Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:21 11.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: ДО Вера и др момичета:)нови [re: Mapия]  
Авторxoджaтa oт Дoлни вoдeн (Нерегистриран)
Публикувано04.09.06 00:22



Мария, на всички ще го набия, споко



Вярно ли е , че на повечето дами сивото вещество било в недоимък, особенно на тези дето все се надяват на разни ходжи и магьосници
Ебати първобитното мислене, стига да имате орган с който да мислите



Тема Re: ходжата от Долни Воденнови [re: Mapия]  
Авторgabri (Нерегистриран)
Публикувано04.09.06 12:17



известния ходжа от долни воден почина преди 2 години,сега приема внука му който е наследил неговите умения и знае да разваля магии казва се еиваз таир чакър и приема всеки ден от 8 до 17 часа, без петък.телефон:0331-3 47 39 и 0889 561 614.



Тема Re: ходжата от Долни Воденнови [re: gabri]  
Автор***************** (Нерегистриран)
Публикувано04.09.06 23:11



ще умре ами, нали му направих черна магия да пукне, сега този е на ред





Тема Re: ходжата от Долни Воденнови [re: *****************]  
АвторЛeя (Нерегистриран)
Публикувано05.09.06 13:46



Лично ли трябва да се посети ходжата , не работи ли по телефона или по пощата. Ако е лично предварително ли се договаряш или когато отида и си чакам реда?



Тема Re: ДО Вера и др момичета:)нови [re: xoджaтa oт Дoлни вoд]  
Автор................ (Нерегистриран)
Публикувано05.09.06 13:50



Ами ти като не вярваж на такива ходжи и магьосници как си попаднал/а в този форум нещо не се връзва май твойто сиво вещество е в недоимък



Тема Re: ходжата от Долни Воденнови [re: Лeя]  
Автор***************** (Нерегистриран)
Публикувано05.09.06 15:40



да видиш сметката на някого , там ред няма





Тема Re: ДО Вера и др момичета:)нови [re: ................]  
Авторxoджaтa oт Дoлни вoдeн (Нерегистриран)
Публикувано05.09.06 15:48



Леа, не са ли ти много точките с които пишеш?


Тука съм за да псувам недодяланите мошенници-ходжи и тези дето им вярват на тъпизмите, а ти като си голяма врачка що ти е ходжа да ти гледа?Нали имаш голямо виждане за енергии и магии, май егото ти е голямо!
Дори не смееш да си пишеш с ника, хехехехе



Тема Re: ходжата от Долни Воденнови [re: *****************]  
Авторбyдaлa (Нерегистриран)
Публикувано29.01.07 16:03



абе тоя простак не помага



Тема Re: ходжата от Долни Воденнови [re: бyдaлa]  
Авторxoджaтa (Нерегистриран)
Публикувано29.01.07 16:23



ебал съм им мамата на всичките, мани, мани, мани - това е важното





Тема Re: ходжата от Долни Воденнови [re: xoджaтa]  
Авторzizip (Нерегистриран)
Публикувано05.02.07 15:37



Интересно, че всички ходят по ходжи, но никой не е осъзнал ролята на тези хора. Аз лично съм ходила няколко пъти и при различни ходжи, просто съм доста добронамерен човек, много споделям за личния си живот и предизвиквам злонамереност от страна на лоши хора. Всъщност какво е магията - това е негативна енергия, която някои по-вещи хора имат силата и способността да насочват към отделни индивиди, които пък от своя страна имат възможността да я приемат. А защо ходим на ходжа? Защото повечето злонамерени хора ходят също при ходжи, които правят турска магия. И кой може да я развали? Естествено друг турски ходжа. Ето това е порочният кръг. Преди няколко месеца аз също посетих ходжата от Долни воден - бях чувала за неговия дядо, че е със силна енергия и много помагал. Този млад човек, който е внукът е наистина много симпатичен, не е печалбар и се държи доста отговорно към това, което върши. Впечатлението, което оставя е за сериозен и наистина силно вярващ човек. В часа за молитвата се оттегли да се моли и да си почине за да може да се възстанови и да придобие сили и за останалите хора, които още не бяха минали. Не знам дали ми е помогнал? Но знам, че ми каза следното нещо: "Вашата магия се дава през устата и се подновява непрекъснато, не мога да гарантирам, че ще я разваля напълно и затова не искам да ви вземам парите". Аз го помолих да направи каквото може поне да спасим положението в момента. Ами сигурно е много силен, защото положението до този момент е добро, вече 5 месеца след моето посещение при него. Така, че опитайте, ако не ви помогне поне ще ви вдъхне оптимизъм и със сигурност няма да ви навреди. Той е чист човек и много добронамерен.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.