Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:43 19.05.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема заключен късмет?нови  
Автортъpceщa (Нерегистриран)
Публикувано02.02.06 22:01



Напоследък забелязвам, че късметът ми се изплъзва. Това ми се е случвало преди години и ето, че се повтаря. Моля ако някой може да ми помогне, нека го направи. Чувствам, как губя почва под краката си и как всичко, което се опитвам да постигна ми се изплъзва или се съсипва. Смятам, че е към мен и семейството ми е отправена голяма доза негативно влияние. Незная какви данни да посоча и какво е необходими, но се надявам да ми помогнете.



Тема Re: заключен късмет?нови [re: тъpceщa]  
Авторнeщacтницa (Нерегистриран)
Публикувано02.02.06 23:19



ох, аз вече от няколко години съм така и свикнах.
чакам да си умра сега



Тема Re: заключен късмет?нови [re: тъpceщa]  
Авторclear light (Нерегистриран)
Публикувано02.02.06 23:42



за отключването на късмета -ще прозвучи странно, но работи:)) - познавам няколко човека, при които присъединяването към някакво общество или религиозна организация и практикуването на ритуалите или приемането на някакво посвещение помогнаха. Няма толкова голямо значение каква ще е религията или обществото (доколкото има изградена с-ма от практики и ценности и не вреди на други, разбира се) - избери нещо което ти пасва.
И на мен ми е странно точно как се получава, но късметът наистина започва да работи. Може би се включваш към общото поле и ползваш защитата му - не съм сигурна какво точно става на по-фино ниво в такива случаи- ще се радвам ако някой от по-знаещите може да го обясни



Тема Re: заключен късмет?нови [re: нeщacтницa]  
Автор Cynthia (ангел на Хаоса)
Публикувано03.02.06 01:21



Виж сега - така или иначе ще умреш.
Това е единственото сигурно нещо в живота.
Просто гледай да се забавляваш междувременно...

Магията е нещо, което си ти!

Тема Re: заключен късмет?нови [re: clear light]  
Авторcлyчaйнo минaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано03.02.06 14:41



Обяснението е просто - всичко е въпрос на енергия.
Когато човек има по-малко енергия общтото възприемане на собствения му живот е подобно на това на девойчето с липсата на късмат.
От друга страна всеки е способен да промени определени неща в себе си, за да оосвободи необходимата енергия и животът му да минава в благополучие.
Това е ясно - ще кажеш ти.
Въпросът е какво и как трябва да се промени. Единственият начин да разбереш това е да опитваш. Опитвай! Точка.




Тема Re: заключен късмет?нови [re: тъpceщa]  
АвторLan77 (Нерегистриран)
Публикувано03.02.06 15:35



Е не! Това надали е влияние от вън. Самата ти отблъскваш положителната енергия от себе си и гледаш негативно на нещата. Този съвет с присъединяването към религиозно общество може да те обърка още повече. Давам ти съвет - поглези се! Кеф ти е да гледаш ароматна свещ - купи си! Кеф ти е да си хапнеш шоколад - хапни си! Въобще прави си малки подаръци и се радвай на всеки миг...и хич няма и да помислиш за "негативна енергия" и "заключен късмет'!



Тема Re: заключен късмет?нови [re: Cynthia]  
Автор Sahib (Господин)
Публикувано03.02.06 18:21



не бе забравяш другото сигурно нещо... че се е родила



Тема Re: заключен късмет?нови [re: тъpceщa]  
Автор Sahib (Господин)
Публикувано03.02.06 18:24



Еми отключи го де

Казват, че който търси намира... И ще ти кажа нещо друго: не целта е важна, а пътя, който извървяваш към нея



Тема Re: заключен късмет?нови [re: тъpceщa]  
Автор***** (Нерегистриран)
Публикувано03.02.06 21:10



ЗДРАВЕЙ.Ще ти напиша на мен какво ми казаха че трябва да направя за това но незнам дали работи не съм го пробвала.Прави се с "мълчана вода"-сутрин рано наливаш от 3 различни извора(в случая водопровода,но не и от собственият си дом)вода при пълно мълчание и докато се прибереш не трябва да говориш с никой.В тази вода накисваш своя дреха и я оставяш после да изсъхне.завиваш я във вестник и трябва да я занесеш в църква и там да престои 1 нощ зад икона на Дева Мария.На другия ден я взимаш и трябва да я носиш 3 дена без да я сваляш затова най-добре да е потник.И другото е да не казваш на никой това което правиш.Това е.Дано ти помогне и ще се радвам ако го пробваш да споделиш резултата.УСПЕХ!



Тема Re: заключен късмет?нови [re: Sahib]  
Автор Cynthia (ангел на Хаоса)
Публикувано04.02.06 17:19



Е, да де - ама то вече е минало.
А другото все пак си предстои...

Магията е нещо, което си ти!


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.