Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:57 11.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Madarskiqt konnikнови [re: Lan77]  
Автор Lana (съм)
Публикувано08.07.06 09:53



Тази баба явно е много "яка",но доколко силите и способностите й са актуални?





Тема Re: Madarskiqt konnikнови [re: Lana]  
Автор Lan77 (член)
Публикувано08.07.06 09:56



Не знам - скоро няма да я стигна по мъдрост - смятам, че и силите и са съвсем "актуални" особено за това, което прави докато аз се разхождам. В правенето на щит и осигуряването на допълнителна връзка няма равана - поне аз до сега не съм виждала по-добър щит от нейния...





Тема Re: Madarskiqt konnikнови [re: ilinden3]  
Автор Lana (съм)
Публикувано08.07.06 10:12



Е,тази нощ и моето лЮбопитство не издържа и се отбих и аз там.....
Срещнах се с"бодигардовете","великаните"или който както ги нарича,за мен са светли същества по_напреднали от нас в еволЮцията си на този етап от фрагмента на времето.
Посланието е следното:
Енергията там не е за хора , и който я търси за да се "зарежда" да се брои за самоубиец.....
Силата там е за тези,които са изградили "базата" и дори те не я ползват за "лично зареждане"....прекалено силна е и за тях и може да ги убие.....
КлЮчове,забрани и подобни там не съществуват,тъмни сили никак....
Лабиринтите ,в които попадат влизащите навътре са илЮзорни....
Мили хора,всеки от нас има в себе си енергия идваща от първоизточника,която е предостатъчна за нас самите,че даже и да даваме на тези,които все още не го знаят и търсят източници вън от себе си!
Обичам ви!



ЕДНО



Тема Re: Madarskiqt konnikнови [re: Lana]  
Автор Lan77 (член)
Публикувано08.07.06 10:40



А "лабиринтите" са си съвсем истински - от камък - пещери...Аз съвсем целенасочено влязох там. Сега друг е въпросът дали това е правилният "път"...



Тема Re: Madarskiqt konnikнови [re: Lan77]  
Автор Lana (съм)
Публикувано08.07.06 11:30



Да,

"лабиринтите" са си съвсем (илЮзорно) истински - от(илЮзорен) камък - пещери(илЮзорни).
Всеки път е правилен,но някои водят до "никъде".......
Може би е добре да отворим нова тема за самоубийството и последствията му.....хм!



Тема Re: Madarskiqt konnikнови [re: Lana]  
Автор Lan77 (член)
Публикувано08.07.06 11:34



Lana, явно не ме разбра - тези "илюзорни" камъни, са точно толкова "истински" или "илюзорни" (по твой избор), колкото аз и ти. Имах предвид, че ако отиде човек там на място - това си е пещера. Защо за самоубийство?! Аз реших първо да "огледам" цялата околност, като мярка за безопастност най-вече и защото ми е любопитно. В околността се включват и пещерите...



Тема Re: Madarskiqt konnikнови [re: Lan77]  
Автор Lana (съм)
Публикувано08.07.06 11:37



Е,тази работа с щитовете хич не е актуална.....


Разбирам за начинаещите,но за тебе не мога.Ти нямаш нужда от никакви щитове!






Най-голямата сила (защита) е в моята беззащитност.



Тема Re: Madarskiqt konnikнови [re: Lan77]  
Автор Lana (съм)
Публикувано08.07.06 11:55



Разбирам те отлично,не мога да кажа нищо повече за сега по въпроса защото интереса ми е напълно задоволен.Ти си решаваш до къде ще стигнеш,всеки сам избира за себе си,исках да предупредя,че това е causa perduta......
Самоубиец е този,който се насочи към енергията в "центъра".



Тема Re: Madarskiqt konnikнови [re: Lana]  
Автор Lan77 (член)
Публикувано08.07.06 15:24



Прави ми щит на тялото (защото голямата част от моето съзнание я няма) само ако прецени, че има нужда. При непосредствена атака например. Прави и нещо подобно на щит, обвивка от енергия, от която тялото се "храни" ако съм го "изцедила" до толкова, че се нарушават физическите функции. Всяко нещо си има място, дори остарелете неща понякога. Иначе - щит ползвам изключително рядко в "нормално" състояние.



Тема Re: Madarskiqt konnikнови [re: Lan77]  
Автор ilinden3 (amforata)
Публикувано08.07.06 16:17



"защо намесваш "Ад", "Рай" пък даже и "СВ. Неделя", които са атрибути на една друга религия, която няма нищо общо с религията на кановете?" -
така ти е натрапено, аз не съм виновен, за това , че някой е разделил едно нещо на няколко парчета! Не се съобразявам с каноните на религиите, сътворени от хора, а от истината сътворена от Бог.



И светлината в мрака свети, и мракът я не обзе


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.