Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:34 24.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема дали имам магия?нови  
Автор chapchaps (непознат )
Публикувано15.02.06 18:29



здравейте!
Никога не съм си мислила, че имам магия или че някой някога ще ми направи. Винаги съм си мислила, че е въпрос на сила и няма да допусна такова нещо.
Днес придружих 2 приятелки до една...врачка май е не знам. Комуникира със Светия дух така казва.
Та първо едната, после другата...по един час им говори и на двете и с невероятна точност им описа живота, половинките, връзките, баботата, проблемите и т.н.
Аз като седнах каза, че не може да ми влезе в аурата, защото съм имала черна магия от преди 3 години.
Вярно, че преди 3 години имах известно време проблеми, получавах панически пристъпи, припадах, мислех, че умирам.....но се взех в ръце, видях че няма на къде и стъпка по стъпка, бавно, трудно....със собствени сили започнах да се оправям.
Сега нямам почти никакви проблеми. Щастлива съм и винаги съм била - тя каза,че никога не съм била щастлива......
Въпроса ми е дори и да съм имала направена магия, възможно ли е сама със собствени сили да съм я преодоляла?
Може ли без чужда помощ?
Тя каза, че било невъзможно, защото билва правена магията, не е само насочена мисъл.

Добре, де....след като тя както казва с помощта на Господ и Светия дух може да ми развали евентуалната магия, не може ли и аз с помощта на Господ да не й позволя да ме стигне, да я пребря?



Тема Re: дали имам магия?нови [re: chapchaps]  
Автор BrandofAmber (Shante Ishta)
Публикувано15.02.06 18:46



Аз пак си пиша старото, но то в общи линии, какво друго да си пиша?
Значи съзнанието ти определя реалноста около тебе.
От един момент нататък всички неща се правят само с намерение(тоест просто искаш някое влияние да се махне и то се маха, или пък искаш да се свържеш с някой лъч/архангел и се свързваш и тн)

Всички ритуали и действия са за да обедят тези, които нямат достатъчно силно намерение, какво всъщност искат(след като прекараш 1 час в правене на странни ритуали е нормално след това да се е запечатало в подсъзнанието ти, че искаш нещото пък и част от символите използвани обикновенно са достатъчно силно заредени за да това да се получи що годе успешно).

Накратко всичкото се прави със съзнание, така че естествено, че и ти със съзнание можеш да си балансираш нещата перфектно.
Както и да е, по интересното е ти щом си се чустваш добре, защо вярваш на такива глупости?

Вечен е само мигът.



Тема Re: дали имам магия?нови [re: BrandofAmber]  
Автор chapchaps (непознат )
Публикувано15.02.06 19:06



Бях объркана малко, затова потърсих информация при вас.
Въпреки, че съм сигурна в себе си и съзнанието си се допитвам до по-информирани-клуба, за да не става твърде самоуверено и нахално от моя страна да смятам, че всичко си зависи от вътрешната ми сила.

Благодаря ти, чух точно това,което исках, а това е страхотно и засилва съпротивителните ми сили!



Тема Re: дали имам магия?нови [re: chapchaps]  
АвторCoвa (Нерегистриран)
Публикувано15.02.06 21:23



Просто от любопитство, би ли споделила коя е тази врачка? Благодаря

От разстояние не мога да ти кажа дали имаш магия или не, но това, което ти е казала врачката не е достатъчно, за да мислиш, че имаш магия. Преди всичко, магията, дори и черната, не може да затвори аурата. Аурата е нещо, което е винаги в енергообмен, включително с аурите на другите хора. До известна степен могат временно да затворят аурата само някои специални техники за защита. Това, което прави една черна магия е, че тя предизвиква нарушение на енергийния баланс и изтичане на енергия, най-често от първа чакра. Това може да се усети при сканиране на аурата.

На втория ти въпрос, не всяка добре направена черна магия стига до човека, за когото е предназначена. Причините за това могат да бъдат много. Когато стигне, това, което ще успее да направи ще зависи до голяма степен от човека, колко силен е той енергийно, както и от "програмата" в нея. Освен това, повечето магии имат трайност, те не са за цял живот.

По въпроса за помощта от Светия Дух и от Господ преди всичко това не са отделни неща, Свети Дух е едно от лицата на Бога. Свети Дух обаче не комуникира с никого и не разваля магии, защото той изобщо няма персонификация - съвсем приблизително казано, той е нещо като Жизнената Сила, Чи, Дао и пр и пр в други религии.

Често може да се случи и неуки хора да имат добре развита интуиция и да могат да предвиждат. Възможно е, врачката при която си ходила да е добра. Но това, което ти е казала тя във връзка с черната магия и помощта от Свети Дух показва, че тя не познава тези две понятия.

Успех и не се притеснявай



Тема Re: дали имам магия?нови [re: Coвa]  
Автор BrandofAmber (Shante Ishta)
Публикувано15.02.06 21:51



Изкефи ме. Рядко се случва в клубовете, което ме радва.
Що се отнася до усещането от разстояние доста чистичко седи chapchaps, но
доста често се е случвало да не обърна внимание на нещо, пък и не считам че е коректно.

Вечен е само мигът.



Тема Re: дали имам магия?нови [re: Coвa]  
Автор chapchaps (непознат )
Публикувано15.02.06 22:18



От поморие е врачката, Емилия се казва. Аз съм от Бургас

Възможно е да съм направила някаква защита на аурата, защото като че ли не исках да вижда нищо, но е било инстинктивно, неосъзнато.

Благодаря на двамата за съветите, мнението и куража.



Тема Re: дали имам магия?нови [re: chapchaps]  
Автор Lan77 (непознат )
Публикувано16.02.06 18:48



Може ли да попитам, колко пари ти поиска врачката за развалянето на магията? Или така информативно, да знаеш колко взема, дори на теб да не ти е поискала лично?



Тема Re: дали имам магия? [re: chapchaps]  
Автор ainshtain (новак)
Публикувано16.02.06 22:00



относно гледачката искам да ти кажа че я познавам. преди повече от 10 г. съм ходил при нея. тя е циганка. направи ми впечатление че е много хитра.тогава имах сериозен здравен проблем и нищо не разбирах от магии. гледа ми и абсолютно нищо не позна.
Сова е много права, че аурата не може да се затвори при наличие на магия.Магията може да пробие аурата на човек, но в никакъв случай да я затвори. Така че думите на гледачката са без всякакава логика.
А относно твоя основен въпрос дали имаш или не направена магия ако поискаш мога да ти отговоря.



Тема Re: дали имам магия?нови [re: Lan77]  
Автор chapchaps (непознат )
Публикувано17.02.06 19:59



Ами 100 лева за развалянето и още за труда. И някакви оздравителни сеанси искала да ми прави, ама за тях пари май нямала да ми вземе.



Тема Re: дали имам магия?нови [re: ainshtain]  
Автор chapchaps (непознат )
Публикувано17.02.06 20:03



Ами аз никога нямаше да се усъмня, че може да имам. Стана така случайно, уж за равлечение отидохме.
И на твоя въпрос, не съм сигурна дали искам да ми отговориш. Аз лично усещам, че нямам.
Вече се страхувам да не ми влязат други съмнения в главата.

Но ако можеш, отговори ми......

Редактирано от chapchaps на 17.02.06 20:04.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.