Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:35 29.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Разследваненови  
АвторMar Kъpти Myньoв (Нерегистриран)
Публикувано16.03.06 01:43



След направеното щателно проучване, на базата на пресяване, открих следното подозрително и следните виновно извършени деяния:
1- никът ми е хакнат.
2- обвиняват ме, за да нося отговорност за постъпките на 7 различни хора.
3- свалят бройката на по-малка, фокусирайки изведнъж на два странни, набивани от самото начало в очите ми от самия Бранд, образа.

Първият странен образ е адски огън. Прясно регнат. Но той не е толкова занимателен.
Вторият хакнат ник е на потребител, който явно са го объркали с мой ник, защото, ако се вярва на врец7, който всъщност е сред хакерите, акаунтът е Танариил, а никът е елфката. Остава открит въпросът, кой е писал под ник елфката (и акаунт `танариил`, съвпадащ с мой такъв от друг форум обаче) и защо. Това ми е особено интересно. Навежда ме на мисълта, че някой съвсем умишлено и целенасочено е писал през този ник, обявявайки, че има направена черна магия, а друг (новорегнатият `адски огън`) му е пригласял.
Е, аз съм сатанистка и съм черен маг и малко трудно ще имам направена черна магия. И доста странно- за целта е използван акаунт, регистриран на името `танариил`.

Остава нерешен въпросът какво е било възнамерявано да се прави с така забърканата каша.

Но едно си пролича. В това долно интригантство участват минимум трима човека - Бранд (още известен като сънльо), Лана, врец7. Минимум.

На първа линия се набива в очите ми Бранд. Злобее с думите, че аз не знам кой ми го бил причинил.

Всички останали са на заден план.


Съгласно това определям - хак на двата ника, с които някой се е опитал да ме злепостави и поставянето им под карантина, докато се ДОизясни ситуацията.
Определението ми не подлежи на обжалване.



Тема Re: Разследваненови [re: Mar Kъpти Myньoв]  
АвторMar Kъpти Myньoв (Нерегистриран)
Публикувано16.03.06 01:49



Визирам хак на никовете, два на брой, както следва:
1-adski_ogan
2-elfkata

Ако потребителите, които са писали през тях, с цел да ме злепоставят, имат желание отново да си ползват никовете, следва да ми се обадят на лични бележки или по друг подходящ начин и аз ще си помисля дали да удовлетворя техните претенции.



Тема Re: Разследваненови [re: Mar Kъpти Myньoв]  
АвторCвидeтeл (Нерегистриран)
Публикувано16.03.06 02:24



Спинкаш ли сльнце?



Тема Re: Разследваненови [re: Mar Kъpти Myньoв]  
АвторCвидeтeл (Нерегистриран)
Публикувано16.03.06 04:09



за сведение,никовете и паролите ползвани от''госпожата''...................................mag_k_muniow-parola-mag_k_muniow..........tanariil-parola-tanariil/towa e elfkata/..........adski_ogan-parola-adski_ogan........,sega parolite sa promeneni,i nikoy osven men ne i e polzval nikovete,админите при желание могат да го проверят...има и още,но това е достатьчно мисля....сьвпадение а,или случайност...



Тема Re: Разследваненови [re: Cвидeтeл]  
Автор vret7 ()
Публикувано16.03.06 04:36



това което ме накара да постьпя ''така'' е бележка ...''От: eлфkaтa
Получена: 14.03.06 18:11
Чакам ченгетата. Пред вратата ми има кашон, на който е написано моето име, а под кашона има локва кръв. Вече си знам урока - не съм пипала нищо, може да е отровно и пак да се видя с лекарите от Пирогов, като изключим, че тази локва кръв пред вратата ми ме притеснява доста сериозно. Изобщо съм страхотно!
Спирам да пиша във форума''

подобни бележки са получили и други от форума.Тези които испитват симпатий кьм тази личност могат да я намерят,вьв форумите на ''Merlin'' i ''All bg.'',и кой знае кьде още....сьжалявам за постьпката си,но не се чувствам виновен,вие отсьдете.



Тема Re: Разследваненови [re: vret7]  
Автор vret7 ()
Публикувано16.03.06 04:44



Да това сьм аз ''сльнчице''...sorry,не е нито Бранд,нито Лана,нито Некрос......които толкова ''обичаш'',разочаровах ли те???,дано по тоя начин да привлека на админите вниманието,че на тях не им пука за такива като теб,пьк и да ме баннат ми дреме,аз сьм чист пред сьвеста си...уффф сега ми е по леко.Сбогом ''прокурорке''



Тема Re: Разследваненови [re: Mar Kъpти Myньoв]  
Автор vret7 ()
Публикувано16.03.06 05:09



От: eлфkaтa
Получена: 14.03.06 18:11
Чакам ченгетата. Пред вратата ми има кашон, на който е написано моето име, а под кашона има локва кръв. Вече си знам урока - не съм пипала нищо, може да е отровно и пак да се видя с лекарите от Пирогов, като изключим, че тази локва кръв пред вратата ми ме притеснява доста сериозно. Изобщо съм страхотно!
Спирам да пиша във форума.

От: Mar Kъpти Myньoв
Получена: 15.03.06 07:53
Тук съм де. Къде да се изгубя, като чакам Истр да ми пише (уж обеща да се подготви и да ми пише нещо за историята на магията и аз си чакам най-чинно, освен ако това не е престъпление според теб). ТИ СЕ ИЗГУБИ. Спря да ми пишеш лични бележки, а сега изведнъж от нищото се появяваш и аз съм ти се била изгубила. Но аз преди малко се обърках да влезна в клуб магия.

Що ли направих тази грешка!!! То е близо до акъла, че старата песен с множествеността на параноята ви пак се почна. Няма да се оправите - ни ти, ни Лана. Трагика. Абсолютна трагика сте до един. Нищо ново под слънцето.

Ае, искам да те питам нещо - първо в клуб магия упорито се опитвахте да ме убедите, че съм Врана. После някакъв писа за бялото гейство и ти се опита да ме убедиш, че и това съм аз. Напомням ти, че не съм измислила ника си - просто си харесах името от една тема, в която един питаше дали има такъв маг и аз нали съм услужлива, ми регнах се с този ник. Ей ся преди малко разбрах и що ме елфоса така ТИ в клуб окултизъм, след като преди това несполучливо се опита да ме обявиш за друг някой. То и Врана се беше оплакал от вас, ако не ме лъже паметта, че и на него същия проблем сте му създавали. Решавате, че някой не ви харесва и си го кръщавате с ник Врана, па ако ще същия и Кольо да се е писал. Значи в клуб магия. С това нейното цунк направо се уреди милата. После що ви се смеят и ви подиграват всичките, дето случайно минат и се зачетат в онзи клуб. Ми ще ви подиграват, много ясно.

Що направо не ме обявите за Сатаната и не почнете да ми се кланяте? Верно е бе! Сатаната съм! Не лъжа. Пък и това ще ви е много удобно да си го помислите. Така ще имате възможност да кръщавате с мое име всеки, който не харесате и ще си развивате болната фантазия на воля. И параноята - също. НОоооо, това с параноята са подробности... Всъщност, май клубовете са ви изпили здравия акъл, а на всеможещата Лана май са и изпили и уменията, освен здравия акъл.


Аз ще пиша на тази елфката. Има си програми, дето следят ай пи и изкарват всички данни за дадения потребител, а ако е от клуб, изкарват кой е клуба и от кой точно комп е писано. Клубовете са с видеокамери. Има си начини и за снемане на пръстови отпечатъци. И така нататък. Може да го съди онзи за психически тормоз мининум. Ще и обясня как да заведе дело. И ще и дам няколко телефона на добри адвокати, дето дълги години си имат вземане даване с наказателна колегия. Много лесно ще си реши проблема. Няма недосегаеми хора.

Чао ти, че трябва да бягам на бачкане. Дано долу пред блока да има таксита и на бул. България да няма задръстване...

От: Mar Kъpти Myньoв
Получена: 15.03.06 09:14
Я виж ти. Това не го знаех. Поне момичето е постъпило умно, като си е сменило акаунта. Аз принципно се дразня, когато виждам ника си да се ползва от други хора.

Само не виждам какъв ви е проблемът. Знаеш ли колко още "танариил", които не съм аз има в нета? В Мирк-а - също. Аз навремето така си патих, че не можех да се откача от някаква девойка с ник "мъртъв звяр", която упорито ме наричаше с друго име и се чудеше защо не съм приятелката, за която ме мисли.

Все едно да кажеш, че никой не може да се регне с твоя ник в който и да е друг форум? Искаш ли да ти докажа, че грешиш. Да се регна ли в няколко форума с твоя ник, само защото ми харесва как звучи?

А за моя ник, това не ти ли го бях писала на теб, че е краден на няколко пъти и че не винаги, когато го виждаш, зад него стоя аз?

От: Mar Kъpти Myньoв
Получена: 15.03.06 09:42
Никът ми е главен герой на комп. игра и е толкова разпространен, колкото си искаш. Те и на други език ако искаш:

"Tanaril de Ganor n´était pas un humain, mais un Elfe Noir, peuple mystérieux et cousin des Elfes dont les membres ne se montraient guère dans les royaumes ..."

"tanaril l'idee des guildes est tres bien mai le fait de fair payer sa va etre le bordelle car quand je voi les boulet qui Pk alor que sa leur r'aporte rien ( a par peut etre une jouissence profonde pour ceux qui un problem d'odre psycho ) la les bas lvl vont etre taxer a mort a moin de cree une guilde robin des bois mai voila c un jeu libre et ya tjs de malade qui vont perssecuter les petit lvl.
a mon avi le principe d'impos est a revoir.

Ps: se jeux est exelent moi qui ne savait pas comment fair passer le temps a mon taff bah c fait lol ;)
"
Нещо да ми кажеш ощеОт: Mar Kъpти Myньoв
Получена: 15.03.06 11:26
Ако искаш да знаеш, малко ми е трудно да разговарям с адвокати и граждани, да зяпам някакви призовки и да се чудя дали едно дело не е архиварано, освен решено, че никакво го няма и да се чудя и как криво ляво на теб да ти отговарям - що за абсурд. Не благодаря. Не става дума за едно и също лице. Тя явно има доста повече свободно време от мен.

Мдаам. Прочетох какво е ти е писала. Определено ще и пиша. Ще говоря даже с определени хора, ако е навита да заведе дело. Аз пък се ядосах. Един вид вбесих се. Що за безобразие е тава?

От: Mar Kъpти Myньoв
Получена: 15.03.06 11:42
Истр познаваш ли я?

това е само част,пимата с Истр искаш ли скьпа,няма да го направя само заради момичето..Истр е Istr...

Редактирано от vret7 на 16.03.06 05:24.



Тема Re: Разследване [re: Mar Kъpти Myньoв]  
Автор vret7 ()
Публикувано16.03.06 05:15



...който не ми вярва ,да ми пише на белжки ще му дам моята парола да си чете,да се ''регне'' както някой се изразяват...



Тема Re: Разследваненови [re: vret7]  
Автор vret7 ()
Публикувано16.03.06 05:26



Ей такива хора Ви ''сьдят'' Хора....не е за вярване



Тема Re: Разследваненови [re: Mar Kъpти Myньoв]  
Автор vret7 ()
Публикувано16.03.06 07:29



Един последен вьпрос ''скьпа'',тия хубави пламьчета в твоите два профила откьде ги взимаш,особенно ми харесва ''елфката'',тя горката дали още бьрше крьв,баси намери и адвокат,нали си в системата..и с твоето''широко'' сьрце,какво е за тебе,....и медитирай повече помАга СЛЬНЦЕ,




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.