Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:25 11.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Валерия Христованови [re: deska:)]  
Авторлюбo 71 (Нерегистриран)
Публикувано05.12.07 17:32



Ха, интересно заинтригува ме това, което ти се е случило, Деси! Аз също ходих при Валерия но само веднъж. Гледах я по телевизията, мисля че в Скат я даваха и много ми хареса излъчването й. Хареса ми като жена беше ми интересно дали и на живо е така красива и да си призная отидох при нея от любопитство. Бях изумен че на живо се оказа още по-нежна , магнетична ,лъчезарна. Преди мен минаха около 15 човека в рамките на 2 часа толкова чаках и всички, които излизаха от нея бяха удивени :колко е красива, как всичко им е казала.Аз се позасрамих малко, защото не отивах с пробле, а само за да я видя- любопитство и когато дойде моя ред малко се притесних, но реших все пак да вляза, за какво стоях 2 часа.
Влязох при нея и тя се усмихна и ми каза да седна. Трите ми имена поиска и датата ми на раждане и къде съм роден. През цялото време се подсмихваше а на мен цялото ми тяло трепереше, тръпки ме побиха че съм разкрит. Направи ми една характеристика от 5/6 изречения и накрая ми каза:
-За какво идваш, заради себе си или заради мен?
Аз направо позеленях, изчервих се. Казах й че идвам заради себе си ей така информативно и тя се подсмихна и ми пожела приятен ден. И каза че нямам нужда от нейната помощ.
Да вярно не искам помоща й, аз се нуждая от такава жена като нея и сега търся всякаква информация свързана с нея. Може да ме помислите за луд но наистина се влюбих в нея! Немога да забрава очите й. Гласът й! Преди малко прочетох в едно от мненията показани тук, че била дебела, а тя е като изваяна- стройна, слаба жена с невероятно нежни черти на лицето и с МНОГО топли очи. Така че мисля, че тези които са дали мнение, че има голям задник или подобно нещо беше написано искам да ви кажа, че или изобщо не са я виждали или са просто завистници. Аз лично завиждам на мъжът й ( видях че има халка). Така, че много ви моля давайте компетентно мнение по въпроса с Валерия.
Деси бих искал да те попитам за твоето мнение! Ще търся мнение от всеки който я е посетил наистина! Интересно ми е всичко свързано с нея!



Тема Re: Валерия Христованови [re: любo 71]  
АвторSomebodyElse (Нерегистриран)
Публикувано05.12.07 18:39



abe 6to za otka4alka si ti we psihar !



Тема Re: Валерия Христованови [re: любo 71]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано05.12.07 19:15



аха, значи искаш да я е........


колко плащаш да се разведе и да се ожени за тебе, а?!!!



Тема Re: Валерия Христованови [re: lubopitka]  
Авторskoatr (Нерегистриран)
Публикувано28.02.08 17:19



сигурна ли си че си от Пловдив?



Тема да изкажа мнениенови [re: abr777]  
Авторлoлa (Нерегистриран)
Публикувано10.04.08 16:34



Ходила съм при Елка Стефанова, искам да изкажа мнението си от нея. Бях отчяна и тя се възползва от това, лепна ми диагноза магия, а след това ми каза и тарифата си за разваляне, не си спомням точно, но 600 лв. общо и дадох, няма значение за парите, искам да споделя, че не ми помогна аз сама се оправих, така че не ходете при нея, всеки може сам да си помогне, като мисли положително, тя е мошенник за мен.



Тема Леле какво съм пропусналнови [re: ilinden3]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано11.04.08 14:14



Пич разкрий ми неотменяем потвърден от 1 наша банка акредетив в ОББ и ще ти дам техниката, за да получиш на тепсия желаната мадама - пиши ми бележка за подробностите относно акредетива



Нищо не е верно, всичко е позволено

Тема eowLgkQndUDuvpfvнови [re: lubopitka]  
АвторCNCR (Нерегистриран)
Публикувано17.04.08 20:23



Choose an area which you can enthusiastically write about on a daily basis,



Тема Re: eowLgkQndUDuvpfvнови [re: CNCR]  
Авторsa (Нерегистриран)
Публикувано17.04.08 22:55







Тема wxYpiMYgYZнови [re: lubopitka]  
Авторxpbiox (Нерегистриран)
Публикувано18.04.08 19:40



r2hFGr <a href="http://kkfvubskapms.com/">kkfvubskapms</a>,

, [link=http://cytuyiznyefc.com/]cytuyiznyefc[/link], http://ptlzppqcqhzh.com/



Тема Re: wxYpiMYgYZнови [re: xpbiox]  
Автор Plamvenci (непознат )
Публикувано22.04.08 21:54



не говорете неща за човек когото непознавате.много сте жалки.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.