Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:24 02.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Madarskiqt konnikнови [re: Lan77]  
Автор ilinden3 (amforata)
Публикувано01.07.06 19:11



А трябваше ли да правиш грешка, аз винаги пиша сериозно и компромиси не правя спрямо тези неща, добре е , че си разбрала нещо!

Силата е наистина много голяма и както писах по преди не се дава с лека ръка, затова е така недостъпна и със силна защита, когато се появи нечистота , тя се прибира дълбоко в скалите, затова я виждаш като "бягаща"!
Не би трябвало да изпитваш страх, но ако се опиташ да преминеш през определената граница , честно ти казвам, ще ти се вземе умът.

Специално за конника сега няма да пиша защото ми се забранява !

Енергиите са наистина цветни и се виждат много ясно от хора , които са в течение на нещата, наистина са плътни, като живо тяло, защото това е сила която може да дава живот, дори на умиращите, стига да се знаят тайните за това. Тези енергии имат силата да се материализират, колкото и невероятно да звучи.
Диаманти и злато наистина има , но те са дълбоко в пещерите и мн. трудно се виждат, както и пирамидите , за които писах преди. Писах също , че тези скъпоценности не са като другите, те се използват с друга цел, да поддържат и уравновесяват живота и енергийния поток.
Вода има много , но и за това писах, че е скрита от повърхността, както е скрит и изворът с животодайна вода.

Често посещавам това място и до сега съм успял само да вземам ключът към тези енергии, както и да поемам част от силата на Амфората , за която ми се подигра, но тя съществува и който я владее напълно, може да стане лечител на всякъкви болести, но за това трябва човек да е напълно чист по сърце. С тази сила съм виждал как се топят ракови клетки, но съм виждал и как абортирват жени , които не искат децата си и то само с три сеанса, след което плодът се разлага(това е грях)! Зависи в какви ръце ще попадне дарбата, за нея се борят доброто и злото, но за щастие досега добрите са побеждавали, въпреки , че се е допускало и обратното , с цел изпитание на духът на личността!

Има много други подробности, но сега няма да ги опоменавам, страхувам се да не попаднат в нежелани ръце, а това , което описах до сега не може да се вземе ей така, защото едва ли някой знае, как се взема ключът към силата.

И светлината в мрака свети, и мракът я не обзе


Тема Re: Madarskiqt konnikнови [re: Lan77]  
Автор ilinden3 (amforata)
Публикувано01.07.06 19:25



Аурата е незатихваща, защото е вечна, нейният източник е от Висшия разум, наречен от нас Бог!
Плътността е по голяма от най голямата плътност, която съществува на земята, а лъчите винаги ги има, но се проявяват най силно когато няма наблизо хора или когато има личност , която е отишла да поеме сила с благородна цел.

И светлината в мрака свети, и мракът я не обзе


Тема Re: Madarskiqt konnikнови [re: Lan77]  
Автор ilinden3 (amforata)
Публикувано01.07.06 19:31



Благодари за това на Божественната Амфора, защото бе благосклонна към теб, но никога не я подценявай повече



И светлината в мрака свети, и мракът я не обзе

Тема Re: Madarskiqt konnikнови [re: Lana]  
Автор ilinden3 (amforata)
Публикувано01.07.06 19:34





И светлината в мрака свети, и мракът я не обзе

Тема Re: Madarskiqt konnikнови [re: Lana]  
Автор ilinden3 (amforata)
Публикувано01.07.06 19:54



Нищо не губя, просто не знаеш, доколко познавам тази сила, това , че споделям с хората не означава , че очаквам да ми пишат нещо в повече.
Но ако се намери такъв, ще го посрещна с отворени обятия!
Искам да знаят, че тука е свята земя, която трябва да браним и да се грижим за нея и народа си. Мислиш ли , че Кан Аспарух, случайно е избрал това светилище и тази земя ??? Та той е бил жрец, не само Кан!
Често, когато отида там виждам Кановете, наредени един до друг, както и други личности, които са ми говорили много интересни неща, но защо да ги пиша след като малцина биха повярвали! Та и самата Ванга спохожда честичко това светилище и ми е казвала , че е свързано с рупите, а конникът за който е говорила е част от същата сила.
Не очаквам разбиране от всички, особенно след тези думи



И светлината в мрака свети, и мракът я не обзе

Тема Re: Madarskiqt konnikнови [re: Lan77]  
Автор alfa.c (непознат )
Публикувано01.07.06 23:09



Лан не си прави експерименти.Много народ е полудял когато е навлизал чрез някое от енергиините си тела.Там има затворено и запечатено нещо.Може да се каже и артефакт с Вселенско или галактическо значение.Тези които са били в екипат на експедициата вече ги няма между живите.Доста барзо са се преселили, а други са вратнали.През 90 на миналия век са правени опити за влизане чрез астралното тяло.До някаде е било добре нормално но до дадена отсечка на дьлбочина около 1км.и полвина някаква енергиа ги е врахлитала и ги е изхварляла чак в космоса.Тези които са провеждали астралното тарсене са им били нуждни около 7 дни да се вастановят под грижите на сведущи хора.Така че си помисли преди да го направиш.А пак и да не са луди да ни пуснат до пространствените портали.А и нали сме си диваци още.В едната рька дьржиме Роза а в другата чепата дряновица а и на туи отгоре гледаме

тьпо и усмивка.



Тема Re: Madarskiqt konnikнови [re: ilinden3]  
Автор Lan77 (член)
Публикувано02.07.06 14:09



Явно много държиш да възпиремаш първоначалното ми мнение като подигравка, решението си е твое...



Тема Re: Madarskiqt konnikнови [re: alfa.c]  
Автор Lan77 (член)
Публикувано02.07.06 14:14



alfa.c,
благодаря за предупрежденията. Смятам че без експерименти и без риск, няма напредък. Опитвам се да съм добре подготвена, внимавам много, но определено съм решила да отида още веднъж (поне). Решила съм нищо да не "пипам" само ще видя (ако мога). Обикновено защитите не реагират ако няма намеса...но знаеш ли как е там...все пак ще видя.



Тема Re: Madarskiqt konnikнови [re: Lan77]  
Автор ilinden3 (amforata)
Публикувано02.07.06 20:23



Ако беше така, нямаше изобщо да ти пиша, по добре прочети другите неща, а за това забрави

И светлината в мрака свети, и мракът я не обзе


Тема Re: Madarskiqt konnikнови [re: alfa.c]  
Автор ilinden3 (amforata)
Публикувано02.07.06 21:09



Не знам кой(я) си, но постинга ти е много точен, аз също навлязох с астралното си тяло вътре, не само да се опитвам - просто влязох, но не искам да описвам , това , което ми се случи, може би съм един от малцината оцелели , но останах поразен за цял живот! Проблема не беше в това , че влязох, а в това , че не успях да разбера точно какво да направя, допуснах грешка, а там грешките са фатални и непоправими. Сега също навлизам, но спазвам всичко до най малката подробност, защото знам какво ще ми се случи, ако пак допусна грешка! Тогава видях Амфората и нейната мощ, който иска нека да опита , но не отговарям за последствията, безнаказано се измъкват само тези , които не са успели изобщо да влязат, а само се хвалят за това, но те си получават заслуженото по друг начин!
За сега си единственната личност, която дава някаква по точна информация, благодаря за това!
Нека не ми се сърдят останалите, но докато не изгори някой, едва ли ще ми повярвате, а аз не желая това!
Ако някой иска да прави това, нека му помогна, не съм егоист, мога да вземам ключът към силата и знам кога ще се появи там - дата, понякога и час!
Моля ви не подценявайте това , което пиша, не съм добър в изказванията, но на практика съм добър!
Преди 2 години се опитах да помогна на една ясновидка, тя не ме послуша и сега е превъртяла, едва и спасихме живота


Аз също има какво да търся там .................силата е за всички творения на Бог и никой няма да я притежава сам(съединението прави силата).
Благодаря на всички , които могат да помогнат и да дадат информация!

И светлината в мрака свети, и мракът я не обзе


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.