Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:53 11.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Madarskiqt konnikнови [re: ilinden3]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано26.07.06 21:47



имам предложение, всички драскачи да се съберем там в уречен ден и да си направим едно парти, няма да казвам какво, мисля , че някои вече са го "пророкували"



I love Еvgenia !!!



Тема Re: Madarskiqt konnikнови [re: ilinden3]  
Авторcвoбoдeн (Нерегистриран)
Публикувано03.08.06 04:18



позволих си да прочета само 2-3 произволни отговора, не ми се видяха свързани с темата, затова моля за извинение ако се повтарям с някого от отговорилите по темата
нещо подобно съм срещал в Тангриаизъм (дано така се пише) - почитание на Тангра - накратко всичката татарска паплач, родова издънка от която са и прабългарите, та тези всичките татарчета след великото преселение на народите имат свои представители из цяла Азия, надолу Арабия, Източна Европа - въобще голямата част от днешните земи с официална религия мосюлманство. От днешните 'големи' религии тогава май е имало само сега известното ни като 'будизъм' множество, така че може би всеки е съвсем свободен да чуства каквото си пожелае на такива нищо незначещи за нас места
може би колкото по-близко е светоусещането ти до светоусещането на създалите този символ хора, вероятно толкова по-силен ще е ефекта на хармония с желания от тях ефект, което сещаш се е може би по-скоро извънредна ситуация.



Тема Re: Madarskiqt konnikнови [re: cвoбoдeн]  
Авторcвoбoднa (Нерегистриран)
Публикувано03.08.06 13:00



да наричаш българите родова издънка на татарската паплач е грубо и невярно твърдение............................други "философи" ни изкараха , че сме биле турци и кюрди и т. н.



като гледам, паплач у нас в България е циганията, пълна със смърдяща измет, калпава , крадлива и лъжлива................!..за тебе те ли са истинските българи?

мнението ти мирише като тях..............



Тема Re: Madarskiqt konnikнови [re: cвoбoднa]  
Автор cвoбoдeн ()
Публикувано04.08.06 00:05



/българите родова издънка на татарската паплач е грубо и невярно твърдение/
е ти сигурно си профи на темата, така че - никаква представа нямам какво се е случвало преди хиляди години, убеден съм че дори и преди 50 години не зная какво се е случвал

имаш ли какво да споделиш по темата, а не по 'извън темата' ?



Тема Re: Madarskiqt konnikнови [re: cвoбoдeн]  
Авторcвoбoднa (Нерегистриран)
Публикувано04.08.06 00:24



че ти си поначало извън темата антибългарке



не мисля че има смисъл да се обяснява нещо, което нямаш с какво да го възприемеш, първо прочети това което е написано, тогава искай още, ако въобще можеш да го разбереш и ако е възможно по чудо да го разбереш, тогава искай повече



Тема Re: Madarskiqt konnikнови [re: cвoбoднa]  
Автор cвoбoдeн ()
Публикувано04.08.06 23:23



еее ама аз съм момче
виждам че няма да мине с моето четене по диагонала :)))))
поздрави пък отговори с някое регистрирано име да мога да си попиша с теб на лични, е, ако разрешиш



Тема Re: Madarskiqt konnikнови [re: ilinden3]  
Автор Tailun (новак)
Публикувано05.08.06 05:51



Ако мястото бе читаво, нямаше да е изоставено и едва ли щеше да събира кукувиците от България в опитите им да си създават идоли и да се кланят на камънака. Още една изоставена крепост и още едно изоставено светилище.



Тема Re: Madarskiqt konnikнови [re: Tailun]  
Автор Tailun (новак)
Публикувано05.08.06 14:34



нека, който е свободен дух прецени според координацията на посоките и диханието, а да не се увлича от поробващи астрални гледки и картинки



Тема Re: Madarskiqt konnikнови [re: Tailun]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано05.08.06 23:00



http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B0%D0%B4%D0%B0%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%BD%D0%B8%D0%BA

вземи си отвори малко очите



I love Еvgenia !!!



Тема Re: Madarskiqt konnikнови [re: van_helsing]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано05.08.06 23:06



http://www.visit.bg/index.php?topic=sehenswuerdigkeiten&ortinfo=madara

I love Еvgenia !!!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.