Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:24 24.05.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема hodjata  
Авторs (Нерегистриран)
Публикувано07.01.06 17:22



Моля ви,кажете ми нещо за Асеновградския ходжа от кв.Долни воден.Казват,че помагал.Някои ходил ли е при него???



Тема Re: hodjataнови [re: s]  
Автор Sahib (Господин)
Публикувано07.01.06 17:31



Ама помагал за какво?



Тема Re: hodjataнови [re: s]  
Авторssss (Нерегистриран)
Публикувано07.01.06 23:48



Ако питаш за възрастния аз съм ходила. Беше преди 4-5г. Имаше много хора, които бяха доволни и идваха за 3-4 път. Лично аз не съм. Освен да ме накара да си купувам дървена лъжица/не я купих/ и да съм целувала него и подобни глупости след което вдигнах невероятен скандал друго не съм видяла от него. Отваряше Корана и от там четеше нещо, но аз нали съм си и Тома неверник все ходя по гледачки и като ги попитам - Кога ще имам дете? започва се с едни обяснения от рода ми сега аз ще ти направя едни билки да пиеш, като ги изпиеш до 1г. ще се радваш и ти на детенце. Еее извинявайте ама сина ми е на 11г. да ми е жив и здрав, но щом една гледачка не може да разбере, че имам дете как да и вярвам за другото. Сега една приятелка е луднала да я водя, обяснявам и, че няма смисъл ама човек като е наранен, обиден и са му се струпали куп неприятности веднага си мисли ето имам направена магия и хайде по баячките. Обиколила е достатъчно из града и все различни мнения. Ако някой знае наистина за читава такава в Пловдив нека пише, че поне да не си харчи парите по разни самозванци щото и те хич като докторите не цепят басма.



Тема Re: hodjataнови [re: ssss]  
Авторc (Нерегистриран)
Публикувано08.01.06 09:54



Той възрастния е починал,сега младия правел.



Тема Re: hodjataнови [re: Sahib]  
Авторc (Нерегистриран)
Публикувано08.01.06 09:58



За всичко помагал.Правел и магия за любов и привличане.



Тема Re: hodjataнови [re: c]  
Авторssss (Нерегистриран)
Публикувано08.01.06 11:17



За младия нищо незнам. Опитай и сподели после с нас. Ходила съм и при Данчо - циганина от Ягодово. и там такъв смях падна с една дълга и къдрава коса е. Вкарва те в една малка стаичка цялата обсипана с икони - не помня вече и той какво ми каза. Пак беше преди мноого години.



Тема Re: hodjataнови [re: s]  
Авторcaмoтнa (Нерегистриран)
Публикувано25.01.06 10:27



аз съм ходила,какво те интересува?



Тема Re: hodjataнови [re: caмoтнa]  
Автор BPAHA (Свобода)
Публикувано25.01.06 10:57



И аз правя магии за любов и за привличане.
Ще ме целувате и ще си купувате дървени въглища
хахахааха и ще пиете от водата дето си мия краката вътре и си секна сополите в нея.

Ключ към златната врата
През нея мина Врана, отлетя.



Тема Re: hodjataнови [re: s]  
АвторMell (Нерегистриран)
Публикувано25.01.06 20:36



По - долу следва твоят съвет към мен s, публикуван в темата "Заради една любов" всеки може да го види на втората страница на форума....написал си ми го на 19.01...е как да го разбирам ?

"Отиди при ходжата от Асеновград кв.Долни Воден,ходих и ми помогна, и на теб ще ти помогне."



Тема Re: hodjataнови [re: s]  
АвторMell (Нерегистриран)
Публикувано25.01.06 20:42



s, извини ме, нещо съм разсеяна и не видях, че си писал доста по рано. Черпя бира :) Sorry




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.