Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:10 11.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Валерия Христова е феноменнови [re: gary]  
Авторщacтливeц (Нерегистриран)
Публикувано27.03.07 00:44



нещастните педалчета и кучки ходят при валерия да ги "оправя"

и да ги учи да духат
също така и разни олигофрени и малоумници.....
ние сме щастливи че не ни се налага да и ближем дебелият задник, защото тя много "вярва" **** в парите на нещастниците като теб!

а ти от кои си? що ли те питам, ясно е като бял ден



Тема Re: Валерия Христова е феноменнови [re: щacтливeц]  
Авторgari (Нерегистриран)
Публикувано13.04.07 00:21



щастливец ти определено нямаш нужда някой да те учи как се духа явно ги знаеш много добре нещата как стават и това те прави щастлив но има хора на които наистина не им върви в живота и то не по тяхна вина а заради завистта и злобата на другите И за още нещо не си прав задника и не е дебел напротив тя има перфектно тяло което педал като тебе не може никога да оцени





Тема Re: Валерия Христова е феноменнови [re: gari]  
Авторщacтливeц (Нерегистриран)
Публикувано13.04.07 12:12



наистина нямам нужда да ме учат как се духа, защото такива като тебе дето са ми духали съм разбрал всичко за това удоволствие


това че си некадърна кучка не значи че не ти върви, просто си боклук , ближещ задника на отрепки като валерия, естественно което няма да ти промени начина на живот, защото освен да се облажи от парите които и даваш друго няма да се случи, най много да те накара да и оближеш тлъстата путка
ХАХАХА, кого заблуждаваш, "перфектно тяло", колко смешно звучи
да не би да си мислиш че не я познавам ?ГРЕШКА!
именно че я познавам , затова твърдя че е смотка, единственното "перфектно"нещо по тялото и е лъзливият език и умопомрачението и за пари!
ако всички жени са като тази лъжкиня възможно е много мъже да станат педали, аз съм благодарен че все още има истински дами на които мога да се наслаждавам, не ми говори за тази че ми се повръща от нея



Тема Re: Валерия Христованови [re: lubopitka]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано23.04.07 12:26



да аз ходих при жената миналата година и тя спаси брака ми гадаенето е 10 лв а восъка 80-което е по желание



Тема Re: Валерия Христованови [re: cю]  
Авторxy (Нерегистриран)
Публикувано24.04.07 00:28



яяя, намалила цената от 20 на 10 лв

, това да не е промоция?
"восъка 80-което е по желание" - доброзорно желание, ако не и платиш тези пари ще излетиш с ругатни от там, кого лъжеш ма курво педерастска;)
интересно как ти помогна за брака за една седница след като имаш развод?
за свидетели или кръсници сигурно призова извънземни, а за поп дявола да ви венчава
Ураааааааааааа, утре отивам да ми спретне една магийка, щом плащането е по желание, просто няма да и платя, повярвай ми с твоите писания ще я посетя;)



Тема Re: Валерия Христованови [re: lubopitka]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано25.04.07 20:39



аз ходих при нея както за восъколеене, така и за малка огнена защита >> струваше ми 160 лева и това за мен са най-добре инвестираните пари в живота ми.
аз съм лекар, а половината Пирогов и Военна болница Колегите са й били клиенти на г-жа Валерия Христова.

Редактирано от Anuel на 25.04.07 20:40.



Тема Re: Валерия Христованови [re: Anuel]  
Авторвeтepинap (Нерегистриран)
Публикувано29.04.07 18:08



за хуй ли сте учили като ще ходите при една обирджийка да ви помага, о да забравих, то и вие сте обирджии като нея, лика прилика сте си , мамка ви недоносена и корумпирана





Тема Re: Валерия Христованови [re: вeтepинap]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано30.04.07 08:45



Казвам Ви го всичко това за да можем да си изправим гордо пред Бог и да кажем ние направихме това !



Тема Re: Валерия Христованови [re: Anuel]  
Авторвeтepинap (Нерегистриран)
Публикувано30.04.07 13:11



освен да серете говна друго не правите, това ли ще кажете на Бог?


от тебе доктор не става но аз мога да ти хакна една конска, че да ти мине психотреската



Тема Re: Валерия Христованови [re: вeтepинap]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано30.04.07 15:13



>> нямам психотреска
>> нямам хипертимия
>> нямам дори свръхценностно изживяване
>> нямам маниакална триада
>> нямам патологично фискиране
>> нямам и параноя
>> нямам и шизофрения, уви за мнозина
>> имам еклектична, нормално асоциативна и бърза мисъл.
когато си направиш восъколеене при правилния човек си следваш съдбата, г-жа Христова ще Ви каже и Вашата събда, ако я питате.
"Отиваш си са парите и си получаваш благините"
неща да си похвалвам сервиторите...
Затварям си Кармата, виж ми темата за битките по Небесата !
>> Това обаче не е разговор за без пари !


Редактирано от Anuel на 30.04.07 15:23.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.