Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:16 28.05.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Изкуството на Осъзнатото Сънуваненови [re: Lan77]  
Авторmalahiq (Нерегистриран)
Публикувано30.09.06 02:10



скьпа Лан77,проблема при теб е че сьнуваш непрекьснато,и не е ясно кога е сьзнато,пиши ми на mailbox@malahiq&helsing@yahoo.com



Тема Re: Изкуството на Осъзнатото Сънуваненови [re: Lan77]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано30.09.06 02:15



Сънуването е и моя силна област, сънувах те как се въплащаваш в тялото на Lana и после поиска да те изчукам, познай по нататък какво стана

..........беше се подмокрила цялата от поредица оргазми.........

Сънят ми бе като истински, е та това е изкуството на осъзнатото сънуване, евала , майсторка си.........

kill the witchs and the Mussulmans



Тема Re: Изкуството на Осъзнатото Сънуваненови [re: malahiq]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано30.09.06 02:20



Иванчо, ако няма с какво да си играеш, да ти дам моя , корав и голям е, а тези вещици са си мои няма да ги закачаш, ясно, щот ще ядеш големия кур, ако не си го ял вече де , педалче такова



kill the witchs and the Mussulmans



Тема Re: Изкуството на Осъзнатото Сънуваненови [re: malahiq]  
Автор Lan77 (член)
Публикувано30.09.06 08:52



malahiq, сега разбираш ли какво имам предвид? Ако не ти пречи всичкия боклук дето се изсипва много ще се радвам да продължиш темата.



Тема Re: Изкуството на Осъзнатото Сънуваненови [re: malahiq]  
Автор malahiq (дух и вятър)
Публикувано30.09.06 19:00



Осъзнато сънуване през вековете и до наши днни:
(продължение)

При ацтеките най-главното божество е било това на сънищата.

При северноамериканските индианци има специални стаи за съновидения. Старейшините на племето тълкували сънищата, които получавали по време на обредите и в съответствие с това вземали различни решения. На езика на индианците думата "шаман" означава "човек, който има сънища". Живеещите около река Амазонка казват, че "всеки, който сънува е малко шаман".

Австралийските аборигени имат запазена история във вид на легенди от преди 40 000 години. Това древно време те наричат с дума означаваща в превод "сънно време".

В Библията се споменава приблизително 121 пъти за сънуване и 89 за спане. Има описани случаи на много хора, които в живота си са се ръководели от сънища. Сънищата в Библията често са проводници на Божията воля. В книга Числа глава 12 например се казва: "Слушайте сега думите Ми. Ако има пророк между вас, Аз Господ ще му стана познат чрез видение, на сън ще му говоря". Друг пример е Йосиф който, правилно интерпретирайки съня на фараона, предсказал седем богати години, а след това седем години на нужда.

В края на темата, ще се опитам да дам сведения отностно библейските сънища, особенно за едно, което сега няма да споменавам, но се отнася за съдбата на света.

(следва продължение)


ако чуваш действието на вятъра, защо не усещаш силата на Духа


Тема ето ти съвет от меннови [re: Lan77]  
Автор malahiq (дух и вятър)
Публикувано30.09.06 19:15



Темата ще върви, а ти защо обръщаш внимание на нареченият от теб "боклук"?

Ето ти нещо и от мен: "Попитали един мъдрец, който живеел в голям и развратен град, как се оправя с беззаконието, лошотията, разврата и всичките недостатъци на хората и света, как не се съблазнява и издържа на всичко това, а той им отговорил, много просто, както езика се пази от зъбите да не го захапят, така и аз се пазя от всичко това" - вникни добре в тези думи, който има ум нека ги разбере!

И какво от това , че бесните кучета се хапят?

ако чуваш действието на вятъра, защо не усещаш силата на Духа


Тема Re: ето ти съвет от меннови [re: malahiq]  
Автор Lan77 (член)
Публикувано30.09.06 20:15



Обръщам внимание, защото капаците не са ми присъщи, а до колко ме засяга е друга тема

. Всъщност ми е приятно, че си избиват комплексите и така се чувстват по-добре и в същото време не мога да се нарадвам на простотията. Тя си е ценна сама за себе си!



Тема Re: Изкуството на Осъзнатото Сънуваненови [re: malahiq]  
Автор Lan77 (член)
Публикувано30.09.06 20:19



"На езика на индианците думата "шаман" означава "човек, който има сънища"". Срещала съм друг превод, в който е преведено като "човек, който вижда". Виденията при шаманите са били съпроводени от състояние прилично на транс, не на класически сън.



Тема мишмаш от монро и кастанеданови [re: malahiq]  
Автор Darth_Vader™ (power)
Публикувано30.09.06 20:21



ти да не си ходил на семинара на клиъргрийн? и от там да те прихвана тази идея ...



Good is a point of view.And the Jedi point of view is not the only valid one.

Тема Re: Изкуството на Осъзнатото Сънуваненови [re: malahiq]  
Автор Lan77 (член)
Публикувано30.09.06 20:25



Зависи какво разбираш като "опасно". Аз под "опасно" разбирам нещо, което непостредствно може да ти навреди. Смятам че подтикването за сънуване на нещо точно определено, освен че може да те натовари (т.е. да не си починеш спейки) или да ти пречи да получиш някаква информация, складирана в подсъзнанието, не може да ти навреди по друг начин.
Тук говоря единствено и само за сънуване. Т.е. онова състояние, в което цялото ти тяло си е на едно място (на всички нива) и през съзнанието преминават картини от подсъзнанието. Това е опростен поглед, но е необходим, за да се разберем.
Подтикването към сънуване на точно определени неща е крачка назад, но повечето хора, които правят опити в тази насока я правят така или иначе, това ми се струва неизбежно. Все пак човек е любопитно животно

.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.