Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:42 11.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Валерия Христованови [re: hedera]  
Автор ilinden3 (amforata)
Публикувано25.01.07 16:15



Не беше насочено лично към теб, а към тези , които ходят при тях!

Чел съм ги отдавна тези коментари, познавам и Анвар Исомидинов!
Всички са шарлатани, фабрика за пари без полагане на труд, а чрез измама, което според закона е подсъдимо!
Според мен тези личности трябва да бъдат осъдени и натикани в затвора, като им се конфискуват всички движими и недвижими имоти и парични средства! А тези , които им разрешават тази противна дейност, трябва да бъдат осъдени до живот, за да си платят за неволите на бедните хора, както и да им се отнеме всичко което е придобито от тази корупция!
Лошото е това, че законът е нож, който никога не реже китката , която го държи!

И светлината в мрака свети, и мракът я не обзе


Тема Re: Валерия Христова е феноменнови [re: ilinden3]  
Авторivanovnn (Нерегистриран)
Публикувано06.03.07 18:43



ISKAM SAMO DA KAJA NA TEZI MRASNI SEKTANTI KATO ilinden3 i abr777 4E NIKOI NE GI KARA NASILA DA HODQT PRI VALERIQ AKO ISKAT DA OTIDAT PRI NQKOQ DRUGA IZMISLENA QSNOVIDKA KOQTO NE VZEMA PARI SPORED MEN VSI4KO SI IMA CENA I KOGATO 4OVEK ISKA DA SI POMOGNE TRQBVA DA Q PLATI A NE DA 4AKA VSI4KO NAGOTOVO ILI NQKOI DA MU POMOGNE BEZVAZMEZDNO .I KAKVI SA TIQ CITATI OT BIBLIQTA VIE NORMALNI LI STE KOQ BIBLIQ CITIRATE TAZI NA SVIDETELITE NA QHOVA LI MOJE LI 4OVEK S NORMALNO PSIHI4ESKO SASTOQNIE DA CITIRA TAKIVA NIKOMU NEIZVESTNI OTKASI OT BIBLIQTA SPORED MEN VIE IMATE NUJDA OT SPE6NA LEKARSKA NAMESA (PSIHOLOG ILI PSIHIATAR).A 6TO SE OTNASQ DO VALERIQ AZ HODIH PRI NEQ 3 PATI I PLATIH 260 LEVA VSI4KO KOETO MI KAZA BE6E ISTINA NAPRAVI MI PROGNOZA ZA BADE6TETO I TOVA KOETO ME O4AKVA ZANAPRED .SLED NQKOLKO MESECA 6TE VI KAJA SAS SIGURNOST DALI E POZNALA ILI NE NO DORI I DA NE POZNAE VSI4KO AZ SE 4UVSTVAM MNOGO PO-DOBRE OTKAKTO HODQ PRI NEQ I NE SAJALQVAM ZA PARITE KOITO SAM I DAL I AKO NAISTINA POZNAE I MI SE SLU4AT TIQ NE6TA KOITO TQ MI KAZA 6TE VLQZA PAK VAV TOZI FORUM I TOGAVA NQMA DA SI PESTQ NECENZURNITE IZRAZI KAM VAS DOLNI KOMPLEKSARI I SEKTANTI



Тема Re: Валерия Христова е феноменнови [re: ivanovnn]  
Авторilinden3 (Нерегистриран)
Публикувано06.03.07 20:08





ТАМ ПРЕДЛАГАМ СДЕЛКА НА ВСИЧКИ "МАГОВЕ" И "ФЕНОМЕНИ" ОТ ЦЕЛИЯТ СВЯТ, КАКТО И НА "ТВОЯТА ВАЛЕРИЯ", КАКТО И ОГРОМНА СУМА, АКО НАПРАВЯТ ТОВА , КОЕТО ИСКАМ С МАГИИТЕ СИ !!! ПРОСТО ИСКАМ ДА СТАНЕ, ДОРИ НЕ МЕ ЗАСЯГА ДАЛИ ЩЕ ИЗПОЛЗВАТ МАГИЯ !

АКО ТОВА , КОЕТО ИСКАМ СТАНЕ, АЗ ЛИЧНО СЕ ОТРИЧАМ ОТ ВЯРАТА СИ В БОГ И ЩЕ СЕ ПОКЛОНЯ НА ВЪПРОСНАТА ВАЛЕРИЯ, КАКТО И ЩЕ И ДАМ СУМАТА КОЯТО СЪМ ОБЕЩАЛ!


НЕКА ДА ВИДИМ КОЛКО СА "ВЕЛИКИ" ТЕЗИ "ВЕЛИЧИЯ"



Тема Re: Валерия Христова е феноменнови [re: ilinden3]  
Авторilinden3 (Нерегистриран)
Публикувано06.03.07 20:14



и не ме наричай "мръсен сектант" , аз съм кръстен в православната църква, за другите не знам!
а това че познавам тези личности не означава че съм се допитвал до тях





Тема Re: Валерия Христова е феноменнови [re: ivanovnn]  
Авторивaнчo (Нерегистриран)
Публикувано09.03.07 04:09



и аз ходих при валерия три пъти, само че тя ми плати 260 лв.


явно при педалите всичко е обратно



Тема Re: Валерия Христова е феноменнови [re: ивaнчo]  
Авторivanovnn (Нерегистриран)
Публикувано09.03.07 21:24



бях закъсал и си платих да и оближа дебелата шунда


страхотна мазна шунда има, огромна, като разцепен узрял пъпеш е
ама аз не се притесних да знаете, имам голям език, с него мога не само да лая глупости, но и да ближа



Тема Re: Валерия Христова е феноменнови [re: ivanovnn]  
Авторивaнчo (Нерегистриран)
Публикувано19.03.07 00:25



ИСКАМ ПУБЛИЧНО ДА СЕ ИЗВИНЯ НА ivanovnn ЗА ТОВА ЧЕ ИЗПОЛЗВАХ НИКА МУ ЗА ДА ПИША ТИЯ ГЛУПОСТИ И МОЛЯ ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ ДА МЕ ИЗВИНЯТ ВСЕ ПАК АЗ СЪМ ПСИХИЧНО БОЛЕН ЧОВЕК ,СТРАДАМ ОТ РАЗДВОЕНИЕ НА ЛИЧНОСТТА ,ПАРАНОЯ ,ПСИХОЗА ,УМСТВЕНА НЕДОСТАТЪЧНОСТ И АКО ТРЯБВА ДА БЪДА ЧЕСТЕН АЗ СЪМ ХОМОСЕКСУАЛЕН (ОБИЧАМ ДА ПРАВЯ СВИРКИ НА ПО-ГОЛЕМИТЕ БАТКОВЦИ А НАЙ МИ Е ХУБАВО КАТО МИ РАЗЦЕПВАТ ОТ СЕКС БЯЛОТО ДУПЕ

)СЕГА РАЗБИРАТЕ ЗАЩО НЕ ТРЯБВА ДА МИ СЕ ОБРЪЩА ВНИМАНИЕ КОЙТО ИСКА НЕКА ОСТАВИ ВАЛЕРИЯ ДА МУ ПОМОГНЕ АКО КОЙТО ГО Е СТРАХ НЕКА СИ ОСТАНЕ ТЪП И НЕДОРАЗВИТ НЕЩАСТЕН МАЛЪК ПЕДАЛ КАТО МЕН



Тема Re: Валерия Христова е феноменнови [re: ивaнчo]  
Авторivanovnn (Нерегистриран)
Публикувано19.03.07 15:35



няма за какво да се извинявам, това което писах е самата истина


а тука някой педераст или долна курветина имитира "иванчо"
и този педал се пише с три букви, имитаторът, да го шибам в устата



Тема Re: Валерия Христова е феноменнови [re: ivanovnn]  
Авторивaнчo (Нерегистриран)
Публикувано22.03.07 01:24



и аз знам една дума с три букви , да ви я кажа ли ?





Тема Re: Валерия Христова е феноменнови [re: ивaнчo]  
Авторgary (Нерегистриран)
Публикувано26.03.07 23:08



искам да кажа на всички които плюят Валерия да го духат вие сте едни малки нещастни педалчета които не вярват в нищо абсолютни олигофрени и малоумници ДУХАЙТЕ




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.