Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:09 20.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Проклятиетонови  
Автор slyn4ev_ly4 (светлина)
Публикувано30.04.06 12:33



Искам да ви помоля,който е запознат да ми сподели как да се запазя от проклятие?Понеже идва от близък човек,не съм засилвала енергийния си щит,макар че усещах че има нещо гнило.Просто не сметнах за необходимо да се пазя от точно този човек.
До сега не ми се е случвало никога подобно нещо.Мислех си че ще усетя веднага.Да ама не.Сега ми краде от енергията и няма отърваване.Ще съм благодарна ако някой с опит и необходимите знания сподели.

Бъдете щастливи.

Леа

Животът е във всеки дъх,във всяка чаша чай...


Тема Re: Проклятиетонови [re: slyn4ev_ly4]  
Автор slyn4ev_ly4 (светлина)
Публикувано30.04.06 15:05



Lan77, ако прочетеш това ще се радвам да ми отговориш.Ти нали беше споменала веднъж,че ти се е случвало такова нещо?Ще е страхотно ако споделиш опит.

Животът е във всеки дъх,във всяка чаша чай...


Тема Re: Проклятиетонови [re: slyn4ev_ly4]  
Автор Lan77 (минаващ)
Публикувано30.04.06 15:18



Лея,
сигурна ли си, че това не е нормален енергообмен между вас. Не винаги когато отдаваш енергия на някого това ти вреди. Когато човекът ти е близък е нормално да има по-голям енергообмен. Обикновено от разстояние в много от случаите мога да кажа дали има или не негативно влияние, в твоя случай е по-скоро - не, но понеже оставам в впечатление, че и ти разбираш достатъчно - явно греша. Но ако каналът е едностранен, т.е. само ти отдаваш а другия само приема енергия, или т.н. "любовна магия" (въобще не е задължително да е между влюбени, правила съм я, за да поддържам тежко болни например, за ден два докато тялото се съвземе), въобще не мога да кажа, защото това прилича твърде много на нормален енергообмен. Във всеки случай това не е "проклятие", проклятието причинява буквално дупка в енергийното ти поле и си се усеща веднага (моя татко например, усеща проклятия, без въобще да "вижда" аурта), ако потокът на енергия към другия човек е постоянен това си е канал.
Ако изясниш за кое от двете става въпрос може и да мога да помогна.



Тема Re: Проклятиетонови [re: Lan77]  
Автор Lan77 (минаващ)
Публикувано30.04.06 15:35



Понякога и нормален енргообмен към някои хора може да ти тежи. Хора, които нормалното им състояние да приемт повече енергия, от колкото имат нужда. Такива са обикновено с холеричен характер, защото "изпразват" натрупаната излишна енергия в изблици на гняв, викове и скандали, понякога и насилие...



Тема Re: Проклятиетонови [re: Lan77]  
Автор slyn4ev_ly4 (светлина)
Публикувано30.04.06 15:40



Да разбирам от такива неща,но и аз още имам какво да уча явно..Не е нормален енергообмен,а взима от енергията ми.Човекът е жена,майката на бившия ми приятел с когото бях 7 години.Тя изпитваше доста ненавист към мен,явно защото я бях разгадала от самото начало.Но тогава не знаех как да се предпазя,бях една шматка,която знаеше че вижда и усеща неща които другите не усещат и не виждат и нищо повече,въобще не съм използвала преди това което ми е дадено по рождение.Казвах си че това са глупости,а и всички около мен ми обясняваха как не може да бъде.В крайна сметка тогава подтиснах това си усещане и не се вслушах в себе си.Постъпих наивно и глупаво.Нямах и никакъв опит.Откакто започнах да развивам уменията си и да уча,разбрах че наистина има нещо гнило.Знам че би трябвало и сама да мога да се справя,но исках съвет от някой с опит в това отношение,защото аз нямам.За сега успях само да хвана нишката от къде идва.То е нещо като фуния,с тясната страна към мен,която *исмуква* от енергията ми.Изразява се тогава когато съм болна,или преуморена.В останалите случаи не допускам да взима,но това е постоянна борба,която също изразходва сили.Искам да се отърва изцяло.

Животът е във всеки дъх,във всяка чаша чай...


Тема Re: Проклятиетонови [re: Lan77]  
Автор slyn4ev_ly4 (светлина)
Публикувано30.04.06 15:43



А как да се предпазя,в случай че си права?Не ми се получава с близките хора някак си,прекалено съм отворена към тях.Знам че е глупаво,но понякога разбирам че взимат и го допускам съвсем съзнателно.Имам още какво да уча.Всъщност докато сме живи се учим нали?Поне с мен е така.

Животът е във всеки дъх,във всяка чаша чай...


Тема Re: Проклятиетонови [re: slyn4ev_ly4]  
Автор Lan77 (минаващ)
Публикувано30.04.06 16:03



Лея,
абсолютно вярно и точно описваш "любовна магия" . Любовна магия се прави сравнително лесно от този, който отдава енергия, т.е. ти, и много трудно от този, който приема енергия, защото човек дори да не съзнава се съпротивлява много на такива "вмешателства". Вярвам, че в някакъв момент най-вероятоно ти си направила връзката между вас, виждала съм доста такива хора - не могат да се разберат с някого, стараят се да му се харесат и когато нормално общуване не помага прибягват (най-вече подсъзнателно) към отдаване на част от собствената си енергия, за да поддържат връзка с този човек и да - помага за известен период от време. Разрушаването става с отрязване канала между вас, не трябва да останат не изяснени мисли, чувства и вещи между вас. Трябва да "заобичаш" тази жена истински, да отвориш изцяло аурата си за нея , това удяване в енергия ще я накара сама тя да отреже нейната страна на фунията. Опасно е ако реши точно в този момент да насичи негативно влияние, но едва ли. Отношенията в "любовната магия" са нещо като пиявица и човек,ако даваш по капка кръв - пиявицата може и цял живот да пие от кръвта ти, но ако я удавиш в кръв - тя ще се подуе и рано или късно ще се пусне. Не вярвам да насочи негативно влияние, дори подсъзнателно - защото ти и трябваш чиста и силна, за да точи от енергията ти! Другият лек - е истинска любов към друг човек, но това не е подвласно на теб и на решенията ти Така че съветвам да изравниш краищата на фунията, нещата ще се оправят. Внимавай това "отдаване" трябва да стане само към нея, не нарушавай енергообмена си с останалия свят и без това си е трудно, не ти трябва и някоя болест...



Тема Re: Проклятиетонови [re: Lan77]  
Автор slyn4ev_ly4 (светлина)
Публикувано30.04.06 16:10



Lan77, колко точно го описа.И аз не бих могла да го кажа по добре.Значи с тази жена от 6 години нямам контакт.И от тогава се чувствам така.Но сега имам нов приятел от 2 години и го обичам истински.И чак когато срещнах сегашния си приятел разбрах че има нещо гнило,преди това не беше толкова изразено.
Има и още нещо,бях забравила една гривна преди 6 7 години у тях.И гривната не се намери повече.Беше ми любима,подарък от баща ми.Купих нова,осветих я но същата работа,не успя да замести старата и да премахне влиямието....Моля те ако имаш опит дай съвет...

Животът е във всеки дъх,във всяка чаша чай...


Тема Re: Проклятието [re: slyn4ev_ly4]  
Автор Lan77 (минаващ)
Публикувано30.04.06 16:15



Лея,
подари и старата. Искрено я подари с много любов.



Тема Re: Проклятиетонови [re: Lan77]  
Автор slyn4ev_ly4 (светлина)
Публикувано30.04.06 16:22



Опитах ,подарих и я,но тя иска още и още...

Животът е във всеки дъх,във всяка чаша чай...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.