Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:59 19.05.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Към елфи, кърти, огъня, психиатър, шизофреНИК и т.  
Автор BrandofAmber (Shante Ishta)
Публикувано15.03.06 14:17



Значи това е въпросче към един куп никове или по-конкретно към човека зад тях, така доколкото проследявам май за момента е другарчето Кърти, психиатър, шизофреНИК, совата, lsrt и разбира се триумфиращо завършваме с Елфката и Адския Огън. Понеже все трябва да се объщаме по някакъв начин ще взема Кърти. Съжелявам ако съм пропуснал някой или съм включил някой в повече мисля че ако проследя ще добавя още доста, но не ми се занимава.

Въпроса е от мое име, но е провокиран от името на няколко човека в клуба, които не виждам причина да намесвам в момента, въпреки че според мене би трябвало сами да си се намесят в темата.

Значи хайде да махнем магията за момент. Всеки е свободен да се интересува, от каквото желае, в крайна сметка живеем в свободна държава.
Разбира се до момента в който не започне да вреди на някой, но силно се съмнявам, че някой от клуба ти е навредил по някакъв начин или пък, че е навредил на някой друг, дори и да приемем, че "магията" действа безотказно, което е доста смътно като теория(говоря за пишещите в момента, преди години е било друго лично според мене, но от тогава в общи линии що годе никой не е останал).

Накратко какво се получава?
Гониш хора из клуба или пускаш теми, чиято единствена цел която може да ми хрумне е да паникъосваш пишещите или да си губиш времето или и аз не знам какво(което всъщност е и въпроса де).
Струва ми се тъпо да се слага модератор и да се опитва да те банне, в крайна сметка имаш право да пишеш тук точно толкова колкото и всички други, само че не разбираш ли че това което правиш е пълно глупост и вече продължава твърде дълго време, без на никой да носи нищо добро?
Мислиш ли че някой уравновесен човек ще се занимаса в такива глупости, лично според мене това е доста жалко не само за тези които ти се хващат, но основно за тебе.

Е както и да е, целта на темата е един едничък въпрос.
Какъв е смисъла?
Кажи поне да знаем как да се отнасяме, ако искаш да изгониш всички и клуба да се затвори, кажи си, аз лично бих те подкрепил, щом ти е толкова важно, че да хвърляш толкова усилия за да го постигнеш. И без това клуба за нищо не става.
Ако е да се бъзикаш с пишещите, 'ми де да знам, кофти е защото лично според мене на моменти го правиш добре, а това притеснява хората, ако искаш го приеми за психически тормоз, на практика е точно това.

Ако е нещо друго кажи, какво за да знаем, какво да направим, защото явно има проблем, а с времето нищо не се решава.

П.С. Към четящите сори, пределно ми е ясно че нищо не се разбира от темата, не виждам смисъл да се вадят подробностите, човека към които е знае какво се има предвит, а за всички останали просто приемете, че темата е конкретно към някой.

Като не можем да помогнем поне да не пречим.


Тема Re: Към елфи, кърти, огъня, психиатър, шизофреНИК и т.нови [re: BrandofAmber]  
Автор Lana (davashta)
Публикувано15.03.06 14:40



Очаквам отговора на лицето с нетърпение,въпреки,че вече е споделила,
че тук идва само за да се заяжда.....
Поправка,Бранди,-Истр е друго лице-нейна поклонничка/присмивам се/!!!
Сега сериозно:
Мила,Кърти,
след като смяташ,че сме банда необразовани тъпаци,
какво очакваш всъщност от нас?
Хайде,Люд ,мила,бъди откровена поне веднъж със нас,моля!



Тема Re: Към елфи, кърти, огъня, психиатър, шизофреНИК и т.нови [re: Lana]  
Автор BrandofAmber (Shante Ishta)
Публикувано15.03.06 14:54



Е мотивацията "само да се заяжда" не мисля че е основателна причина освен ако човека не е много, много комплексиран или тотално ненаясно със себе си. Но ще видим, дано поне веднъж да има смислен отговор.

Като не можем да помогнем поне да не пречим.


Тема Re: Към елфи, кърти, огъня, психиатър, шизофреНИК и т.нови [re: BrandofAmber]  
Автор Lana (davashta)
Публикувано15.03.06 15:10



и аз мисля така и вярвам,че има смислен отговор ,за това съм тук -да видя и чуя нещо съвсем ново



Тема Re: Към елфи, кърти, огъня, психиатър, шизофреНИКнови [re: Lana]  
Автор BPAHA (Свобода)
Публикувано15.03.06 17:16



Абе пичове, не усещате ли, че Кърти вече си замина.
Както ми писа на лично съобщение, не я ебе за никой тук, обучила е досега 30 мага (лстр както споменахте вече и станала ученичка) и после писа, че скоро се маха. Скорото е дошло.
Кво се занимавате?!
Плюс това какви са тези психически тормози дето ги говориш БрандофАмбър.
Наглостта и пренебрежението към "невежите простосмъртни", които не само че не са обучели никого, ами и изгоряха на игрите и, не е тормоз, а надмение

и защо твърдиш, че тези никове, които си изброил имат общо помежду си?

Ключ към златната врата
През нея мина Врана, отлетя.



Тема Re: Към елфи, кърти, огъня, психиатър, шизофреНИК и т.нови [re: BrandofAmber]  
АвторMar Kъpти Myньoв (Нерегистриран)
Публикувано15.03.06 17:41



Здравей.
Прочети внимателно какво си написал.
Осмисли го.
Написал си:

Цитат-----------------------------------------------------------------------------------------
"един куп никове или по-конкретно към човека зад тях, така доколкото проследявам май за момента е другарчето Кърти, психиатър, шизофреНИК, совата, lsrt и разбира се триумфиращо завършваме с Елфката и Адския Огън. "
--------------------------------------------------------------------------------------


Излроил си 7 ника. Не един, не два, не три, а цели 7 ника. Кажи ми слънце мое ненагледно- кой ще си прави труда да поддържа 7 ника, за да може специално ТИ да изпишеш всичко това, което изписа и то незнайно защо към мен. ТИ нормален ли си?

Или те е подгонила освен параноята и някаква мания за величие?
Отговори ми слънце, толкова ли си значим, че аз, че който и да било друг, ще седне да си губи времето да регистрира не един, не два, а цели СЕДЕМ ника, за да се ЗАЯЖДА с теб или с който и да било (или поне аз до колкото знам совата, истр и други някои са си регистрирани съвсем надлежно)? Слънце, СЕДЕМ НИКА! Нещо не ти ли прави впечатление, че много се изхвърли?

Кажи ми, слънце мое ненагледно, колко точно сте значими всички тук, че някой да седне да си регистрира СЕДЕМ различни ника? Все има откачалки с излишно свободно време, но те са на принципа АНОНИМЕН СЪМ И НЕ МИ ПУКА. А ти предлагаш да се брои за един човек (що точно мен си хареса, ако не е тайна) СЕДЕМ ригистрирани потребители (или поне аз до колкото знам совата, истр и други някои са си регистрирани съвсем надлежно).
Спомням си, че когато се появих тук, някои хора масово им се привидя, че аз съм Врана. Всяко чудо за три дни обаче. А преди това Врана се оплака, че бил наричан с никове на други потребители... Не е за първи път това. Няма да се учудя да видя подобна нелепа тема отново. Че и за бан намеква как нямало нужда. На някой яко му се ще да бъде мод. Нищо ново под слънцето. Дай да създадем нуждата от избор на мод, като настроим всички срещу всички. Няма да стане. Откажи се, Слънце.


Апропо слънце, ще ти прошепна нещо, а ти слънце, гледай да го усетиш... Голямата тайна на този форум е, че тук няма най-различни хора, които пишат в него. Това, слънце мое, е една илюзия. Матрицата. Нали разбираш, слънце. Значи Слънце, всъщност тук пише само един единствен човек. Говори си сам на себе си. Праща си лични бележки сам на себе си. И мейли си пише. Дори и е с нахалството да си пише сам по ай си кю. Страшна работа. Но този човек си е просто той си и има право да си пише тук. Обаче ако продължава в същия дух, викам да уведоми сам админите да го баннат. За какво пише тук сам, а ма ха!

Слънце, освен това, не ме замесвай в параноичния си изблик. Аз съм зает човек, работещ с важни документи, който няма времето, нито нервите да се връзва на глупавите ти изблици.

Поздрави от мен на останалите 6 човека.

А, слънце, за едната бройка да забравя- аз и Лана да сме един и същ човек. Цунк. Водя те за нослето, да си мислиш, че сме различни хора. Да не забравиш да го добавиш в поста си. Цунк.


Съгласно направената проверка аз установих наличие на устойчиво във времето желание на някои хора да "усещат", че във този форум няма начин да пишат различни хора (въпреки че това не само, че не е забранено, а доре напротив, това е ДОКАЗАН ФАКТ) и затова трябва всички да бъдат компилирани в ЕДИН човек (ХУМОР В ЗАЛАТА). Констатирам, че подобно предположение, че зад 7 ника с рег стои един човек и това незнайно защо съм аз, е НЕЛЕПО. Забелязвам желание на някои хора да се изживяват като нещо, което те несъмнено не са. И въз основа на това

ОПРЕДЕЛЯМ:

1- BrandofAmber, ПОДВИЗАВАЩ СЕ И ЗАЯВИЛ, ЧЕ СЕ ПОДВИЗАВА И С ОЩЕ ЕДИН НИК, ДА БЪДЕ ОСТАВЕН ДА РАЗВИВА ПАРАНОЯТА СИ НА СПОКОЙСТВИЕ.

2-ЛАНА, ИЗВЕСТНА КАТО ЗНАЕЩА И МОЖЕЩА ВСИЧКО, ДА БЪДЕ ОСТАВЕНА НА СПОКОЙСТВИЕ ДА ПРИГЛАСЯ НА ПАРАНОЯТА НА BrandofAmber, ИЗВЕСТЕН И С ДРУГ СВОЙ НИК, СПОРЕД КАКТО СЪЩАТА НАМЕРИ ЗА ДОБРЕ.

3- ВСИЧКИ, ЖЕЛАЕЩИ ДА ПРИГЛАСЯТ НА ВЪПРОСНАТА ПАРАНОЯ, КОЯТО БЕШЕ ОПИСАНА В Т. 1 ПО-ГОРЕ, ДА БЪДАТ ОСТАВЕНИ ДА ПРИГЛАСЯТ НА ТАЗИ ПАРАНОЯ.

Определението ми не подлежи на обжалване от изброените страни по горните 3 точки.

На останалите желая всичко най-хубаво.




Тема Re: Към елфи, кърти, огъня, психиатър, шизофреНИКнови [re: BPAHA]  
Автор Mar Kъpти Myньoв (баш магъзник)
Публикувано15.03.06 17:49



Тук съм, защото с Истр я караме на лични. Но нямаше да вляза да чета на къде върви този клуб, ако vret7 не ми беше писал една интригуваща лична бележка.
Така научих, че тук е станало мазно.

Поздрави, Врана!

----
к`вот човека сам си гу е напраил, никой друг ни мое да му го напраи.


Тема Re: Към елфи, кърти, огъня, психиатър, шизофреНИКнови [re: BPAHA]  
Автор Lana (davashta)
Публикувано15.03.06 18:04



Да,Кърти умря,разбрахме,благодаря за благата вест!
Не,че няма да се прероди скоро ,но като скърбящи ще отбележим събитието [тъжно ми е].
Моето невежество разполага с материални доказателства,че Кърти,елфката и адския огън са една и съща персона(non grata),обаче чакам полицията/на нея и само на нея ще предам докасателствата/ от снощи да дойде да ме арестува за смъртна черна магия,която съм била приложила върху елфката,върху колежката на елфката и други нейни приближени,със съдействието на адския огън,заради непоносимата любов,която изпитвам към магъзника Кърти Myньoв.
Смей се,но това го пише в официалното обвинение,връчено ми снощи лично от елфката......
Голям хумор,брей!
Амин!



Тема Re: Към елфи, кърти, огъня, психиатър, шизофреНИК и т.нови [re: BrandofAmber]  
Автор Mar Kъpти Myньoв (баш магъзник)
Публикувано15.03.06 18:23



Апропо Бранд е прав,Извинявам се на Всички.

----
к`вот човека сам си гу е напраил, никой друг ни мое да му го напраи.


Тема Re: Към елфи, кърти, огъня, психиатър, шизофреНИК и т.нови [re: Mar Kъpти Myньoв]  
Автор BrandofAmber (Shante Ishta)
Публикувано15.03.06 18:50



За кое, вече и аз трудно проследявам? ;)

Като не можем да помогнем поне да не пречим.



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.