Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:16 11.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Madarskiqt konnikнови [re: Lan77]  
Автор ilinden3 (amforata)
Публикувано02.07.06 21:53



Не исках да те накърня - извинявай, но трябваше да те накарам да погледнеш сериозно на това, пази се! Сама няма да успееш да влезеш, трябва някой да те пази в тил, тука става дума за космически ранг сила, от най висше ниво, не само на галактическо или някакво друго. Всички същества и ангели, които посещават светилищата и са поданици на светлината, са едри , на земята се явяват около 20-25 м. високи, със златистобяла и леко чуплива коса, това е най висшата раса във вселената ! Прекалено съм строг, когато се отнася за неща от Мадара, но няма как, вече писах, че там грешките са фатални и непоправими! Представи си , че направиш нещо подобно , когато влезеш вътре(ако те пуснат) и се пошегуваш пак със силата........................вярвай ми няма излизане, там никой не се шегува с великите, затова и аз се държах строго с теб, бъди готова за всичко, за твое добро е.
Ако успееш да влезеш и почувстваш , че нещо става нередно, пиши ми , мога да призова поне тези , които съм успял да видя на помощ!
Само не се самозалъгвай, че едно астрално разхождане из Мадара е истинското влизане , дори и да преминеш навътре в скалите!
Едва , когато се срещнеш с материализирани същества и ти самата се прехвърлиш там и разбереш , че си в друг свят, тогава чак може да се каже че си преминала границата на този паралелен на нашия - свят! Не ти гарантирам връщане, зависи с каква цел го искаш! Помни, там си никоя , само мисълта за това ще те убие

.............................................................
Още нещо - не забравяй, злото не спи, търси такива като нас, затова всяка грешка ще те отведе при тях, а те освен да убиват , друго не им се прави за човечеството!

И светлината в мрака свети, и мракът я не обзе

Тема Re: Madarskiqt konnikнови [re: ilinden3]  
Автор Lan77 (член)
Публикувано02.07.06 22:14



Когато бродя, винаги друга веща се грижи за тялото ми (и не само). Все още не вярвам, че има "извънземни" същества. Естествено, че ако видя, няма как вече да не вярвам. Просто до сега никъде не съм виждала такова чудо. Внимавам - винаги внимавам. За цепнатина към друг свят, абсолютно вярвам, че някога е имало такава, така че допускам, че си съществува и сега. Не ми е ясно как тези "същества" пък и ти сте преодолели защитите между световете, но не го изключвам. Задължително ще пробвам поне още веднъж. Може и да си е просто "астрална разходка", но ще пробвам...

Редактирано от Lan77 на 02.07.06 22:17.



Тема Re: Madarskiqt konnikнови [re: Lan77]  
Автор ilinden3 (amforata)
Публикувано02.07.06 22:30



Не ти забранявам , ако имаш затруднения, мога да помогна, на практика съм по добър отколкото в мненията и писането.
Астралната разходка не е опасна, опасно е когато преминеш границата.
Могат да нападнат и защитниците ти, затова се подсили повече, ако е възможно.

И светлината в мрака свети, и мракът я не обзе


Тема Re: Madarskiqt konnikнови [re: Lan77]  
Автор slyn4ev_ly4 (светлина)
Публикувано03.07.06 02:48



Всеки търси нещо по пътя си,и всеки има правото да достигне до това към което го води душата му,стига да е за добро.Аз съм на мнение че на всеки му се откриват толкова неща от вселената,за колкото е дорасла душата му.Така че дерзай и няма от какво да се страхуваш.Илинден3 е прав че иска да те предпази.Но аз съм сигурна че можеш да се пазиш достатъчно добре.
Ако има нещо,насреща съм.Няма да предлагам помощта си,защото всеки на който му е необходима ще я потърси и намери сам.
Нека Единият да бни над теб и да не те изоставя.Сила и светлина.
Леа



Тема Re: Madarskiqt konnikнови [re: ilinden3]  
Автор Lana (съм)
Публикувано03.07.06 13:12



Разбрах те,особенно след тези думи


"Често, когато отида там виждам Кановете, наредени един до друг, както и други личности, които са ми говорили много интересни неща, но защо да ги пиша след като малцина биха повярвали!"
ще ти бъда благодарна ,ако разкажеш повече!



Тема Re: Madarskiqt konnikнови [re: ilinden3]  
Автор Lan77 (член)
Публикувано03.07.06 15:17



Явно нещо пак не се разбрахме.
Нормално виждам живите същества като енергийни сфери, но около тази сфера има енрегийно поле, което е "затихващо", т.е. колкото повече се отдалечаваш от човека, животното, растението и т.н. тази аура затихва. Чрез нея се осъществява нормалният енергообмен. Неживата природа също има подобно поле, макар и "по-рехаво" и от по-друг вид. Конникът обаче е "капсулиран". Самият той е безрайно плътен, но на един сантиметър от него няма аура (т.е. усеща се слабото поле на скалата), неговото взаимодействие с околната среда е от коренно различен тип. Смятам, че той е "енергиен артефакт" направен с някаква за сега неясна за мен цел. Все пак другите енергийни артефакти, които съм срещала са устроени подобно на природата около нас (доколкото е възможно де). Самата аз съм правила едно мини артефактче, за да проверя дали е по силите на нормален човек.
Виждала съм нещо подобно на конника - Сфинкса в Египет. Ако можеш - иди до там и го виж. Той е доволно голям и макар че енергийното му "тяло" е по-малко от каменния вариант пак е много голямо. За това смятам, че е правен "на парче". Има участъци от него, които са много много плътни и са точно така "капсулирани" като конника, но има и участъци, които са по-слаби и които изпускат (макар и много слабо) някаква аура. Самият той също има лъчи, макар че ми се струва, че са по-малко от тези на конника, но не мога да съм сигурна (може да са точно същият брой!). Най-голямата разлика според мен е в цвета. При Сфинкса, енергията си е "нормална" не е така оцветена като при конника. Наистина обаче си приличат...и нямам никакво обяснение и за двата артефакта...



Тема Re: Madarskiqt konnikнови [re: Lan77]  
Автор Lan77 (член)
Публикувано03.07.06 15:32



Предполагам, но наистина само предполагам, че при създаването на артефакт от такъв вид едно от "техническите" приложения е да се запази формата на артефакта за вечни времена, нещо което не може да се постигне с никакъв материал (все пак всичко се руши).

Смятам обаче, че част от енергийния Сфинкс, незнайно как, е разрушена. Другите "нормални" артефакти или нямат форма ила формата е съвсем леко загатната (например ако е някаква статуя различаваш къде е главата и тялото, но черти, дрехи - не) и определно се рушат с времето...т.е. изчезват. Това може би е една от причинте, но не вярвам да е най-същестевената...



Тема Re: Madarskiqt konnikнови [re: ilinden3]  
Автор Lan77 (член)
Публикувано05.07.06 20:30



Тази нощ ще пробвам пак. Моля никакво "поглеждане", опити за помощ или всякакъв контакт. Другата веща хич не си поплюва и като нищо ще ступа някого (с колкото и добри намерения да търси контакт). Утре ще пиша...





Тема Re: Madarskiqt konnikнови [re: Lan77]  
Автор slyn4ev_ly4 (светлина)
Публикувано06.07.06 00:14



Аз не се бъркам където не ме викат,трябва да си го разбрала вече

.Хайде и се пази



Тема Re: Madarskiqt konnikнови [re: slyn4ev_ly4]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано06.07.06 04:01



От мене ли?


Бягааайййй, идвам с големияза вещици

I love Еvgenia !!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.