Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:10 11.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Madarskiqt konnikнови [re: slyn4ev_ly4]  
Автор ilinden3 (amforata)
Публикувано28.06.06 00:19



темата ми е за мадарският конник, а не за ада и рая, ще си помисля дали да участвам в предложението ти

И светлината в мрака свети, и мракът я не обзе


Тема Re: Madarskiqt konnikнови [re: Lana]  
Автор ilinden3 (amforata)
Публикувано28.06.06 00:32



"

Това за Афродита и съществата ме отказа въобще да чета тази тема... " - не съм я молил да чете темата, тогава какво иска, не приемам съвета ти, сорри

И светлината в мрака свети, и мракът я не обзе

Тема Re: Madarskiqt konnikнови [re: slyn4ev_ly4]  
Автор ilinden3 (amforata)
Публикувано28.06.06 00:57



Не съм я виждал и не знам дали е светъл човек!

"

Това за Афродита и съществата ме отказа въобще да чета тази тема... " - тогава защо я чете, един светъл човек държи на думата си, не , че мнението ме дразни, мога изобщо да не отговарям на такива хора, като се отказва , нека го направи!

И светлината в мрака свети, и мракът я не обзе

Тема Re: Madarskiqt konnikнови [re: ilinden3]  
Автор Lana (съм)
Публикувано28.06.06 01:09



Ти губиш


Говорех за последното мнение на Лан 77,не за първото



Тема Re: Madarskiqt konnikнови [re: Lana]  
Автор Lan77 (член)
Публикувано28.06.06 09:09



Започнах пак да чета темата ти, защото се включи Лея, а нейното мнение ми е интересно. Когато правя грешка и осъзная, че съм я направила имам доблестта да си призная и да се опитам да я поправя.
Сега по същество. Не можах да свърша много работа тази нощ.

Видях само конника и околността, наистина има много сила в това място, самата сила е някак недостъпна, като странно защитена, бягаща...но в никакъв случай не изпитвах страх...
Конникът е безкрайно странен, освен каменната част има и енергиен конник, който се различава по форма от каменния. Коня и човека, са направени по различен начин (от различни енергии и най-вероятно от различни хора, смятам, че са правени от много силни вещи и много на брой също така), за първи път в живота си виждам ясно оцветени енергии! Все едно са направени вчера, енергиино плътни - като живо тяло. В скалата зад тях няма диаманти и злато, но нищо не мога да кажа в скалата, която се "включва" в енергииния конник. На всичкото отгоре "енергийният конник" като че е доста зад самия барелеф. (А археолозите са сътворили една грозота, не е истина).
През цялото време усещах много течаща вода, но така и не можах да я намеря, а нямах и време...Мястото е прекрасно, ще се опитам пак другата седмица или по-другата ще видим.
Това е - малко, но от сърце - толкова успях да видя...
Много благодаря, че пусна тази тема,ilinden3, не мога да повярвам, че досега не съм се сетила да отида до там!

Редактирано от Lan77 на 28.06.06 09:12.



Тема Re: Madarskiqt konnikнови [re: ilinden3]  
Автор Lan77 (член)
Публикувано28.06.06 09:26



Уф - пак не се изразих много правилно.
Много плътни - по-плътни от живо тяло, от неживо тяло, въобще от всичко, което съм виждала досега (с едно изключение), не взаимодействат "нормално" с околността. Стоят като "капсулирани", нямат постоянната затихваща аура (като при живо тяло), но в същото време концентрирани лъчи излизат и се вливат в "енергийния конник". Той самият не убива лъв (или тигър, не знам какво точно е това

). Стои на коня, невъоръжен. Конят е с крила. Обемни са, в естествен размер, конят е по-едър от нормален кон, но все пак е близо по размер.



Тема Re: Madarskiqt konnikнови [re: ilinden3]  
Автор slyn4ev_ly4 (светлина)
Публикувано28.06.06 09:52



Ами затова казах и на лична,за да оставим непокътната темата ти.
Защо така реагираш толкова остро,аз само исках да науча нещо ново

Не обичаш ли да разговаряш?Аз обичам.Но си помисли все пак де.Една веща може да омърси чистото ти съзнание,но пък може и да го обогати.Харесвам хора които мислят

Светлина
Леа



Тема Re: Madarskiqt konnikнови [re: Lan77]  
Автор Lan77 (член)
Публикувано28.06.06 16:11



Момичета, сутринта улисана и вдъхновена от темата забравих да Ви благодаря! Благодаря Ви, че така смело ме браните

.



Тема Re: Madarskiqt konnikнови [re: Lan77]  
Автор slyn4ev_ly4 (светлина)
Публикувано28.06.06 20:27







Тема Re: Madarskiqt konnikнови [re: Lan77]  
Автор Lana (съм)
Публикувано28.06.06 23:04



Казах си мнението просто,но МОЛЯ!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.