Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:09 02.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: ходжата от Долни Воденнови [re: zizip]  
АвторUsmivka (Нерегистриран)
Публикувано05.02.07 20:04



zizip, аз съм също така много отворен човек и постоянно споделям моите хубави и не хубави моменти с хората около мен. А може би наистина трябва да бъда по- затворена, защото човешката злоба и завист са ужасни. Дори преди време се запознах с една жена във влака и тя ми каза, че имала способности понякога да вижда за някои хора, какви са, какво става с тях и тн.. и ми каза да не бъда толкова открита, защото много са тези, които ми завиждат.. И аз незнам защо, но... Не може да ми завиждат за това, което имам, защото не съм толкова имаща и тн, единственото, за което може да ми завиждат е заради това, което съм може би...
Zizip, моля те.. би ли ми дала координатите на този ходжа от Долни Воден.. за всеки случай... Ще ти бъда много благодарна..



Тема Re: ходжата от Долни Воденнови [re: Usmivka]  
Авторnedei (Нерегистриран)
Публикувано06.02.07 12:52



ne hodi tam



Тема Re:към Nedei- ходжата от Долни Воденнови [re: nedei]  
АвторUsmivka (Нерегистриран)
Публикувано06.02.07 17:10



nedei, Защо? хората споделят, че са доволни.



Тема Re:към Nedei- ходжата от Долни Воденнови [re: Usmivka]  
Авторnedei (Нерегистриран)
Публикувано09.02.07 12:29



da horata spodeliat no vseki chuva tova koeto iska





Тема Re:към Nedei- ходжата от Долни Воденнови [re: nedei]  
АвторUsmivka (Нерегистриран)
Публикувано09.02.07 18:33



nedei, ще се радвам да ми кажеш какви са твоите съображения??



Тема Re:към Nedei- ходжата от Долни Воденнови [re: Usmivka]  
АвторEтнo (Нерегистриран)
Публикувано20.02.07 13:24



Здравей Усмивка,
Майка ми е много доволна от ходжата в Долни Воден. Години наред имаше проблеми с баща ми...психически търмоз над нея и над мен. За кучета не ни броеше...просто ни мразеше безпричинно. От сълзите ни сигурно цял океан е станал. Намрази и родителите на майка ми, който преди това уважаваше много. Нямаше живот за нас и така години наред. Съвсем случайно попаднах тук, миналата година май месец...беше петък. Прибрах се и казах на майка за ходжата и, че искам да отидем още в неделя. В интерес на истината мислех, че ще ми откаже, но не тя беше готова да тръгнем. И така в неделя бяхме там. Имаше доста хора и търпеливо изчакахме всеки да мине по реда си. Питахме един друг, някой дали е ходил преди, отзиви от други. Ходжата ни прие - млад и симпатичен мъж, добре възпитан. Дори само това, че ни даде кураж щеше да е достатъчно. Посъветва ни какво да направим. В края на следващата седмица, баща ми за пръв път ме нарече галено. След още няколко дни започна да говори с майка нормално, както говорят съпрузи с 40 годишен брак...а не да и крещи. Изненада! За пръв път се зарадва на покупка за вкъщи. Обикновенно сумтеше или изпадаше в ярост за нещо което сме купили за дома. Разбрате ли - не за някой парцал или глупост, а примерно за тенджерка. И сега отвреме на време може да се разсърди, да се поскарат, но в рамките на нормалното. Все пак живи хора сме и може да се ядосаме за нещо. Благодарна съм на този човек, защото помогна аз да стана някой в лицето на баща ми и той да ме цени като личност. Та това е моята история! Дано помага на повече хора!





Тема Към Eтнo ???нови [re: Eтнo]  
АвторKoя (Нерегистриран)
Публикувано23.02.07 23:24



Много хубав пост!
Би ли споделила дали нещо е трябвало да давате на баща ти?
Питам,защото аз нямам допир до моя възлюбен


Дано прочетеш



Тема Re:към Nedei- ходжата от Долни Воденнови [re: Eтнo]  
АвторUsmivka (Нерегистриран)
Публикувано26.02.07 19:45



Етно, благодаря ти за позитивния пост. Ще съм ти благодарна ако ми дадеш координати на този човек да ги имам за всеки случай.. Човек никога незнае какво може да се случи в живота му и трябва да е подготвен, да знае какво да прави. Или пък да помогне на някой друг, който има нужда от помощ..Поне аз така мисля..
Желая ти всичко най- добро:)



Тема Re: ходжата от Долни Воденнови [re: Mapия]  
Авторdimvel (Нерегистриран)
Публикувано27.02.07 11:04



Здражейте относно ходжата от долни воден мога да ви кажа че съм ходил при него не ми помогна просто защото мойе да помага само на мюсюлмани които вярват в Аллах за всички други не може да помогне дори тези муски дето ги дава действат с отрицателна вълна.



Тема Re: ходжата от Долни Воденнови [re: Mapия]  
Авторdaci (Нерегистриран)
Публикувано28.02.07 09:16



Мария ще си позволя да ти дам съвет.Ако изповядваш християнската вяра не ходи на ходжа,няма да ти помогне,а ще се усложнят нещата още повече след няколко месеца.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.