Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:58 11.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: Към Eтнo ???нови [re: Koя]  
АвторEtno (Нерегистриран)
Публикувано08.03.07 11:52



Da, triabvashe da mu se davat razni neshta i opredeleno ima nujda ot kontakt. Za suzalenie niakude sum zabutala vizitnata kartichka, no lesno moje da stignesh do nego. Otivaiki v centura na Asenovgrad, hvani purvoto taxi i prosto go pomoli da te zakara do dolni voden pri hodzata...vsichki go znaiat. Az pak shte potursia i ako nameria koordinatite shte gi publikuvam.



Тема Re: ходжата от Долни Воденнови [re: s]  
Автор nonnii (nqma)
Публикувано07.08.07 22:57



vinagi li ima rezultat



Тема Re: ходжата от Долни Воденнови [re: Mapия]  
Авторnonnii (Нерегистриран)
Публикувано10.08.07 03:06



e nqkoi moje li da kaje vinagi li ima rezultat pone koito sa hodili pri hodjata



Тема Re: ходжата от Долни Воденнови [re: Mapия]  
Авторzaki (Нерегистриран)
Публикувано10.08.07 18:12



da,az imam vpe4atleniq preki.Moje da ti pomogne.Inteligenten,,lad muj e.I ima nau4ni predstavi za ne6tata.Otidi i 6te ostane dovolen/dovolna:)



Тема Re: ходжата от Долни Воденнови [re: zaki]  
Авторnini (Нерегистриран)
Публикувано23.08.07 19:31



Iskam da popitam,pomaga li za sabirane na razdeleni dvoiki i sled kolko vreme deistvat ne6tata koito pravi.Dalag li e sroka ili stava barzo,za6toto ve4e sam ot4aqna napalno



Тема Re: ходжата от Долни Воденнови [re: Mapия]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано24.08.07 13:46



Ходжата е в затвора оказало се че е шарлатанин.Посягал на стари баби.



Тема Re: ходжата от Долни Воденнови [re: 123]  
Авторchuchupei (Нерегистриран)
Публикувано24.08.07 14:28



Здравейте на всички.А бе хора братя и сестри българи ,защо ви се води умът по тез простотии и шарлатании ако ви се ходи да си начешите езотеричният гъдел ами ние българите си имаме страшно много номерулози и астролози ами идете при тях.Или ще кажете ами защо пък при тях.Ами защото са българи и няма след като излезете от ходжата да се питате един друг абе тоз нещо ми каза ама него разбрах ти нещо разбралиго или не.Ами тоз човек той си е за етноса бе хора на тях да си обеснява на тяхното малцинство.Нали ги виждате тез старите те бъкел не знаят български говоря за лудогорието там са ужас там са на вие с българския език,затова ви казвам,че това сие тяхния астролог,номерулог и нищо повече всичко си е лижи да те мажи никой не е в състояние да ме обори ,че това не е така защото имам приятел ходжа от град Хасково казва се Мюмюн Ходжа в квартал Орфеи бл.41 вх г на 2 етаж.Та казва ми той ами защо ти невземеш да им омайваш главите ти знаеш много повече дори от нашите ходжи ето вземи тез печати който съм направил удреиги на лис хартия и им даваи муски вземаи им парите и да не ти пука.Ето това е ходжата сега си направете извода сами да ли ще продължите да я карате на ауто сугестия или на автохипноза или на плацебо ефекта във който са страшно добри и изпипани шарлатани.Ако пък искате нещо истенско ето ще ви доставя това удоволствие за да разберете какво става от каква магия страдате ето виж те тук http://esotherica.freecom-int.com Ще се радвам и ще бъда щаслив ако разберете от каква магия страдате и пристаните да лъжате собственото си его стез разни шарлатани които много умело и хитро ви източват парите от джобовете и живеят на вашето нещастие и на вашият гръб.А сега ви пожалавам всичко добро на всички и успех в животави бадете вечно щасливи и здрави и нищо лично към никои.С уважение към всички.



Тема Re: ходжата от Долни Воденнови [re: gabri]  
Авторnini (Нерегистриран)
Публикувано24.08.07 16:36



Vse pak ako nqkoi ima pove4e informaciq neka da pi6e,sled kolko vreme deistvat ne6tata i dali vinagi ima rezultat



Тема Re: ходжата от Долни Воденнови [re: chuchupei]  
Авторnini (Нерегистриран)
Публикувано24.08.07 16:38



Vse pak ako nqkoi znae neka da spodeli sled kolko vreme deistvat ne6tata mu i vinagi li ima rezultat



Тема Re: ходжата от Долни Воденнови [re: nini]  
Авторчoчo (Нерегистриран)
Публикувано24.08.07 17:37



по принцип след девет месеца, но поради овехтяване пропуските зачестиха






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.