и исус го показва в учението си, но то не всеки може да го разбере-хора разни.прави каквото искаш ,но не ми казваи аз какво да правя.а че всеки вярващ в бога,които не бърза към него е лицемер е повече от ясно.защо ви страх ако наистина е вярно това ,което пише в библията.писал съм се иван защото се казвам иван,но за теб съм свети иван.ако си мислиш ,че магията е дело но сатаната си е твоя работа,но аз не мисля така.изобщо не ми цитирай библията,защото признавам само личния опит,а не кои какво е казал или написал.когато бог те прати лично при мен т.е . ти го каже лично ,ела и ще говорим,а дотогава трай ,че се излагаш.



Тема Re: Витлеемската Звезданови [re: иcтинa]  
Авторивaн (Нерегистриран)
Публикувано29.11.06 08:30



щом павел го е можел ,би трябвало и ти да го можеш,но имам чувството, че при теб не се получава нещо.прав ли съм.



Тема Re: Витлеемската Звезданови [re: иcтинa]  
Авторвлaдo (Нерегистриран)
Публикувано29.11.06 09:51



кажи на твоят бог да не се крие като сконфузено хлапе
пред баща си.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.