Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:41 05.07.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Витлеемската Звезданови [re: Lan77]  
Авторcвeтлинa (Нерегистриран)
Публикувано21.12.06 11:11



[2:1] Имало е и лъжепророци между народа, както и между вас ще има лъжеучители, които ще вмъкнат пагубни ереси и, като се отричат от Господа, Който ги е изкупил, ще навлекат върху си скорошна погибел.
[2:2] И мнозина ще последват тяхното разпътство, и поради тях пътят на истината ще бъде похулен.
[2:3] И, подбуждани от користолюбие, ще ви мамят с лъстиви думи; тяхното осъждане отдавна е готово, и тяхната погибел не дреме.



Тема Re: Витлеемската Звезданови [re: cвeтлинa]  
Автор Lan77 (ентусиаст)
Публикувано21.12.06 23:15



Copi-paste, без особена мисъл, без излишно затормозяване, ...познах...

. Чакам и сopi-paste на Истина. Куриозното е, че текстът е един от малкото изключително правдиви!

Редактирано от Lan77 на 21.12.06 23:17.



Тема Re: Витлеемската Звезданови [re: Lan77]  
Автор MYSTlC (вярваща)
Публикувано21.12.06 23:49



Явно си добра ясновидка, затова позна

.
Защо ли ние не успяхме да познаем?
И защо ли си мисля , че те подмятат нарочно и то с сopY-paste , ако нямаш нещо против, без излишно да се затормозяваш !
Ееех, добре е да виждаш чуждите сламки в очите.
Наистина сте куриозни в текста си.

Любов или омраза?

Тема Re: Витлеемската Звезданови [re: Lan77]  
Автор ilinden3 (amforata)
Публикувано22.12.06 14:50



Абе момиче, нищо не си познала, не виждаш ли че ти скроиха номер, както правят с мене


Колко лесно попадна в капан, защо не изчака?
Моят съвет е да не се оправдаваш, нито да се криеш, бъди сигурна , че след постинга ми ще има и други нарушители, аз съм трън в очите на другите, едва ли ще останат безучастни, защо избърза с отговора, никой ли не те е учил на търпение!
copy & paste - ти го подхвърлиха нарочно, я си помисли малко, след като си убедена в нещо, мислиш ли , че "истина" е толкова глупава да ти сервира точно това?
Не виждаш ли , че всеки чака някой да се издъни и да го вземат на прицел, освен , че нищо не позна, взе и написа това"copi" !
Има и друго, но спирам, не мисля , че трябва да го четат публично!

И светлината в мрака свети, и мракът я не обзе

Тема Re: Витлеемската Звезданови [re: ilinden3]  
Автор Lan77 (ентусиаст)
Публикувано22.12.06 20:05



Греша, като всички.

Редактирано от Lan77 на 22.12.06 20:35.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.