Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:11 11.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Madarskiqt konnikнови [re: ilinden3]  
Автор Tailun (новак)
Публикувано07.08.06 08:44



бори се със себе си колкото си искаш, където си искаш - накрая и ти ще се успокоиш и ще те обземе това от което бягаш





Тема Re: Madarskiqt konnikнови [re: Tailun]  
Авторнeпoзнaтa (Нерегистриран)
Публикувано07.08.06 12:39



Глупости


Явно наистина не мислиш!
Не виждам да имаш слънце, луна и др. подобни на раменете си!



Тема Re: Madarskiqt konnikнови [re: нeпoзнaтa]  
Автор Lan77 (член)
Публикувано07.08.06 14:39



Това, че ти не ги виждаш, не значи че ги няма. Той расъждава на едно по-високо ниво, за простосмъртните като мен, е интересно да разглеждат силноенергийни места. Когато това се пречупи през призмата на илюзорността леко губи смисъл. Какво да се направи - всички сме различни...



Тема Re: Madarskiqt konnikнови [re: Lan77]  
Авторнeпoзнaтa (Нерегистриран)
Публикувано07.08.06 18:01



виждаш майната си, още една шарлатанка


нали ти четох постингите, нищо не виждаш



Тема Re: Madarskiqt konnikнови [re: Tailun]  
Авторilinden3 (Нерегистриран)
Публикувано07.08.06 18:08



от къде знаеш какво ще стане бе мацко, що се пишеш като мъж?



Тема Re: Madarskiqt konnikнови [re: нeпoзнaтa]  
Автор Lan77 (член)
Публикувано07.08.06 18:53



Аз не съм казала, че съм видяла нещо около него...Пиша буквално и следва да се разбира буквално. Явно досега не си чела постовете ми или не си ги разбрала. Понеже шарлататин беше май (по памет) човек, който с цел лична облага си приписва някакви качества, нещо не виждам къде и каква ми е личната облага.
Всъщност идеята ми беше, че постовете на Tailun са много полезни, вместо моите вземи прочети неговите и тогава отхвърляй така с лека ръка. Неаргументирано отрицание и лични обиди е равно на нисък интелект. Ако щеш да си най-способната вещица (а това е невъзможно, защото отрицанито означава, че сама се лишаваш от напредък), пак не звучиш сериозно изказвайки се по този начин!

Редактирано от Lan77 на 07.08.06 18:57.



Тема Re: Madarskiqt konnikнови [re: Tailun]  
Автор cвoбoдeн ()
Публикувано08.08.06 00:03



не 'край' а 'ново начало', по пътя натам 'позитивната нагласа' била помагала ;)



Тема Re: Madarskiqt konnikнови [re: Lan77]  
Автор cвoбoдeн ()
Публикувано08.08.06 00:09



да да всичко е добре когато завърши добре а за да завърши трябва да стигне до завършека, малко като в игрите докато си вътре е трудно, после - приятен спомен само
така и постове 'като за равни' са полезни най-вече за 'равните'
та тези на Талон са някви такива, за гадаещите по постове сигурно са наистина с никаква полезност :D



Тема Re: Madarskiqt konnikнови [re: cвoбoдeн]  
Автор Tailun (минаващ)
Публикувано09.08.06 06:37



стига с тези спирали - ново начало - стар край. Спиралата спира свободата на духа и чертае илюзията



Тема Re: Madarskiqt konnikнови [re: Tailun]  
Автор Tailun (минаващ)
Публикувано09.08.06 06:41



във феномена откриваш следствието, в ноумена - причината, ако ги обединиш, може да откриеш себе си, ако му е дошло времето....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.