Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:37 30.04.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема KOMPLEKSARKATA ВРАНАнови  
АвторEva (Нерегистриран)
Публикувано14.02.06 21:18



Abe taq prostata kompleksarka Vrana drazni i se zaqjda s vsi4ki ni!Daite ne6to da napravim!Samo znae da se zaqjda,gnusnata i usta osven gnusotii,obidi i kritiki ni6to dr ne moje da izre4e,vsi4ki i izob6to celiq svqt i e vinoven!Podigrava se s vsi4ki i vsi4ko v tozi klub,edno smisleno mnenie ne sum vidqla da izkaje!Kato ne i haresva da ne 4ete temite!Nqkakva praznoglava murla sednala tuka nas da ni u4i!Spored men tq e nqkakva asocialna "li4nost"!Vsu6tnost tazi duma e malko nepodhodq6ta,tq e edin plujek pri tova qvno dosta murzeliv za6toto o4evidno nqma s kakvo drugo da se zanimava osven da sedi pred kompa i da dava "kompetentnoto"si mnenie!Koito e suglasen s men ili ima drugi popadeniq за tova jalko su6testvo na koeto smisula na jivota mu e da se podigrava na drug



Тема Re: KOMPLEKSARKATA ВРАНАнови [re: Eva]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано14.02.06 21:25



абсолютно съм съгласна с теб!!!!
...абе сигурно не е "оправяна" скoро



Тема Re: KOMPLEKSARKATA ВРАНАнови [re: Eva]  
Автор BrandofAmber (Shante Ishta)
Публикувано14.02.06 21:29



Kомплексарят, не комплексарката май.
Както и да е, ами напълно съм съгласен, както съм си казвал, само че не ми хрумва нищо, което да може да се направи. Просто не го чети, напоследък не пише много(поради което и пак се мяркам насам, като започне пак, пак ще си го оставя да се дави в собствените си... мнения, докато му писне и се разкара пак).

На теория може да се сложи модератор, но реално в клуба има достатъчно малко постове и без това, пък и ако се загледаш в регистрираните пишещи в клуба поне на мене не ми хрумва кой(може би бих гласувал за ngs, ако има желание, но едва ли ще има). Не мене не ми се занимава за момента.

Вечен е само мигът.



Тема Re: KOMPLEKSARKATA ВРАНАнови [re: Eva]  
АвторEva (Нерегистриран)
Публикувано14.02.06 21:31



Daite da i namerim muj da ne visi vse tuk!!!Prosto nqma takova prosto su6testvo:):)Vse se izkazva nepodgotvena no tq e tolkova jalka i sme6na 4e ve4e zapo4vam da se zamislqm dali i za podigravka stava:):)hahaha samo mojem da q sujalqvame takava zlobna tvar mojem samo da sujalqvame:)Qvno izbiva kompleksi trqbva da otide da se pregleda qvno e padnala na glava kato malka i sega vijte rezulata:):)



Тема BrandofAmber :))radvam se 4e ima o6te hora koito sнови [re: Eva]  
АвторEva (Нерегистриран)
Публикувано14.02.06 21:37



:):):)EEEE subrahme se:)Suvsem logi4no podoziram 4e skoro tazi tema 6te se napulni ot "poddrujnici"i "simpatizanti"na VRANA!hahahaha Evalata:)



Тема Re: KOMPLEKSARKATA ВРАНАнови [re: Eva]  
АвторCoвa (Нерегистриран)
Публикувано14.02.06 21:39



Съгласна напълно.

Проблемът обаче е, че не е единствено тая Врана - тя действително се държи най-очебийно просташки, но изобщо тук езикът и поведението на доста мъже са впечатляващи.



Тема Re: KOMPLEKSARKATA ВРАНАнови [re: Coвa]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано15.02.06 00:11



KRAINO VREME BESHE



Тема Re: KOMPLEKSARKATA ВРАНАнови [re: Eva]  
Автор Mar Kъpти Myньoв (баш магъзник)
Публикувано15.02.06 07:26



Преди време тук имаше модератор. Никога няма да го забравя това как една жена ми се оплака, че я бил завлекъл с пари, уж да и разваля магия. Мошенник беше. А се пишеше за голям маг.

Врана, до колкото си го спомням, беше мъж. Един от малкото нормални хора тук. За вас се съмнявам обаче, че всичко ви е в къщи. Какви са тия теми от вас, бе?
Комплексарката еди какво си.
Знаеш ли кво ще ти кажа, евче - ако ти не си комплексарка, такава тема с толкова много обиди по нея към конкретен човек, когото не познаваш, ти нямаше да пуснеш. Предлагам ти да МЛЪКНЕШ.

Щото не знам за врана, но в момента аз си нямам друга работа по стечение на обстоятелствата. Не, няма да падна до твоето ниско и жалко ниво да се замерям с обиди. Това само на теб и на сган като теб може да хрумне. За разлика от теб аз не съм КОМПЛЕКСАРКА, секс не ми липсва и имам достойнство. Ще направя друго.

----
к`вот човека сам си гу е напраил, никой друг ни мое да му го напраи.

Редактирано от Mar Kъpти Myньoв на 15.02.06 07:29.



Тема hahaha toq Karti i tuk se izkazaнови [re: .]  
АвторEva (Нерегистриран)
Публикувано15.02.06 07:35



EEEE nqma6e kak da ne pi6e6 i tuk hahaahah na vsqka mandja merudiq!NQma otarvane be hora:(:(A onq vrana kato ni6to moje da e muj za da pi6e edinstveno obidi,zabelejki i kritiki za horata i da im se podigrava taka!4UI SEGA MOETO MOM4E KARTI,za6toto qvno ima6 godinite no ne i tova koeto obiknoveno gi sledva!Ako pomisli6 logi4no koeto qvno ne ti e silata,6te razbere6 4e AZ ZAPO4NAH TAZI TEMA i SE NALOJI DA STIGNA DOTAM DA POLZVAM OBIDI ZA6TOTO NA MEN A IZGLEJDA I NE SAMO NA MEN mi PISNA VRANA DA SE podigrava i da tormozi s gnusnite si zasqganiq VSI4JI V TOQ FORUM!I ako az se izkazvam obidi kum nego ili neq nqma zn to tvoqta VRANA sipe proklqtiq, jlu4ni izkazvaniq,obidi i podigravki KUM ABSOLYUTNO VSI4KI TUK!!!!!!!!!!!!!!!Tui 4e predi da si kazva6 mnenieto POMISLI kakvi sa pri4inite na 4ovek da mu padne perdeto i da zapo4ne takava tema!



Тема za wranataнови [re: Eva]  
Авторlstr (Нерегистриран)
Публикувано15.02.06 11:26



ne go sydete , ako ne wi hareswa -prosto ne go chetete
da - toi e BPAHA -edna neblagodarna i cinichna wrana, bezkrajno obidena ot horata,razocharowana ot lyubovta , koqto moje da se bori
BPAHA e idealist , ostawete go s idealite mu -pozwolete mu da kompensira razocharowanieto si
a na was moga da kaja che wsichki toqgi i kamuni mogat da natroshat kostite wi na sol , no nikoga ne biwa da se obijdate ot neshtata ,koito wi goworqt horata
....i wranite




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.