Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:23 02.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: какво ще е първото ви дете?нови [re: Minika]  
Авторilinden3 (Нерегистриран)
Публикувано21.08.06 14:16



Скъпа, направих справка за някои календари и установих , че лунните фази не са написани правилно - (ментета за пари)!


За клуба ползвам данни от астрономията, които за разлика от календара(попски) са точни, но са от 1971гд. нагоре !
Ще опитам, но нямам вяра в този измислен попски календар, ако данните са верни, ще позная, ако не са , няма!
Разбирам , че искаш да ме изпиташ, но ако имаш точни астрономически данни за 1967 гд. прати ми ги и повярвай, ще съм сигурен!

Според този тъп календар - 22.01.1967 - се пада момче за първо!
Ако има грешка извини ме няма да е от мен !

По добре прати данните на първото си дете, там ще съм сигурен за второто, стига да няма други пречки относно физическата възможност на дамата да роди !

Използвам твоят случай, да се обърна към вас, АКО НЯКОЙ МОЖЕ ДА МИ ДАДЕ ТОЧНИ И СИГУРНИ ДАННИ ЗА ЛУННИТЕ ФАЗИ ПРЕДИ 1971 гд. ще мога да казвам и за по стари времена и на тези , които искат да ме изпитат!

P.S. - нямам вяра на този календар, който притежавам, защото познавам дами(1967гд.) с родени деца и често имам проблем с познаването, незнайно защо, не мога да открия астрономически точни данни от БАН, преди 1971 гд.



Тема Re: какво ще е първото ви дете?нови [re: paлa]  
Авторilinden3 (Нерегистриран)
Публикувано21.08.06 14:22



29.03.1972 - момче !



Тема Re: какво ще е първото ви дете?нови [re: devil_doll]  
Авторilinden3 (Нерегистриран)
Публикувано21.08.06 14:29



28.05.1987 - момче !
ако раждането на дамата е преди 06 чс. на 28.05.87 гд. попада на границата между двата пола, но въпреки всичко и при този вариант клони повече към момче





Тема Re: какво ще е първото ви дете?нови [re: ilinden3]  
АвторMoниka (Нерегистриран)
Публикувано21.08.06 14:30



Явно календара наистина е тъп.Момиче е първото



Тема Re: какво ще е първото ви дете?нови [re: Moниka]  
Авторilinden3 (Нерегистриран)
Публикувано21.08.06 14:41



Права си календара не е верен, вече се убедих, защото дамата която роди моята дъщеря, според този тъп календар трябваше да е също момче


Имам съмнения , че който е печатал календара е сменил лунните фази, там където е пълнолуние е новолуние и обратно, затова не разчитам на календарите(попски)!
Направих справка на календар(попски) от 1999 гд. и там установих , че нито една лунна фаза не съвпада от това което подава като информация БАН !
Съжелявам, но нямам данни преди 1971 гд. - извини ме



Тема Re: какво ще е първото ви дете?нови [re: ilinden3]  
АвторNina (Нерегистриран)
Публикувано21.08.06 15:42



Скоро ще започваме работа по въпроса, така че ще видим ...
Най-важното е да е живо и здраво!



Всичко хубаво ти пожелавам!



Тема Re: какво ще е първото ви дете?нови [re: ilinden3]  
Автор chapchaps (минаващ)
Публикувано21.08.06 16:48



Моето е на път, още 4 месеца.
Родена съм на 09.12.1978 в 13.20 Бургас

Скри се диваненцето ми на видеозона и не си показа пакетчето.





Тема Re: какво ще е първото ви дете?нови [re: ilinden3]  
АвторMoниka (Нерегистриран)
Публикувано21.08.06 19:26



Знаеш ли,много ми е интересно дали абортите имат значение???
ако е така-би трябвало да си броим и тях





Тема Re: какво ще е първото ви дете?нови [re: ilinden3]  
Авторянa (Нерегистриран)
Публикувано21.08.06 22:35



20.06.1981



Тема Re: какво ще е първото ви дете?нови [re: chapchaps]  
Авторilinden3 (Нерегистриран)
Публикувано22.08.06 14:48



09.12.1978 - момче !
като му порастне пакетчето ще се вижда по добре



как е морето в Бургас? Във Варна е шик, хакано до гуша с туристи




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.