Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:36 01.05.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Тема Тайната сила на водата....  
Автор maia_754 (непознат )
Публикувано25.08.06 01:43



От най-дълбока древност Природата е била възприемана като нещо одухотворено,защото силата на четирите основни елемента-вода,огън,земя,въздух-непосредствено влияела върху човешкото битие.Съвременната цивилизация е откъснала хората от природата,затова ние сме забравили въздействието на нейната сила,способна действително да реши нашите проблеми,при условие,че знаем как да постигнем единение с Майката Природа......

Това приятели е една книга на Доминик Блюмер,която съдържа 21 ритуала



п.п. Който се интересува,за да не излезе като реклама,нека ми пише ЛС



Тема Re: Тайната сила на водата....нови [re: maia_754]  
Автор ilinden3 (amforata)
Публикувано25.08.06 02:32



Четирите основни елемента имат сила, както и водата, за която пишеш и темата за силата на водата, но кой ги е създал за да влиаят върху нас хората и кой е измислил законите им? Дали си се замислила някога за това?!
Майката Природа - а нея кой създаде?

Ето ти нещо свързано със силата на водата:
"[3:11] аз ви кръщавам с вода за покаяние; но Оня, Който иде подире ми, е по-силен от мене; аз не съм достоен да Му понеса обущата; Той ще ви кръсти с Дух Светий и с огън;"
- това са думите на Кръстителя, който потвърждава силата на водата, но когато е подчинена на Създателя си, но в същото време показва кой е Създателя и кой е най Силния !
Силата на Духа, по точно на Дух Светий, нама аналог , който да се сравни, защото всичко чрез Него е станало и без Него, не е станало нищо от това което е станало, навсякъде и във всичко и във всички измерения, видими и невидими за нас простосмъртните!

И светлината в мрака свети, и мракът я не обзе


Тема Re: Тайната сила на водата....нови [re: maia_754]  
Автор ngs ()
Публикувано25.08.06 08:06



нашите проблеми трябва сами да си ги решим ,не природата. Поне първо ние трябва да се погрижим за нея ,после нейното здраве ще се отрази и на нас,защото природата е вечна и обуславя нашето развитие и го одължава.
Ако решим че тя зависи от нас ще сме прави ,но зависи,защото така може да се развива и тя. дори без нас ,но щом ни има мъдро е да сме си от полза,инак ще загинем и унищожим един друг.

Всичко е взаимозависимо , защото се самоподържа .с това живота става по-добър иначе ускоряваме смъртта си.



Тема Re: Тайната сила на водата....нови [re: ngs]  
Автор maia_754 (непознат )
Публикувано03.09.06 20:34



....нашите проблеми трябва сами да си ги решим ,не природата-ngs

НЕ СЪМ МНОГО СЪГЛАСНА С ТОВА



Тема Re: Тайната сила на водата....нови [re: maia_754]  
Авторilinden3 (Нерегистриран)
Публикувано04.09.06 00:37



Подкрепям мнението ти, дори повече, защото никой не може да си реши проблемите, ако не му е писано това да стане, по тази логика на ngs останa и сами да решаваме кога да се раждаме, а как ли ще стане това?
Нека ngs отиде в някоя болница при умиращ от рак човек и да му обясни как да си реши проблема или на някой старец как да се върне от 80 на 18 гд.
Звучи смешно, но с тези си примери не ми е до смях!
Ако природно не ти е дадено нещо, то никой не може да ти го даде на тепсия, вярно е , че е необходимо и труд да вложим, но първо трабва да ни е заложено дадено нещо за да можем да го доразвием, иначе цък, не става


"От всяко дърво свирка не става" - глас народен, глас Божи!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.