Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:12 27.04.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Торсионните тъпизми - с любоффффнови  
Автордpъж_ми_kaпaтa (Нерегистриран)
Публикувано19.02.06 17:13



Няма торсионни полета. Физиците се заливат от смях и се търкалят по пода на тази идея. Само глупаците вярват на ВРЕЛИ-НЕКИПЕЛИ. Другите знаят каква е РЕАЛНОСТТА.

Редколегията на “Светът на физиката” аха аха и да отвори нов раздел - Дръж ми капата! Та, айнщайнчу скъпичък, ти дръж моята капа, щом не знаеш защо НЯМА торсионни генератори. Няма и да има. Енергия от нищото за нищото. Ай се насладим на гаврата на списанието Светът на физиката с баш торсионните полета!

Разгневен колега ни подхвърли с коментар, който не можем да цитираме тук, брой на вестник “Труд” от 6 август 2002 с интервю, отпечатано на стр. 18, в рубриката “Теории”. Явно изтървал нервите си, той настояваше физичната общност у нас да вземе отношение към “явлението”. Редколегията смята, че най-добре е да жертва две страници от списанието и да го отпечата в рубриката “Наука и псевдонаука” (за да не въвеждаме нова рубрика “Лъженаука” или “Дръж ми шапката”), а читателите сами да си направят изводите и определят отношението си. Всеки читател заслужава вестника си, всеки вестник заслужава “академика” си, и всеки академик – теорията си … И в случая е валидна поговорката “не е виновен онзи, който изяжда зелника, а онзи който му го дава …”

Редколегията на “Светът на физиката”
*****************************

Следва ЕНЕРГИЯ ЗА НИЩО


Ай на айнщанчо да каже сега, понеже мрази въпросите към него и той за друго идва в този клуб, ми не за да се лендзи, защо физичната общост у нас си умря от смях и се изпонадпреварва да предлага игрички на дръж ми капата!



Тема Re: Торсионните тъпизми - с любоффффнови [re: дpъж_ми_kaпaтa]  
Автор ainshtain (новак)
Публикувано19.02.06 20:45



Фирма "Деметра Гея" през 2003 год. представи на Пловдивския панаир торсионен генератор за топла вода с КПД около 1 .
Модел ТТГ-7 - цена 7200 лева.
Ако имаш нужда от такъв можеш да си го закупиш !!!



Тема Re: Торсионните тъпизми - с любоффффнови [re: ainshtain]  
Авторmag (Нерегистриран)
Публикувано20.02.06 07:24



Модел ТТГ-7 - цена 7200 лева.
Ако имаш нужда от такъв можеш да си го закупиш !!!

Евтиния направо! Погледни цената. Нещо гнило да съзираш?
Като икономист ти обяснявам, че на този свят още не се е родил търговецът, който ще изкара на пазара непродаваем продукт. А този продукт на тази цена е НЕПРОДАВАЕМ. И понеже е именно такъв, а и защото навремето тази фирма отказа да даде този генератор за повече и по-подробни изследвания, още тогава вестниците писаха, че става въпрос за платена реклама на човечеца с торсионните тъпизми. Защото този човечец не печели от торсионни генератори, а от празни приказки. Затова.



Тема Re: Торсионните тъпизми - с любоффффнови [re: mag]  
Автор ainshtain (новак)
Публикувано20.02.06 11:37



точно 3 пъти е по скъп от ел. котел за парно със същите въэможности но е 4 пъти по икономичен. плащаш енергия да върти един електромотор итова е.
според мен си заслужава цената.
имам схемата и принципа на работа на торсионния топлогенератор. направил съм няколко експеримента върху него и от опит ти казвам че не е измама.
трябва да знаеш че винаги когато се появи някаква разработка свързана с добив на енергия не от познатите ни енергоисточници , или изобретателя изчезва,или се измисля някаква теория която да заблуди учените. в това са намесени огромни икономически интереси.
някои хора внимават това да несе случи. ще им се спре кранчето. а те разполагат със страшно много пари и власт и са готови да се противопоставят с всякакви средства на новите енергийни технологии.



Тема Re: Торсионните тъпизми - с любоффффнови [re: дpъж_ми_kaпaтa]  
Автор vret7 ()
Публикувано20.02.06 21:23



Мисля че има клуб за физиците,ако няма отвори си един,нали стана ясно че механика и магия са неща различни...имаше един Гери,на него ми приличаш,нищо лично...бьди здрава!



Тема Re: Торсионните тъпизми - с любоффффнови [re: ainshtain]  
Автор Mar Kъpти Myньoв (баш магъзник)
Публикувано20.02.06 23:08



Именно - скъп. НЕПРОДАВАЕМ. Хм, позволи ми да се усъмня в икономичността. Ако беше истина - да са го дали за изследване. Не са го дали. Значи нещо не е наред.
Господарите на ефира преди време така изловиха една наша родна фирма. Пробутва обикновени печки-духалки с екстравагантен дизайн за климатици. Клиентът не знае какво му пробутват. Плаща си скъпо за нещо, което не е това, за което плаща.
Та такава е и тази фирма. Плащат и, тя излага НЕПРОДАВАЕМ ПРОДУКТ, който сигурно и 5 лв не струва реално. За реклама. И за заблуда на наивници, като например тези, дето се сдобили с последен модел КЛИМАТИК от порода ОБИКНОВЕНА ПЕЧКА-ДУХАЛКА.

Така е то, някои са ескимоси и си купуват хладилници. И що да не си купят хладилник. Нали се продава. Чалъм си е то, щом се продава хладилникът, па макар и да си ескимос.

Редактирано от Mar Kъpти Myньoв на 20.02.06 23:16.



Тема Re: Торсионните тъпизми - с любоффффнови [re: Mar Kъpти Myньoв]  
Автор ainshtain (новак)
Публикувано21.02.06 12:42



хората не напразно казват по добре един опит отколкото сто мнения. аз ти говоря неща от опит а не от четене на вестници . а както те гледам май всичката ти информация за нови технологии я черпиш от вестниците.
знаеш ли че в МЕИ Варна в момента се създаде катедра за нови енергийни технологии. знаеш ли че те разработват торсионни генератори. не знаеш защото не го пишат във вестниците.
а за климатиците както е и навсякъде има и ментета. аз лично се отоплявам с климатик и нямам никакви проблеми. и да ти кажа климатика ми е СКЪП.



Тема Re: Торсионните тъпизми - с любоффффнови [re: ainshtain]  
Автор Mar Kъpти Myньoв (баш магъзник)
Публикувано21.02.06 18:50



Именно - опитът показва провал за теб. Страницата в интернет на МЕИ ВАРНА отказа да потвърди твоята информация, както за новата катедра, така и за заниманието и. Излагаш се.
Чао.

Редактирано от Mar Kъpти Myньoв на 21.02.06 21:42.



Тема Re: Торсионните тъпизми - с любоффффнови [re: Mar Kъpти Myньoв]  
Автор ainshtain (новак)
Публикувано22.02.06 16:06



МЕИ Варна , катедра топлотехника, в момента оборудват лаборатория.
не всичко може да откриеш в интернет и вестниците разбра ли
а за торсионни генератори и тяхното приложение мога да те затрупам цялата синформация



Тема Re: Торсионните тъпизми - с любоффффнови [re: ainshtain]  
Автор Mar Kъpти Myньoв (баш магъзник)
Публикувано23.02.06 18:15



Аз съм от хората, които винаги намират това, което търсят. Не бива да се съмнява6 в мен. ЗАТОВА АЗ направо намерих гсм на преподаватели. Има ги на официалната страни4ка. Някои преподаватели са се погрижили да бъдат намирани от заинтересовано лица, като например от мен. Иска6 ли да ти сипя няколко гсм номера - да позвъни6, да поразпита6 ЛИ4НО ОФИЦИАЛНИ ИЗТО4НИЦИ до каква степен твоите неофициални изто4ници на айни са те обърнали?

----
к`вот човека сам си гу е напраил, никой друг ни мое да му го напраи.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.