Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:37 05.07.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Mag Stefanнови  
Авторechnaton (Нерегистриран)
Публикувано17.02.06 11:18



Kakво е мнението Ви?Обръщам се към Вас,защото срещам тук доста компетентни лица.Доста 4есто ми се налага да 4увам това което искам,а не истината.Благодаря Ви много.



Тема Re: Mag Stefan [re: echnaton]  
Авторaни (Нерегистриран)
Публикувано17.02.06 11:20



не струва



Тема Re: Mag Stefanнови [re: aни]  
АвторAHИ-2 (Нерегистриран)
Публикувано17.02.06 15:52



Ани,защо да не струва маг Стефан,аз имам позната,на която е помогнал?



Тема Re: Mag Stefanнови [re: echnaton]  
Авторahhhhh (Нерегистриран)
Публикувано17.02.06 16:03



govorite za sushtia deto go sudiha za pedofilia i mu se razmina li





Тема Re: Mag Stefanнови [re: ahhhhh]  
Автор Mata Hari (непознат)
Публикувано17.02.06 16:23



Na men mi pomogna predi polovin godina.,no vsichko si ima davnost t.e. vsiaka magia si ima srok i sled vreme tja iztica.



Тема Re: Mag Stefanнови [re: Mata Hari]  
АвторToни (Нерегистриран)
Публикувано17.02.06 16:30



Наистина ли, Мата??

Брей, много магове от Пловдив има в тоя форум, много нещо....



Тема Re: Mag Stefanнови [re: Toни]  
Автор Mata Hari (непознат)
Публикувано17.02.06 16:41



да Тони така е много са.ама много са малко тези които помагат наистина.



Тема Re: Mag Stefanнови [re: Mata Hari]  
Авторechnaton (Нерегистриран)
Публикувано17.02.06 17:45



mata izvinjavai no tova koeto pro4etoh v tvojata istorija s minala datae protivore4ie v dumite ti.spodeljas na horata tuk, 4e s se svarzala s mag i toi ti e pomognal i samo sled 10tina mnenija gi savetva6 da se svargat s hodja.ili i ti ne znaes koi e ot vsi4ki kam koito si se obarnala.izvinjavai no tova pro4etoh.estestvenno, 4e vsi4ko si ima na4alo i krai.no vaprosa mi e dali titlata mu e stabilna.blagodarja



Тема Re: Mag Stefanнови [re: echnaton]  
Автор Mata Hari (непознат)
Публикувано17.02.06 17:53



Маг Стефан наистина ми помогнна преди време ,но тази негова магия беше само за няколко месеца и после нещата пак трагнаха в друга посока сега пак сме добре.Наистина казвам на някои от форума да отидат на ходжа ,защото знам че техните магии са по силнии и по траиини.Аз не съм ходила при ходжата но знам че наистина е добър.може би затова не си ме разбрал правилнно.



Тема Re: Mag Stefanнови [re: Mata Hari]  
Авторechnaton (Нерегистриран)
Публикувано17.02.06 18:45



blagodarja ti.no az ne go tarsja za magija,ne moga da zombiram njakogo.az si imam takava i tova e mojata du6a i zennostite i.za men ljubovta e magija,da dokosva6,treperi6,gelae6,pla4e6 i te boli, pri razdjalata, dori.da pogledne6 o4ite i da po4uvstva6 vsi4ko tova,zjalata krasota i svetlina samo v tezi dve o4i.da povjarva6,4e si ptiza i tozi polet nikoga njama da svar6i. a nima ti bi razpoznala dali sega v tezi o4i ima ljubov ili e zombito ti?vseki sam si znae i sam si go pravi.az giveja za tazi ljubov.tazi kojato te gori kogato ja ima i dage kogato ja njama.dage da si otide njakoga, ste se izpravja s salzi na o4ite, no s krasivite spomeni ot neja.zastoto tova nikoi ne moge da ni otneme.da moge da ni razdelite sas magija,no ako tazi,na6ata ljubov e istinska i 4ista, ste bade svetlina. ste bade den, a vsi4ko krasivo ste e za men.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.