Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:54 22.09.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: KOMPLEKSARKATA ВРАНАнови [re: BrandofAmber]  
Автор Mar Kъpти Myньoв (баш магъзник)
Публикувано15.02.06 21:12



О, нима няма нищо хубаво, писано за Врана? Аз пък съм виждала такова нещо - все пак не съм тук от вчера, а от години. Все пак да не забравяме, че аз и преди пишех тук, макар от тогава да мина доста време.
Слухове? Я стига глупости. Аз знам за организирата дружинка с участието на единия от модовете (за другия - него почти не го знам, не ме е интересувал). Знам жената, която пропищя. Та ти си познавай и либовно, ако щеш и хиляда модове. За мен онзи е БУКЛУК. Разбираш ли ме?

Що се отнася до другия мод. Не го знам него. Но той си траеше и почти не пишеше. Не ми се е набивал в очите. Онзи мод от двамата, който визирам по-конкретно, обаче бая го поизчегъртах тогава. Той и неграмотен компютърно - това го излових аз. IP се вижда от модовете. Та гъбарках го, а той се опита да ми излезне с номера, че бил ме хванал по IP-то, че съм аз, понеже като маг го разбрах колко го бива и той го преживя много зле - опита се да ме банне. Ма не става да ме лъже, защото по време него пишех от най-различни клубове и нямах две мнения с един и същ IP. И на краставичар да пробутваш краставици не е редно. Освен това да се опитваш да лъжеш някой, разчитайки, че е по-тъп, това също не е редно. Та, човекът много ме мразеше, защото покрай мен му личеше какъв е всъщност. А такива не обичат да се знае масово що за образи са.

Светлинни години! Хех! Знаех си аз, че тук ще пада сносен хумор (личен опит от преди), който ще ми разнообрази времето, докато се оправи мястото, където вися по принцип.

Знаеш ли - убедена съм, че не съм първата, която е правила хора тук на пет пари по хиляда пъти. Знам, че няма и да съм последната, която ще го причини.

Разликата е, че докато при другите ще се удава на някои тук, да седят в дива заблуда, че не са се изложили и всъщност всичко е наред, с мен няма да е така. Или да не се пиша маг Кърти Муньов.


----
к`вот човека сам си гу е напраил, никой друг ни мое да му го напраи.


Тема Re: KOMPLEKSARKATA ВРАНАнови [re: Mar Kъpти Myньoв]  
Автор BrandofAmber (Shante Ishta)
Публикувано15.02.06 21:27



Интересно. Не пускаш слухове и все още не виждам нищо конкретно.
При това положение,то определено спадам към организираната дружинки явно.
Някой казваш пропишал?
От какво?

Не знам на някой от организираната дружинка да са му искали пари за да му развалят магии.
Освен това в гореспоменатата дружинка лично според мене всеки от тях/нас си е напълно способен да си се оправя сам, така че от какво е пропищала тази жена?

Вечен е само мигът.



Тема off topikнови [re: claudia]  
Автор Amme (invisible)
Публикувано15.02.06 21:40



Поздравления за картинката . Страшно ме изкефи Джим Морисън е, нали?



Тема Re: KOMPLEKSARKATA ВРАНАнови [re: BrandofAmber]  
Автор Mar Kъpти Myньoв (баш магъзник)
Публикувано15.02.06 22:18



За какво ме занимаваш с обяснения какво си виждал и какво не си виждал? За да ги защитаваш? Забрави това! Не можеш да ги защитиш! Щом не ти е ясно, значи си бил вън от играта. Или си вътре в играта, но се правиш на ударен.
Аз знам, каквото знам. Повече е излишно да си тормозиш мозъка с опити да ми ги изкараш ангелчета тези типове. Няма да стане.

----
к`вот човека сам си гу е напраил, никой друг ни мое да му го напраи.


Тема Re: KOMPLEKSARKATA ВРАНАнови [re: Mar Kъpти Myньoв]  
Автор BrandofAmber (Shante Ishta)
Публикувано15.02.06 22:26



Не разбирам защо непрекъснато бягаш от казването на нещо конкретно.

Що се отнася до тези типове в случай, че не разбра от по горе към тези типове спадам и аз. Считам че съм пределно наясно с всичко, което се прави и принципите на които се прави, може би не толкова добре колкото гореспоменатия човек, но предостатъчно добре.

От тук неизбежно идва въпроса имаш ли нещо да казваш или просто се опитваш да клепаш човека, защото те е издразнил покрей клубовете?

Вечен е само мигът.



Тема Re: KOMPLEKSARKATA ВРАНАнови [re: BrandofAmber]  
Автор Mar Kъpти Myньoв (баш магъзник)
Публикувано16.02.06 07:24



Сега ще ти обясня.
1. Не казвам нищо конкретно, защото твоето ПРЕКРАСНО мнение за БУКЛУКА не ме интересува.

2. Проблемите на тази жена за мен не могат и няма да станат източник на бъгава тема, каквато си подхванал и то поради единствена причина СОБСТВЕНОТО ТИ ЕГО. Отговаряй единствено за собствената си съвест. За съвестта на другите не можеш да отговаряш, дори да се потрошиш от писане. Така че какво си седнал да защитаваш съвестта на други хора?

3. Ако исках да клепам безразборно, тогава ти щеше да имаш историята на тази жена. А ти пич, тази история я нямаш. И няма да я имаш, заради т.2.

4. Крадците винаги са умеели да викат: Дръжте крадците.

Предостатъчно добре не можеш да правиш нищо, щом си част от тази групичка.

----
к`вот човека сам си гу е напраил, никой друг ни мое да му го напраи.

Редактирано от Mar Kъpти Myньoв на 16.02.06 07:25.



Тема Re: off topikнови [re: Amme]  
Автор claudia (просветлена)
Публикувано16.02.06 14:33



аха, много е хубава:)



Тема Re: KOMPLEKSARKATA ВРАНАнови [re: Eva]  
АвторAMOR FATAL (Нерегистриран)
Публикувано16.02.06 16:46



Daite i az da se izkaja tuk:)Qvno tazi tema e interesna za mn hora makar 4e ne smqtam 4e e za forum"magia"!Ne znam no imam use6taneto 4e Vrana i mag Kutri Muniovsa edin i su6ti 4ovek.Toi i na moqta tema se nadsmq i qvno ne samo na neq a i na mnogo drugi hora.:(:(Ne vijdam samo kakuv mu e problema 4e da se zaqjda s nas???Ako moje niakoi da mi obiasni!Vij Vrana moje na6ite vuprosi da sa ti sme6ni i da sa "nad tvoeto nivo",no ako naistina be6e po-izvisen ot drugite niama6e da si pravi6 truda da ni se podigrava6 a 6te6e da ni otmine6 s nasme6ka.Spored men momi4eto e pravo kato cqlo,e moje6e da ne zapo4va s obidi za6toto qvno horata i se qdosaha za tova.No kato se zamisli 4ovek momi4eto ima pravo da nedovolstva ot vsekidnevnite mu podigravki.



Тема Re: KOMPLEKSARKATA ВРАНАнови [re: AMOR FATAL]  
Автор Mata Hari (непознат)
Публикувано17.02.06 16:36



преди време казах на ВРАHА ,няколко хубави думи за това как се държи и какво трябва да направи ама явно овчия мозък не си е взел поука.Подкрепям ви всички



Тема Mata Hariнови [re: Mata Hari]  
АвторBPAHA (Нерегистриран)
Публикувано17.02.06 18:30



Ти като свършиш работа, обслужваш ли клиентите после ?
Само това искам да знам. Чух се си добра




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.