Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:29 19.05.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема За Лананови  
Автор kristofer (непознат )
Публикувано09.10.06 15:26



Привет на всички,
Моля ви не пишете пошли работи за Лана. Тя е сериозен духовен човек и един от хората, които вдъхновяват и развиват този клуб. Нека да бъдем добронамерени един към друг и да се обичаме. Това е за благото на всички.
:)


Мир и любов,



Тема Re: За Лананови [re: kristofer]  
Авторpsihiatar (Нерегистриран)
Публикувано09.10.06 16:44



тук всички са шизоиди,мястото им е в изолаторите,а не из вируалните
пространства.супер издухани има,духовни тук няма



Тема Re: За Лананови [re: kristofer]  
Авторcлyчaeн (Нерегистриран)
Публикувано09.10.06 18:31



Интересно , защо ли всичката тази гадост се върти около тази жена?
Във всяка лъжа има и много истина, дори и да преувеличават тези които не я харесват!
Мисля че все нещо е направила , за да получава такива отговори, а като гледам и тя какви ги пише , не мисля че е цвете за мирисане, ако на мене пише по този начин , нормално е да и кажа нещо подобно, но както и да е, не и прави чест да се занимава с интриги, ако мисли че е нещо всъщност, високо развитите духовно личности, не се намисат в такива низши интриги.



Тема Re: За Лананови [re: kristofer]  
Авторkristofer 2 (Нерегистриран)
Публикувано09.10.06 19:16



Лана, от полярната звезда си личи как сама се защитаваш, умряла циганката дето те хвали и реши сама да го направиш, нима някой би повярвал, че човек току що пристигнал в клуба те познава и решил да те защити колко си "духовна", може би но в друга насока

!
А щом си стигнала до там , друг ник да те защитава, явно не си полезна за клуба, умният човек не би обръщал внимание на тези неща, както направиха други, като не се намисат в интриги като тебе, може би са същите , които се изпокриха и сега ти изпитват волята и сивото вещество, но ти не се усещаш, спри с интригите , ако искаш да си победител.

Моят съвет към теб е : не нападай, не обиждай и не гони карез на никой, бъди себе си, не се намисай където не си желана, само така ще се освободиш от тази извратеност, колкото повече обръщаш внимание на това, повече ще те нападат, мисля , че ако се оттеглиш само за няколко дни , те ще те забравят и като няма с кого да се хапят, ще започнат сами да го правят помежду си, ето защо и мен ме няма вече толкова време, дано се досетиш
кой(я) съм!



Тема Re: Kristofer2нови [re: kristofer 2]  
Автор kristofer (непознат )
Публикувано09.10.06 19:27



Привет отново,
Аз не съм член на този клуб и не пиша по принцип, а само чета от време на време и искам да ти кажа, че познавам много добре Лана и тя е моя приятелка. Помогна ми в доста труден период от моя живот. В този смисъл винаги ще съм и благодарен и ще я хваля за помощта която ми оказа. Помагала е и на други мои приятели. Работата, която върши е много полезна. От друга страна въпрос на етика и възпитание е да се запази този форум чист без цинизми и мръсотии, за да може всеки един от нас с удоволствие да влиза и да споделя това което мисли.

Мир и любов



Тема Re: Kristofer2нови [re: kristofer]  
Автор Lana (съм)
Публикувано09.10.06 21:29



Благодаря ти,kristofer,но ето сега пък ......сама съм си се хвалела....
Да видим докъде ли са решили да стигнат

.

EDNO

Тема Re: За Лананови [re: cлyчaeн]  
Автор Lana (съм)
Публикувано09.10.06 21:32



Благодаря ти,случаен

!

EDNO

Тема Re: За Лананови [re: kristofer 2]  
Автор Lana (съм)
Публикувано09.10.06 21:38



Благодаря и на тебе,kristofer 2,нямаше ме няколко пъти по няколко дни,но те са решили да ме "величаят".Пишат си от мое име,отговарят си.....
Но ,ако знаеха в духовен план каква услуга ми правят.......няма да довърша фразата,разбираш защо


Нека си продължавят,аз ще им се радвам,помисли и се порадвай и ти .

EDNO

Тема Re: Kristofer2нови [re: Lana]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано11.10.06 03:28



Вярвам ти мила, много ти вярвам, аз съм сигурен, че сте двама

.................само че в едно тяло

А.....?Има ли други в този форум?

Искаш да правиш любов с мен?!

Тема Re: За Лананови [re: kristofer]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано11.10.06 03:37



Що се правиш на шут, след като си шутка

(така ли беше в женски род)

Искаш да правиш любов с мен?!


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.