Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:23 02.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Madarskiqt konnikнови [re: ilinden3]  
Автор ilinden3 (amforata)
Публикувано07.09.06 01:02



Има ли още точки, запетаи, удевителни, ходжи, "жигУлита" И ДР. ПОДОБНИ, както и някои недоволни с регистрация , няколко мнения от "мое" име и други плювачи?


Хайде , ругайте и като се наситите поне кажете, че имам още да пиша за Мадара, но ми е необходим чист терен, търпеливо ще ви изчакам да си излеете гнева, явно конкуренцията не ви понася добре на психиката и евала на артиста , който засега се справя добре от мое име, мисля , че сам си пише и отговаря, както и да е, свършвайте по скоро, защото искам да пиша на спокойствие , освен това мисля , че има и такива , които ще приемат думите ми и ще ми повярват и такива , които искат да чуят още неща по темата, а не извън нея с излишни нападки, от които няма смисъл!

И светлината в мрака свети, и мракът я не обзе

Тема Re: Madarskiqt konnikнови [re: ilinden3]  
АвторO1O1 (Нерегистриран)
Публикувано07.09.06 12:08



Кой направи "менте" от Илийката - вижте го как страда и иска да си запази търговската марка! Скъса ми сърцето - дайте му простор да се мултиплицира до безкрай - някой ден може и да се хареса.



Тема Re: Madarskiqt konnikнови [re: ilinden3]  
Автор Tailun (минаващ)
Публикувано07.09.06 12:57



Ако тази местност е толкова определящя за теб, добре - бъди определен от нея, дано това не е поробване, на което отдавна съм свидетел.



Тема Re: Madarskiqt konnikнови [re: Tailun]  
Автор Lan77 (член)
Публикувано07.09.06 13:33



Местността няма нищо общо с мисленето му. И за рози и пчелички да си говорим пак няма да може да избяга от желанито му да доминира.



Тема Re: Madarskiqt konnikнови [re: Lan77]  
Авторлянyчka (Нерегистриран)
Публикувано12.09.06 00:30



.!.





Тема Re: Madarskiqt konnikнови [re: Lan77]  
Автор whitestar (sunshine)
Публикувано18.10.06 21:17



Имаш претенции за велик просветен маг, а не забелязваш ли, че ти първа създаде интрига в тази наистина интересна и Българска тема, ако не друго това е велик паметник на културата, който го няма никъде в Европа!
Няма да се зачудя ако те ругаят хората, незнайно защо , връхлиташ срещу личност, която не е писала нищо против теб.

Лично аз бих желал тази тема да се възтанови и ако не искаш да си добра и не ти харесва на личното ти мнение , не се меси, не пречи на другите, които искат да да научат нещо!

Любов и светлина за всички


Тема Re: Madarskiqt konnikнови [re: whitestar]  
Автор Lan77 (член)
Публикувано18.10.06 22:44



Добре е да дочетеш до край - аз се извиних на ilinden3.



Тема Re: Madarskiqt konnikнови [re: Lan77]  
Автор whitestar (sunshine)
Публикувано19.10.06 01:14



не съм го чела, извинявай ако съм сбъркала, извини ме и за правописа,
бързах



Любов и светлина за всички

Тема Re: Madarskiqt konnikнови [re: whitestar]  
Автор Lan77 (член)
Публикувано19.10.06 09:37



Темата е много хубава. Ако имаш време е много приятна за четене. Безкрайно съжалявам, че нямам сили да подновя експериментите си в тази насока, но и на това ще му дойде времето.



Тема Re: Madarskiqt konnikнови [re: ilinden3]  
Автор**************** (Нерегистриран)
Публикувано28.12.06 01:05








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.