Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:24 11.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Валерия Христованови [re: alabyna]  
Авторabr777 (Нерегистриран)
Публикувано19.04.06 19:45



Да , цените са супер, като в петзвезден хотел !!!

Библия, евангелие от Матея, глава 6, стих 19-21 вкл:
"Не си събирайте съкровища на земята, дето ги яде молец и ръжда, и дето крадци подкопават и крадат;
но събирайте си съкровища на небето, дето ни молец, ни ръжда ги яде, и дето крадци не подкопават и не крадат.
защото дето е съкровището ви там ще бъде и сърцето(душата) ви"

Валерия "стриктно" пази Божието послание................




Тема Re: Валерия Христованови [re: lubopitka]  
Авторabr777 (Нерегистриран)
Публикувано19.04.06 20:14



Ходил съм, но пробвай и сама ще усетиш тръпката от бързото изпразване на джоба си, особенно като те повика 6-7 пъти......!!!
Е, аз дори не повторих, но ти препоръчвам да прочетеш от Библията: Второзаконие, глава 18, от стих 9 до 22 вкл.
Блажени са вярващите.........................................
Не си ли чула до сега , че и дявола ще върши лъжливи чудеса, за да заблуди и избраните дори.........................и то чрез хора , чиято съвест е прегоряла !
Това което Бог е дал даром, даром го раздавайте на хората!
По делата им ще ги познаете..................а какви са делата на въпросната дама, като начало 80 лв. в брой(кеш), за по нататък не питай, става яко, ако си неразумна!
Тя и мария мъглова са близки, доколкото знам, снаха и дъщеря(не съм напълно сигурен коя каква е , но знам , че имат общо роднинство)! Защо не излекуваха първо майка (свекърва) си, която също участваше в това "дело"(Цанка), ако въобще е жива (не знам ) ???!
ISQ - 217 145 420 - за повече информация(естественно фалшиво с тъпо инфо, като предпазна мярка, но отговарям на него)
На слука.............. !



Тема Re: Валерия Христованови [re: lubopitka]  
Авторabr777 (Нерегистриран)
Публикувано19.04.06 20:20



Пояснение:
майка: Цанка
снаха: Валерия
дъщеря: Мария



Тема Re: Валерия Христованови [re: lubopitka]  
Авторtyro (Нерегистриран)
Публикувано27.04.06 16:09



kurotroshachka e!



Тема Re: Валерия Христованови [re: tyro]  
АвторMarийчo Mъpлoв (Нерегистриран)
Публикувано14.05.06 01:55



Моя не можа да го счупи с дъртата си и грозна шунда



Тема Re: Валерия Христованови [re: lubopitka]  
Автор****************** (Нерегистриран)
Публикувано16.12.06 01:16



Да си виждала някой от тях да не мами ???!







Познавам ги , да и то доста добре, едната е черноока и е по гнусната, другата е закръглена и охранена, изрусена и светла!
Дъщеря и снаха, на Цанка, друга восъколеячка ??!
Ето и нейните думи:
А колкото до човешките грехове: озлобление, алчност, завист, те предупреждават:
"СЪЩЕСТВУВА НЕБЕСЕН НАКАЗАТЕЛЕН КОДЕКС, КЪДЕТО НИЩО НЕ Е ПРОПУСНАТО И НИКОЙ НЕ Е ПРОПУСНАТ! ДО КРАЯ НА ЗЕМНИТЕ СИ ДНИ ВСЕКИ ЗЕМЕН ЧОВЕК МОЖЕ ДА СЕ ПОПРАВИ..."
За връзка с Цанка Христова – 02/986-30-50 -
Госпожи Ц. ХРИСТОВА, В. ХРИСТОВА, М. МЪГЛОВА, хайде да включа и още една - ЕЛКА СТЕФАНОВА(също я познавам),
ВАС НЕ ВИ ЛИ Е СТРАХ ОТ "НЕБЕСНИЯТ НАКАЗАТЕЛЕН КОДЕКС" , СЛЕД КАТО МАМИТЕ И ОГРАБВАТЕ НЕЩАСТНИТЕ И БОЛНИТЕ С ТЕЗИ СИ ТАКСИ ХОРА , АА???!
И КОЙ Е ПО АЛЧЕН СПОРЕД ВАС, ТЕЗИ , КОИТО ПРИНУЖДАВАТ И ОГРАБВАТ ХОРАТА, КОИТО СА В НУЖДА ИЛИ ТЕЗИ КОИТО ДАВАТ ПОСЛЕДНИТЕ СИ ПАРИ, ЗАЩОТО НАДЕЖДАТА УМИРА ПОСЛЕДНА........???!

И КОЕ СПОРЕД ВАС Е ЗАВИСТ, ИСТИНАТА ЛИ - ДА ВЗЕНМАТЕ ОТ 80 ДО ПО 200/300 ЛВ. ЗА ЛЪЖЛИВИТЕ ВИ СЕАНСИ С ВОСЪК ?
МИСЛИТЕ ЛИ , ЧЕ С ТЕЗИ ПАРИ ЩЕ СИ КУПИТЕ "ВЕЧЕН ЖИВОТ" И ЩЕ СИ ОСИГУРИТЕ МЯСТО ОТ ДЯСНО НА БОГ ?!
ДАЛИ БОГ , КОГОТО ПОСТОЯННО СПОМЕНАВАТЕ НАПРАЗНО Е ПОДКУПЕН И ДАЛИ ТОЙ ВИ УЧИ НА ТОВА, ЕДВА ЛИ........!
НЕ СПОМЕНАВАЙТЕ ИМЕТО МУ НАПРАЗНО, ТОЙ НЯМА НИЩО ОБЩО С МРЪСНИТЕ ВИ ДЕЛА......!



Скоро не съм ги виждал, може и да са си сменили обкръжението, но това едва ли е от значение, има и други, но не ми се рови повече, мисля че това ти стига


- тука можеш да видиш "големите реклами и обещания", но не и истината, нямаш ли сумата за сеанса си вън от играта, дано прочетат и това, готов съм да дам показания , за огромните суми , които вземат и си слагат в личната сметка, за сметка на измамените хора!

- тази е уникална грабителка и шарлатанка, как може да бъде узаконено това, на всички им е ясно, корумпираната ни държава нехае за това!

НЕ ХОДЕТЕ ПРИ ТЯХ, ПИШЕТЕ ЗА ОГРОМНИТЕ СУМИ, КОИТО ВЗЕМАТ НАВСЯКЪДЕ КЪДЕТО МОЖЕТЕ, ВМЕСТО ДА СЕ ПОДОБРИ ЗДРАВЕОПАЗВАНЕТО, МРЪСНИ ТЕЛЕВИЗИИ И ВЕСТНИЦИ РЕКЛАМИРАТ ТОВА БЕЗУМИЕ, ЕСТЕСТВЕННО СРЕЩУ СОЛИДНА СУМА, БЕЗ ДА ИМ ПУКА ЗА ОБИКНОВЕННИТЕ ХОРА, КОИТО ПРАЩАТ ТАМ КЪДЕТО НЕ ТРЯБВА !
ЛЕЧИТЕЛИ Е ИМАЛО И ЩЕ ИМА, НО НЕ И ТЕЗИ , КОИТО ОГРАБВАТ ХОРАТА, ТОВА СА ЧЕДА НА ЗЛОТО, "ПО ДЕЛАТА ИМ ЩЕ ГИ ПОЗНАЕТЕ..........!!!"




Тема Re: Валерия Христованови [re: ******************]  
Авторhedera (Нерегистриран)
Публикувано25.01.07 14:32



Eто ви две авторитетни мнения за този "велик" център Изцеление. Мненията сa точно под статията за огнената библия



http://www.chudesa.net/?group_id=15&id=1416



Тема Re: Валерия Христованови [re: Baлepия Xpиcтoвa]  
Авторhedera (Нерегистриран)
Публикувано25.01.07 15:06



Ама наистина ли в сайта на центъра пише анално и френско изцеление? Ако е така бихте ли дали линк да го видя и да се посмея малко.



Тема Re: Валерия Христованови [re: hedera]  
Автор ilinden3 (amforata)
Публикувано25.01.07 15:25



-
"Феноменът Цанка Христова: Огнената Библия се пише в България
Българите ще положат основите на Новата култура" - да бе да! Колко от вас вярват в тази "безценна" лъжа? И тези от "център изцерение" , нека не ми говорят за Библията, която познавам по добре от тях! Огнената Библия се пишела в България - глупости, Тя отдавна е написана, само тези от въпросният център не знаят, а как да се научат след като и понятие си нямат кой и кога е писал тази Огнена Библия! Дори има такъв християнски празник в чест на Този , Който я е написал, но как да се досетят след като мислят само да грабят хората!

Хората си правят бизнеса, какво им пука за страдащите, въобще защо се занимавате с тях?

И светлината в мрака свети, и мракът я не обзе

Тема Re: Валерия Христованови [re: ilinden3]  
Авторhedera (Нерегистриран)
Публикувано25.01.07 15:36



C никого не се занимавам просто исках да видите долните два коментара под статията:






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.