Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:16 08.07.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Vupros za vas,magove?нови  
АвторDulo (Нерегистриран)
Публикувано03.10.06 19:46



Bqh v zentur Izelenie,gledah po TV 4arodeikata ,mag Valeriq Hristova i poneje jivota mi e ad v momenta i strahotno sum se ot4aqna re6ih da q posetq.Mnogo na burzo mi kaza,za men samata kakva sum i kakvo mi e,ni6to za bude6teto,ako iskam da mi lee vosuk trqbva da zaplatq 80 leva,pretupame na burzo vze 10 leva i haideee.Ot mnogo hora sum 4uvala,4e leeneto na vosuk bilo star metod i pomagalo,a sumata ot 80 leva mi se struva ujasno golqma i ne moga da si q pozvolq,4udq vsi4ko e samo okolo parite,4e 4ovek trqbva da dade ne6to trqbva,no ako ima6 talant i darba da pomag6 na drugite ne bi trqbvalo da vdiga6 letvata taka visoko. Znae li nqkoi dobra gleda4ka,vra4ka ili qsnovidez ,,koqto ima darba da vijda ne6tata, da lee vosuk ili prosto da moje pone malko da pomogne ,struva mi se,4e Vanga be6e edinstvena,a sled neq se poqviha kup 6arlatani.
Blagodarq vi!





Тема Re: Vupros za vas,magove?нови [re: Dulo]  
Автор santodupe (новак)
Публикувано03.10.06 22:22



Леенето на восък е изтъркан метод.Не мисли всяко нещо,което са ти казали за себе си за чиста монета!Тези хора са перфектни специалисти по човешката психология и могат умело да използват слабите места на "клиентите"си.



Тема Re: Vupros za vas,magove?нови [re: Dulo]  
Автор smokche (хвъркато)
Публикувано03.10.06 23:12



пиши на бележка на хората с никове - Lana, slynchev_lych, lan77, ngs или ilinden33. Мисля, че те биха могли да ти помогнат. А като кликнеш на самия ник, се появява информация за човека и там има мейл.





Тема Re: Vupros za vas,magove?нови [re: Dulo]  
Автор ilinden3 (amforata)
Публикувано03.10.06 23:48



Познавам лично Валерия Христова, както и Мария Мъглова, едната е дъщеря, другата снаха на Цанка(също восъколеячка, беше болна от тумор , не знам дали е още жива), защо не си помогнаха помежду си?

Не ходете при такива личности! За тях парите са над човека!!!

Пиши ми на лични бележки, мога да те насоча, но не искам да го правя публично заради масовата психоза в клуба, за пари и такси не питай, аз и тези които познавам не питаме за пари, това което ни е дал Бог , го раздаваме безплатно, но няма смисъл да продължавам да пиша тука , както решиш, очаквам те на лични!

И светлината в мрака свети, и мракът я не обзе


Тема Re: Vupros za vas,magove?нови [re: ilinden3]  
Автор ilinden3 (amforata)
Публикувано04.10.06 00:03



"struva mi se,4e Vanga be6e edinstvena,a sled neq se poqviha kup 6arlatani. " - забравих да ти пиша , че тези думи твои са вярни, лично съм контактувал с Ванга, научил съм и доста неща от нея, днес бе нейният рожден ден 03.10.1911 гд.!
Да почетем паметта и..

И светлината в мрака свети, и мракът я не обзе


Тема Re: Vupros za vas,magove?нови [re: ilinden3]  
Автор santodupe (новак)
Публикувано04.10.06 19:45



Ванга наистина имаше дарбата да прилага божията благословия и да помага на хората.Поклон пред паметта и!



Тема Re: Vupros za vas,magove?нови [re: Dulo]  
АвторDullo (Нерегистриран)
Публикувано04.10.06 20:08



Blagodarq vi,4e otkliknahte taka burzo na molbata mi.Neznam samo kak da se svurja s vas ???Regestrirah se,no ne sum naqsno kakvo se ostavq ,kak da vi tursq?Ako moje samo da mi obqsnite za da vi potursq i da mi pomognete s informaziq.Razbira se ne vzimam vsi4ko za 4ista moneta.V dne6no vreme,sa se poqvili edni 4ove4eta i vsi4kite uj sa naslednizi na Vanga,a vsu6nost sa nai-obiknoveni mo6enizi.Vzimat predimstvo ottova,4e horata imat problemi i dobre se spraqvt s krasnore4ieto si i stari trikove.6te sum radostna,ako moje da mi pomognete,prosto naistina vqrvam,4e vupreki vsi4ko ima hora s darba koito mogat da budat polezni ili po nqkakuv na4in da opravqt burkotiite i zlinite,koito ni spohojdat taka neo4akvano.





Тема Re: Vupros za vas,magove?нови [re: Dullo]  
Автор smokche (хвъркато)
Публикувано04.10.06 20:45



отгоре в сивата лента има "остави бележка". Трябва да знаеш обаче точно как се пише ника на човека, на когото искаш да изпратиш съобщение. Най-лесно погледни първо в клуба, където са писали хората, запиши си ги някъде и така.





Тема Re: Vupros za vas,magove?нови [re: smokche]  
Автор Lana (съм)
Публикувано06.10.06 07:59



Хей,смокче,благодаря ти!
Благодаря,че правиш разлика между нас трите с Лан77,мен и Слънчев лъч!
Благодаря ти и , че знаеш,че сме тук за да помагаме,въпреки,че не си спомням да съм ти помагала лично !
Относно нгс и илинден оставам резервирана ....
И пак Благодаря!

EDNO


Тема Re: Vupros za vas,magove?нови [re: ilinden3]  
Автор Lana (съм)
Публикувано06.10.06 08:05



Дали не е време да покажа и аз истинската ти самоличност вместо фалшивата ти снимка в профила на Албенка?
Всъщност не ми отговаряй,защото от сега нататък те игнорирам тотално!
Поне веднъж да беше прочел сигнатурата ми правилно,цялата ти простотия нямаше да се лее така из клуба,но скоро ще видим и добрата страна на медала



EDNO


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.