Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:43 23.09.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема hodjata  
Авторs (Нерегистриран)
Публикувано07.01.06 17:22



Моля ви,кажете ми нещо за Асеновградския ходжа от кв.Долни воден.Казват,че помагал.Някои ходил ли е при него???



Тема Re: hodjataнови [re: s]  
Автор Sahib (Господин)
Публикувано07.01.06 17:31



Ама помагал за какво?



Тема Re: hodjataнови [re: s]  
Авторssss (Нерегистриран)
Публикувано07.01.06 23:48



Ако питаш за възрастния аз съм ходила. Беше преди 4-5г. Имаше много хора, които бяха доволни и идваха за 3-4 път. Лично аз не съм. Освен да ме накара да си купувам дървена лъжица/не я купих/ и да съм целувала него и подобни глупости след което вдигнах невероятен скандал друго не съм видяла от него. Отваряше Корана и от там четеше нещо, но аз нали съм си и Тома неверник все ходя по гледачки и като ги попитам - Кога ще имам дете? започва се с едни обяснения от рода ми сега аз ще ти направя едни билки да пиеш, като ги изпиеш до 1г. ще се радваш и ти на детенце. Еее извинявайте ама сина ми е на 11г. да ми е жив и здрав, но щом една гледачка не може да разбере, че имам дете как да и вярвам за другото. Сега една приятелка е луднала да я водя, обяснявам и, че няма смисъл ама човек като е наранен, обиден и са му се струпали куп неприятности веднага си мисли ето имам направена магия и хайде по баячките. Обиколила е достатъчно из града и все различни мнения. Ако някой знае наистина за читава такава в Пловдив нека пише, че поне да не си харчи парите по разни самозванци щото и те хич като докторите не цепят басма.



Тема Re: hodjataнови [re: ssss]  
Авторc (Нерегистриран)
Публикувано08.01.06 09:54



Той възрастния е починал,сега младия правел.



Тема Re: hodjataнови [re: Sahib]  
Авторc (Нерегистриран)
Публикувано08.01.06 09:58



За всичко помагал.Правел и магия за любов и привличане.



Тема Re: hodjataнови [re: c]  
Авторssss (Нерегистриран)
Публикувано08.01.06 11:17



За младия нищо незнам. Опитай и сподели после с нас. Ходила съм и при Данчо - циганина от Ягодово. и там такъв смях падна с една дълга и къдрава коса е. Вкарва те в една малка стаичка цялата обсипана с икони - не помня вече и той какво ми каза. Пак беше преди мноого години.



Тема Re: hodjataнови [re: s]  
Авторcaмoтнa (Нерегистриран)
Публикувано25.01.06 10:27



аз съм ходила,какво те интересува?



Тема Re: hodjataнови [re: caмoтнa]  
Автор BPAHA (Свобода)
Публикувано25.01.06 10:57



И аз правя магии за любов и за привличане.
Ще ме целувате и ще си купувате дървени въглища
хахахааха и ще пиете от водата дето си мия краката вътре и си секна сополите в нея.

Ключ към златната врата
През нея мина Врана, отлетя.



Тема Re: hodjataнови [re: s]  
АвторMell (Нерегистриран)
Публикувано25.01.06 20:36



По - долу следва твоят съвет към мен s, публикуван в темата "Заради една любов" всеки може да го види на втората страница на форума....написал си ми го на 19.01...е как да го разбирам ?

"Отиди при ходжата от Асеновград кв.Долни Воден,ходих и ми помогна, и на теб ще ти помогне."



Тема Re: hodjataнови [re: s]  
АвторMell (Нерегистриран)
Публикувано25.01.06 20:42



s, извини ме, нещо съм разсеяна и не видях, че си писал доста по рано. Черпя бира :) Sorry



Тема Re: hodjataнови [re: caмoтнa]  
АвторZdord (Нерегистриран)
Публикувано26.01.06 19:09



Pomaga li za vryshtane na liubovta i za uspeh v biznesa??



Тема Re: hodjataнови [re: Zdord]  
Авторcaмoтнa (Нерегистриран)
Публикувано26.01.06 19:43



помага,ако искаш да върнеш мъжа си или жена си примерно,в други случаи не



Тема Re: hodjataнови [re: s]  
Авторani (Нерегистриран)
Публикувано26.01.06 23:45



моля ви, ако някой може да ми даде координатите на този ходжа, да ми пише-
aya198@abv.bg



Тема Re: hodjataнови [re: ani]  
АвторJenia (Нерегистриран)
Публикувано27.01.06 03:54



Asenovgrad kv.Dolni Voden ul.Drava 28-otidi shte ti pomogne



Тема Re: hodjataнови [re: Mell]  
Авторs (Нерегистриран)
Публикувано27.01.06 03:59



Ходи ли,какво стана?



Тема Re: hodjataнови [re: Jenia]  
Авторani (Нерегистриран)
Публикувано27.01.06 12:22



много благодаря!
а дали имаш негов телефон? аз не съм от Асеновград и да не оцеля ден, когато не е вкъщи...



Тема Re: hodjataнови [re: ani]  
АвторJenia (Нерегистриран)
Публикувано28.01.06 06:55



В ПЕТЪК почива и не приема,през другите дни работи.Успех!



Тема Re: hodjataнови [re: Jenia]  
Автор BPAHA (Свобода)
Публикувано28.01.06 16:28



Така като ви гледам нямате нужда от ходжа, а от секс

Ключ към златната врата
През нея мина Врана, отлетя.



Тема Re: hodjataнови [re: BPAHA]  
Автор Mata Hari (непознат)
Публикувано28.01.06 18:00



BPAHA нещо много си станала злобна маи теб не са те ебали скоро..



Тема Re: hodjataнови [re: Mata Hari]  
АвторEDNA JENA (Нерегистриран)
Публикувано28.01.06 18:09



..NAPALNO TE PODKREPIAM ZA CETUSHTITE IZKAZVANIA NA BPAHA ....
MOJE LI DA PROCHETESH MOIAT VAPROS MATA XARI,I AKO MOJESH DA MI POMOGNESH?



Тема Re: hodjataнови [re: ani]  
АвторJenia (Нерегистриран)
Публикувано04.02.06 07:14



Aни ходи ли,какво стана?



Тема Re: hodjataнови [re: EDNA JENA]  
АвторAMOR FATAL (Нерегистриран)
Публикувано04.02.06 09:49



Много ви моля кажете ако знаете този ходжа от асеновград какви са му таксите!!!Това все пак е важно да се знае за да си направи човек сметката!



Тема Re: hodjataнови [re: s]  
АвторDani (Нерегистриран)
Публикувано05.02.06 19:43



Kolkoto ostavish-5-10 lv;



Тема Re: hodjataнови [re: AMOR FATAL]  
АвторD (Нерегистриран)
Публикувано05.02.06 19:46



5-10 лв



Тема Re: hodjataнови [re: s]  
АвторSVETLlNA (Нерегистриран)
Публикувано07.02.06 06:48



Aз ходих септември,много приятно момче е,бяме се разделили с приятеля ми.Ходих няколко пъти и сега сме заедно и съм му много благодарна.ПОМАГА.



Тема Благодаря за отговора D!А този ходжа иска ли снимкнови [re: D]  
АвторAMOR FATAL (Нерегистриран)
Публикувано07.02.06 08:17



Кажете ми моля този ходжа иска ли снимка на човека????Моля кажете ми!Спешно е!!!!!!!1



Тема Re: Благодаря за отговора D!А този ходжа иска ли снимкнови [re: AMOR FATAL]  
АвторD (Нерегистриран)
Публикувано07.02.06 21:59



Не,не е нужна



Тема D pak te tormozq:(o6te 1 vupros!!нови [re: D]  
АвторAMOR FATAL (Нерегистриран)
Публикувано07.02.06 22:13



A ti sigurna li si 4e tozi hodja 6te mi pomogne,v smisul ima tezi sposobnosti taka li??



Тема Re: hodjataнови [re: SVETLlNA]  
Авторkleo (Нерегистриран)
Публикувано08.02.06 21:26



a toi kak se kazva?Kato ida tam kak da go potarsq?



Тема Re: hodjataнови [re: kleo]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано10.02.06 17:18



хайде бе хора,никoй ли не е ходил при този ходжа да сподели.....



Тема Re: hodjataнови [re: az]  
АвторSVETLlNA (Нерегистриран)
Публикувано10.02.06 18:52



Писала съм по горе-помогна ми ,мисля като се постопли да го посетя отново,защото съм много доволна.



Тема Re: hodjataнови [re: SVETLlNA]  
АвторAMOR FATAL (Нерегистриран)
Публикувано18.02.06 22:04



Svetlina molia te,kaji mi ti pri koi hodja si hodila pri mladia ili pri vuzrastniq,koi ot dvamata kazva6 4e ti e pomognal??Molq te otgovori mi!



Тема Do SVETLINA-za hodjataнови [re: s]  
АвторAMOR FATAL (Нерегистриран)
Публикувано18.02.06 22:10



Svetlina sega vidqh 4e si pisala 4e si bila pri mladiq:)Izvinqvai!Poneje i az iskam da otida pri hodjata sus su6tata molba s kakvato i ti molq te da mi kaje6 trqbvalo li e priqtelq ti da u4astva v magiqta toest hodjata daval li ti e nqkakva voda koqto trqbva da pie ili ne6to takova?Molq te otgovori mi za6toto v moq slu4ai nqma kak da stane nie s vuprosnioto mom4e ve4e ne se vijdame i nqma kak da stane!Su6to taka iskam da te pitam sled kato si bila pri hodjata sled kolko vreme gore dolu e podeistvala magiqta??Molq te otgovori mi !Mnogo e vajno za men!Blagodarq!



Тема Re: Do SVETLINA-za hodjataнови [re: AMOR FATAL]  
АвторSvetlina (Нерегистриран)
Публикувано19.02.06 07:56



Не,може и без да участва,той ще ти каже как.Първото нещо е трябва да го накара да идва,и след това ...20-30 дни



Тема Re: Do SVETLINA-za hodjataнови [re: AMOR FATAL]  
АвторSvetlina (Нерегистриран)
Публикувано19.02.06 08:04



Подробно му обясни какво точно е положението,има ли друга жена сега при него,и изобщо всичко,което искаш да ти помогне-той ще реши как.И не се притеснявай да говориш пред него,много е разбран.



Тема Re: Do SVETLINA-za hodjataнови [re: Svetlina]  
АвторAMOR FATAL (Нерегистриран)
Публикувано19.02.06 10:31



SVETLINA mnogo ti blagodarq za otgovora!Mnogo mi pomaga6!:):)NO molq te razqsni mi tezi svo i dumi:"Първото нещо е трябва да го накара да идва,и след това ...20-30 дни"!!!!!!!!!!!!!!,za6toto ne te razbrah kakvo ima6 predvid s tqh!Blagodarq ti predvaritelno i ti jelaq mnogo 6tastie i lubov!:):)



Тема Re: Do SVETLINA-za hodjataнови [re: AMOR FATAL]  
АвторSvetlina (Нерегистриран)
Публикувано19.02.06 11:40



Без да имаш контакт с приятеля си,той ще предизвика така нещата,че да ти се обади,а след това има неща,които ще трябва да направиш и ефекта ще е до 20-30 дни,но предполагам,че няколо пъти трябва да го посетиш.От колко време сте разделени?До сега трябваше да отидеш.Бързай и ми кажи каво стана.Пожелавам и на теб да ти помогне.Само в петък почива.



Тема Re: Do SVETLINA-za hodjataнови [re: Svetlina]  
АвторAMOR FATAL (Нерегистриран)
Публикувано19.02.06 11:49



Ami nie sme razdeleni ot dosta vreme ve4e 2 meseca i polovina az hodih pri edin mag no toi se okaza mo6ennik vze mi parite a nqma rezultat!blagodarq za otgovora no za6to trqbva nqkolko puti da go podetq?Az nqmam vyzmojnost za6toto ne jiveq v Asenovgrad!E,qsno e 4e ako se naloji 6te go napravq no mn bi mi se iskalo ako moje ne6tata da gi izvur6i navednuj!A za6to trqbva nqkolko puti da otida??Smqtam da otida sega na 22ri.Nepremenno 6te ti kaja kakvo stava:)):)Napravo v nego mi e poslednata nadejda!:(Tolkova pari hvurlih na onzi mo6ennik:(I ve4e ne znam dali da imam vqra v nqkoi!Tova moje bi 6te e posledniq 4ovek ot koito 6te poiskam pomo6t!:)Blagodarq za informaciqta!Az iskam nai-ve4e da mi se obadi za6toto mislq 4e ima nqkakvi 4uvstva i ako se vidim 6te se opravim no vuprosa e da mi se obadi i tova mi e glavnata cel!Blagodarq ti mnogo!



Тема Re: hodjataнови [re: s]  
Автор AniAni (непознат)
Публикувано19.02.06 17:02



SILNI LI SA MAGIITE NA XODJITE?



Тема Re: Do AMOR FATALнови [re: AMOR FATAL]  
АвторAMOR (Нерегистриран)
Публикувано19.02.06 17:17



MOLQ TE SPODELI KOI E MO6ENNIKA PRI KOITO SI HODILA DA NE SE LOVIM I NIE NA NEGOVATA VADICA! I KOLKO PARI TO4NO TI E VZEL

POJELAVAM TI USPEH V LUBOVTA! :)



Тема Re: Do AMOR FATALнови [re: AMOR]  
АвторAMOR FATAL (Нерегистриран)
Публикувано19.02.06 17:49



Ami mo6ennika se kazva mag(v kavi4ki estestveno!) SVETLIN!Ot Sofia e!Dadoh mu poslednite si pari no ne bih syjalqvala ako pone ima6e rezultat!A toi mi obe6ta 4e do opredelen srok 6te mi se obadi i malko sled tova 6te se suberem!Kaza mi 4e moeto mom4e ima druga!No ot vuprosnoto mom4e dori obajdane nqma6e!:(:((::(Nedeite da se lujete kato men pri neprovereni hora!



Тема Re: Do AMOR FATALнови [re: AMOR FATAL]  
АвторAMOR FATAL (Нерегистриран)
Публикувано19.02.06 17:53



A 6to se otnasq do parite koito vzima sa 30 50 i 80 leva v zavisimost "ot silata na magiqta"!!!!Az li4no dadoh 50 leva s nadejdatda magiqta da e po-silna ama tova 6te mi e za urok da ne hodq pri neprovereni hora!:(:((No nali znae6 4ovek v ne6tastieto si e malko impulsiven i pravi gluposti!Yspeh i na teb AMOR v lubovta!:):)



Тема ZA SVETLINAнови [re: AMOR]  
АвторAMOR FATAL (Нерегистриран)
Публикувано20.02.06 18:02



Ami nie sme razdeleni ot dosta vreme ve4e 2 meseca i polovina az hodih pri edin mag no toi se okaza mo6ennik vze mi parite a nqma rezultat!blagodarq za otgovora no za6to trqbva nqkolko puti da go podetq?Az nqmam vyzmojnost za6toto ne jiveq v Asenovgrad!E,qsno e 4e ako se naloji 6te go napravq no mn bi mi se iskalo ako moje ne6tata da gi izvur6i navednuj!A za6to trqbva nqkolko puti da otida??Smqtam da otida sega na 22ri.Nepremenno 6te ti kaja kakvo stava:)):)Napravo v nego mi e poslednata nadejda!:(Tolkova pari hvurlih na onzi mo6ennik:(I ve4e ne znam dali da imam vqra v nqkoi!Tova moje bi 6te e posledniq 4ovek ot koito 6te poiskam pomo6t!:)Blagodarq za informaciqta!Az iskam nai-ve4e da mi se obadi za6toto mislq 4e ima nqkakvi 4uvstva i ako se vidim 6te se opravim no vuprosa e da mi se obadi i tova mi e glavnata cel!Blagodarq ti mnogo!Ako iska6 6te se radvam da mi pi6e6 na mail-a go6o_iliev@abv.bg i tam da se razberem da si razmenim icq-tata i da ti obqsnq podrobno za tozi mag:):):)Pi6i mi 6te se radvam da ob6tuvame!!!!:):):):)



Тема za svetlinaнови [re: AniAni]  
Авторkleo (Нерегистриран)
Публикувано20.02.06 23:20



a dalgo li se 4aka da te prieme?molq te kaji



Тема Re: za svetlinaнови [re: kleo]  
АвторSvetlina (Нерегистриран)
Публикувано21.02.06 07:52



Zavisi dali ima mnogo hora



Тема Do AMORнови [re: AMOR FATAL]  
АвторAMOR FATAL (Нерегистриран)
Публикувано21.02.06 12:37



Zdravei Ami mo6ennika se kazva mag(v kavi4ki estestveno!) SVETLIN!Ot Sofia e!Dadoh mu poslednite si pari no ne bih syjalqvala ako pone ima6e rezultat!A toi mi obe6ta 4e do opredelen srok 6te mi se obadi i malko sled tova 6te se suberem!Kaza mi 4e moeto mom4e ima druga!No ot vuprosnoto mom4e dori obajdane nqma6e!:(:((::(Nedeite da se lujete kato men pri neprovereni hora!Ako iska6 da ti kaja pove4e za tozi mag pi6i mi na email go6o_iliev@abv.bg i 6te ti razkaja podrobno!:):)6te se radvam da obmenim opit moje da si razmenim icq-tata:):)6te 4akam da mi pi6e6 i mi kaji koq si



Тема Re: za svetlinaнови [re: Svetlina]  
Авторkleo (Нерегистриран)
Публикувано21.02.06 17:54



Imam vpredvid ako otida sutrinta 6te moga li da svar6a do ve4erta za6toto ne sam ot asenovgrad!Iskam da te pitam i o6te ne6to:misli6 li 4e toi ti pomogna da si podobri6 otno6eniata s priatelq ti ili ima variant mom4eto prosto da e premislilo ne6tata i toi sam da e re6il pak da ste zaedno?Kak misli6?



Тема Re: za svetlinaнови [re: kleo]  
АвторSvetlina (Нерегистриран)
Публикувано21.02.06 18:42



Ние бяхме разделени доста време,през това време той е имал и друга приятелка и не мисля,че беше решил да сме заедно.



Тема Re: za svetlinaнови [re: Svetlina]  
Авторcпpaвeдливocт (Нерегистриран)
Публикувано22.02.06 08:53



И как може да си спиш спокойно след като си принудила някой, който не те иска да е с теб? Явно че за нищо не ставаш щом си прибягнала до подобни начини за спечелване на любов! Добре че в природата има баланс и рано или късно това зловредно вмешателство ще се върне на твоята глава. Един ден момчето ще се събуди от кошмара, не бой се. И не само това - ти ще си платиш за принудата. И тогава какво??? Нова магия ли? Долни хора бе, пфу... отврат...



Тема Re: za svetlinaнови [re: cпpaвeдливocт]  
АвторSvetlina (Нерегистриран)
Публикувано22.02.06 10:12



него го принудиха да си тръгне от мен,а аз дадох всичко за този човек.



Тема za AMOR FATALнови [re: Svetlina]  
Авторkleo (Нерегистриран)
Публикувано22.02.06 17:59



Kakvo stana,xodi li do Asenovgrad?Kak mina,kakvo ti kaza?PLS otgovori



Тема ZA Kleoнови [re: kleo]  
АвторAmor Fatal (Нерегистриран)
Публикувано22.02.06 20:41



Zdravei dnes hodih pri hodjata da!:):)Mnogo simpati4en 4ovek,uspokoi me kaza da ne se pritesnqvam!Razkazah mu za problema si i toi ustanovi 2 magii za razdqla mejdu men i moq priqtel.Kaza da ne se pritesnqvam 4e 6tql da mi pomogne dade mi muski da gi nosq v sebe si i edna voda.Skoro 6te ima rezultat i kato mi se obadi moeto mom4e 6te ti kaja:):)Ako iska6 pove4e info pitai me na mail go6o_iliev@abv.bg no samo mi kaji 4e si ti:):):):)



Тема SVETLINA AZ HODIH KAJI MI...нови [re: Svetlina]  
АвторAMOR FATAL (Нерегистриран)
Публикувано23.02.06 11:21



Svetlina molq te kaji mi ti kato otide sled tova sled kolko vreme podeistva magiqta na hodjata pri teb???Molq te tova e mnogo vajno za men otgovori mi!Na men mi kaza kratuk srok ot vreme!Az ne vijdam da si ostavqla e-mail no molq te ako imaj jelanie pi6i mi na e-mail go6o_iliev@abv.bg ili mi ostavi vuv voruma mail na koito az da ti pi6a!Tozi vupros mn me interesyva i ako ne ti se otgovarq vuv voruma otgovori mi na mail-a!Blagodarq:):)



Тема Re: SVETLINA AZ HODIH KAJI MI...нови [re: AMOR FATAL]  
АвторSvetlina (Нерегистриран)
Публикувано23.02.06 11:29



Az hodih nqkolko pyti,neshtata se poopraviha za 20-30 dni,i sled tova pak hodih i shte otida otnovo.Imashe li mn.hora?



Тема Re: SVETLINA AZ HODIH KAJI MI...нови [re: Svetlina]  
АвторAMOR FATAL (Нерегистриран)
Публикувано23.02.06 17:18



Ima6e o6te 6-7 4oveka.Iska6e mi se da znam rezultat do kolko dni da 4akam!!!:(:(:(Zna4i pri teb rezultata ne e bil traen taka li?:(



Тема za svetlinaнови [re: AMOR FATAL]  
Авторkleo (Нерегистриран)
Публикувано23.02.06 17:46



Svetlina, pod ne6tata se poopravixa za 20 -30 dni kakvo to4no ima6 v predvid?4e sled 20-30 dni magiata e zapo4nala da deistva ili 4e ne6tata mejdu teb i tvoq priatel sa se opravili za 20-30 dni i posle pak sa tragnali zle?Molq te uto4ni!



Тема za AMOR FATALнови [re: AMOR FATAL]  
Авторkleo (Нерегистриран)
Публикувано23.02.06 17:51



Spored men Svetlina ima6e v predvid 4e sled 20-30 dni ne6tata po4vat da se opravqt!No da vidim kakvo 6te otgovori........



Тема Re: SVETLINA AZ HODIH KAJI MI...нови [re: AMOR FATAL]  
АвторSvetlina (Нерегистриран)
Публикувано23.02.06 19:46



Траен е разбира се,заедно сме и съм мн благодарна,но имам и др проблеми,мила



Тема Re: SVETLINA AZ HODIH KAJI MI...нови [re: AMOR FATAL]  
АвторSvetlina (Нерегистриран)
Публикувано23.02.06 19:53



Значи,резутата от това,което направи, дойде след 20-30 дни,просто не си ме разбрала,мила.А след това аз ходих,за др неща и за подсилване на ефекта.При мен беше доста сложно.



Тема za svetlinaнови [re: Svetlina]  
Авторkleo (Нерегистриран)
Публикувано23.02.06 20:01



Blagodarq ti 4e mi otgovori,samo te zanimavame s na6te xilqdi vaprosi!Mnogo si mila



Тема Re: za svetlina i Kleoнови [re: kleo]  
АвторAMOR FATAL (Нерегистриран)
Публикувано23.02.06 22:24



Mili momi4eta,napravo vi kazvam mnogo zle se 4uvstvam i 4akam rezultata s posledna nadejda:(:(:(Iskam da vi kaja 4e toi mi pozna vsi4ko gleda6e mi na koran!Samo sega i moeto mom4e da mi se obadi i da se opravim i 6te sum nai-6tastliviq 4ovek na zemqta!Sega sum v takava kriza i depresiq no hodjata me uspokoi i kaza 4e 6te se opravqt ne6tata!Samo 4e mi e malko stranno za6to na Svetlina sa i se opravili ne6tata do 20-30 dni a na men hodjata mi kaza 4e moeto mom4e 6te mi se obadi do 7 dni??!!!E dano taka da stane de:):)Na6iq slu4ai e mn zapleten ot 2 du6i vklu4itelno i ot hodjata razbrah 4e imampo 2-3 magii za razdqla s moq priqtel i da vi kaja sigurno e taka za6toto pri nas ne6tata ruhnaha bukvalno izvednuj za edin dva dni!:(:((:Molq se hodjata da mi e pomognal i spazvam zarukite mu!:):Blagodarq mn na Svetlina 4e me izturpq s bezkrainite vaprosi:):):)6te vi razkazvam kato ima rezultat!Stiskam vi palci na vsi4ki i vi jelaq mn lubov i 6tastie:):)



Тема za AMOR FATALнови [re: AMOR FATAL]  
Авторkleo (Нерегистриран)
Публикувано23.02.06 22:59



dade li ti voda da mu sipva6?3 litra ne e li mnogo?



Тема za Kleoнови [re: kleo]  
АвторAMOR FATAL (Нерегистриран)
Публикувано23.02.06 23:33



Vodata ne e da mu q sipvam na nego a az da q piq 7 dni i litrite ne sa 3 a 2



Тема Re: za amor fatalнови [re: AMOR FATAL]  
Авторkleo (Нерегистриран)
Публикувано24.02.06 00:02



6toto govorix s drugo momi4e i tq mi kaza 4e triabvalo da sa 3 litra i 4e i toi triabvalo da pie ot vodata!A toi kaza li ti 4e triabva da go poseti6 pak?



Тема Otgovor na Kleoнови [re: kleo]  
АвторAMOR FATAL (Нерегистриран)
Публикувано24.02.06 08:02



Vij sega za vseki e individualno!Za drugoto momi4e sa 3 litra predpolagam za6toto neiniq trqbva da pie ot vodatda!A poneje az na hodjatamu obqsnih 4e s moqt ne se vijdame i 1ta mi cel e da mi se obadi nali za da se vidim i toi razbra 4e nqma kak da mu davam kakvito i da e bilo ne6ta 6tom ne se vijdame i zatova mi dade na men 2 litra.Zatova ne se pritesnqvai!Vsi4ko si ima pri4ina, ne pitai za6to a sledvai zarukite mu!Ne na men ne mi kaza da hodq otnovo a me uspokoi kaza da ne se pritesnqvam i 4e ne6tata do 7 dni 6te se opravqt!



Тема Svetlina imam edna molba!!!!!!!!!нови [re: s]  
АвторAMOR FATAL (Нерегистриран)
Публикувано24.02.06 17:27



Svetlina,molq te ako ima6 icq mi pi6i na e-mail go6o_iliev@abv.bg!Ako nqma6 ni6to protiv mn bih iskala da ti zadam nqkoi vyprosi otnosno hodjata i va6ata vruzka za da sravnq s moq slu4ai za6toto dokolkoto si razkazala vyv foruma tvoqt problem mn prili4a na moq.!!!Molq te pi6i mi na po6tata a ottam da razmenim icq-ta za po-burza vruzka!Blagodarq!



Тема Re: Otgovor na Kleoнови [re: AMOR FATAL]  
Авторcъмнeниe (Нерегистриран)
Публикувано25.02.06 01:27



...интересно, като след 7 дни не ти се обади, какво ли ще стане... пиши пак...и дано се научиш че тия работи не стават така...
...когато след тия 7 дни не ти се обади направи друго - намали доколкото ти е възможно важността на това, което искаш т.е да ти се обади...нека за теб стане все едно дали ще ти се обади или не....в същото време когато си мислиш за него си представяй със спокойно сърце ситуации, в които той вече ти се е обадил, вече сте заедно, ама за теб това да е съвсем обичайно, съвсем в реда на нещата.... няма да ти казвам дни, но ако наистина можеш да го направиш непременно ще ти се обади...а докато трескаво се безпокоиш, страхуваш и надяваш...никакъв ходжа няма да ти го върне. Същевремено трябва да се откажеш от резултата на всяка цена да стане и да си намериш резервен вариант, ако не стане. Много е сложно да се направи, изискава вътрешно развитие, при ходжата е по-лесно... ама просто не го вярвам да се получи...а ако ме послушаш - непременно ше стане, такъв е законът.
Успех!



Тема SVETLINA 1 VAPROS KAM TEB!нови [re: AMOR FATAL]  
АвторROSl (Нерегистриран)
Публикувано25.02.06 12:42



SVETLINA ISKAM DA TE PITAM TI KATO OTIDE PRI HODJATA I TOI KATO NAPRAVI NEOBHODIMOTO DO KOLKO VREME TI KAZA 4e 6te podeistva magiqta,toest KAKYV SROK TI OPREDELI TOI???Do kakav srok ti kaza 4e 6te ima rezultat???OTgovori molia te!Mnogo mi e vajno!Mersi mnogo



Тема Re: SVETLINA 1 VAPROS KAM TEB!нови [re: ROSl]  
АвторSvetlina (Нерегистриран)
Публикувано25.02.06 14:01



Не ми определи срок,но след като ходих втория път,т.е. към 20-я ден



Тема Zasega nqma rezultat:(нови [re: Svetlina]  
АвторAMOR FATAL (Нерегистриран)
Публикувано01.03.06 19:41



Hodih pri hodjata predi 7 dni toi mi kaza 4e do 7 dni toest do dnes moq 6temi se obadi:(No zasega nqma rezultat!!!!!Ne znam kakvo da pravq no 6te iz4akam o6te malko!Molq se i az da sum ot tezi na koito magiqta na hodjata e podeistvala!Kakto pri Svetlina naprimer!Hora pomagaite ako ima nqkoi koito e hodil pri hodjata kajete kaza li vi srok za izpalnenie na molbata i ako v tozi srok ne se e izpalnila to sled tova stanali li sa ne6tata???



Тема Re: Zasega nqma rezultat:(нови [re: AMOR FATAL]  
АвторSvetlina (Нерегистриран)
Публикувано01.03.06 19:46



Имай търпение,моля те.Ако искаш му звънни



Тема Re: Zasega nqma rezultat:(нови [re: Svetlina]  
АвторAMOR FATAL (Нерегистриран)
Публикувано01.03.06 20:03



Imam tarpenie,mila!:)Blagodarq za saveta!No moje6 da si predstavi6 kolko zle se 4uvstvam i 4e sum na ruba na ot4aqnieto:(Iska mi se samo da mi se obadi i da se vidim!Mislq 4e ako tova stane 6te se suberem otnovo s moq:(:(I da zvanna na hodjata ne znam kakvo da mu kaja!Ne iskam da si pomisli 4e go tormozq ili pritiskam!Moje da se qdosa 4e mu zvanq...Ne znam kakvo da pravq!:(:(:(



Тема Re: Zasega nqma rezultat:(нови [re: AMOR FATAL]  
АвторSvetlina (Нерегистриран)
Публикувано01.03.06 20:14



Изчакай още малко ,моля те



Тема Re: Zasega nqma rezultat:(нови [re: Svetlina]  
АвторAMOR FATAL (Нерегистриран)
Публикувано01.03.06 20:21



Nqmam kakvo drugo da pravq osven da 4akam mila:(



Тема Re: Zasega nqma rezultat:(нови [re: AMOR FATAL]  
АвторSvetlina (Нерегистриран)
Публикувано01.03.06 20:31



Aми може да се наложи да ходиш и втори път,и за това мисля че е по добре да му звъннеш.Кажи му,че са минали 7 дни...Всъщност ти виждала ли си го,той дали те е виждал от тогава?



Тема Re: Zasega nqma rezultat:(нови [re: Svetlina]  
АвторAMOR FATAL (Нерегистриран)
Публикувано01.03.06 20:39



Mila az tui ili ina4e 6te otida pak pri hodjata i to o6te tozi mesec nqkade kum 14ti do 20!НЕ НЕ СЪМ ГО ВИЖДАЛА!:(НЕ МИ СЕ Е ОБАЖДАЛ А И АЗ НА НЕГО НЕ СЪМ!СИГУРНО И ТОИ НЕ МЕ Е ВИЖДАЛ!



Тема Re: Zasega nqma rezultat:(нови [re: Svetlina]  
АвторSvetlina (Нерегистриран)
Публикувано01.03.06 20:40



Imam predvid tvoq priqtel



Тема Re: Zasega nqma rezultat:(нови [re: Svetlina]  
Авторaмop фaтaл (Нерегистриран)
Публикувано01.03.06 20:43



НЕ НЕ СМЕ СЕ ВИЖДАЛИ С НЕГО ОТКАКТО СКЭСАХМЕ-ОТ 3 МЕСЕЦА!АЗ И ЗАТОВА СЪМ ТОЛКОВА ЗЛЕ!ХОДЖАТА МИ КАЗА ЧЕ ИМАМЕ 2 МАГИИ ЗА РАЗДЯЛА!



Тема Re: Zasega nqma rezultat:(нови [re: aмop фaтaл]  
АвторSvetlina (Нерегистриран)
Публикувано01.03.06 20:53



Търпение,мила!Като отидеш 2-я път той ще ти даде и др,неща



Тема Re: Zasega nqma rezultat:(нови [re: Svetlina]  
АвторaMOR FATAL (Нерегистриран)
Публикувано01.03.06 21:18



MILA AMA TOI MI DADE MN NE6TA NQMA DA TI OBQSNQVAM PODROBNO ZA6TOTO SI HODILA I ZNAE6 NO MI DADE VODA 3 4U6KI LIST4ETA!!!NE E NUJNO DA MI KAZVA6 KAKVO 6TE MI DADE SAMO MOLQ TE MI KAJI DALI OSVEN TEZI NE6TA 6TE MI DADE I DRUGI!!!???a TOI MI KAZA 4E DO 7 DNI 6TE STANAT NE6TATA NE MI E KAZAL DA HODQ PAK DORI NE E SPOMENAVAL!nO AZ PAK 6TE OTIDA!mn BLAGODARQ ZA INFORMACIQTA!



Тема Re: Zasega nqma rezultat:(нови [re: aMOR FATAL]  
Авторmimi (Нерегистриран)
Публикувано01.03.06 21:39



....ama vie go prevarnahte tozi forum v chat be!!!!!
..razmeniaite si opit niakade drugade...vsichki razbraha koi na kogo kakvo dal



Тема Svetlina 6te se radvam ako...нови [re: mimi]  
Авторamor fatal (Нерегистриран)
Публикувано01.03.06 22:10



Svetlina nqkoi tuk ni se skara!:(:(
Ako iska6 mn 6te se radvam da mi pi6e6 na mail go6o)iliev@abv.bg i da si pogovorim!:)Mislq 4e ti moje6 mn da mi pomogne6 i 6te sum 6tastliva ako se otzove6:):)Ako ne ostava tik:):)



Тема Re: Svetlina e-mail-a mi e:нови [re: amor fatal]  
АвторAMOR FATAL (Нерегистриран)
Публикувано01.03.06 22:17



E-mail-a mi e go6o_iliev@abv.bg!go6o i sled nego dolna 4erta a ne skoba kakto bqh pisala gore:(Obarkah se tam!Mn 6te se radvam da mi pi6e6 i da obmenim opit!:)Blagodarq!



Тема za svetlinaнови [re: amor fatal]  
Автор kahli ()
Публикувано02.03.06 16:25



molq te pi6i mi na kahli@abv.bg!Imam problemi i iskam da te pitam za hodjata a tuk ne mi e udobno!molq te mnogo



Тема Az mislq 4e...нови [re: kahli]  
АвторAMOR FATAL (Нерегистриран)
Публикувано02.03.06 18:21



Az mislq 4e Svetlina ne jelae da ni pi6e li4no na mail-te!Ne razbiram za6to,no 6tom taka e re6ila trqbva da uvajim jelanieto i!Tq sus sigurnost ima pri4ini za tova!Az sum blagodarna za otgovorite i vyv foruma,za6toto mnogo ni pomaga!:):)Blagodarq ti,Svetlina!:)



Тема SVETLINAнови [re: AMOR FATAL]  
Автор kahli ()
Публикувано02.03.06 19:26



Nali si iskrena kato govori6 za hodjata?



Тема Re: Az mislq 4e...нови [re: AMOR FATAL]  
Авторcъмнeниe (Нерегистриран)
Публикувано04.03.06 01:39



Кво става? 7 дни минаха? Обади ли ти се? Нещо ме съмнява да е така - щеше да се похвалиш Спомни си какво те посъветвах и го пробвай - може пък да се получи и без ходжа. Не знам дали ще стане или не, ама на теб нищо не ти пречи да опиташ. Тъкмо после ще разкажеш
Успех!



Тема Re: hodjataнови [re: SVETLlNA]  
АвторAMOR FATAL (Нерегистриран)
Публикувано01.04.06 16:39



Zdraveite!Az bqh za vtori put pri hodjata i sum mn ozada4ena!Iska mi se da razbera Svetlina kakvo misli za tova!Hodjata mi dade su6tite ne6ta kakto i 1q put kato hodih!KAza 4e 6te stane no po-bavno tova za koeto otidoh...Ve4e ne znam kakvo da mislq!molq se da stanat ne6tata!no sum mn oburkana za6toto ve4e mesec i malko ot purvoto mi hodene dosega a o6te nqma rezultat...:(:((:(:(



Тема Re: Otgovor na Kleoнови [re: cъмнeниe]  
АвторДeвoйka (Нерегистриран)
Публикувано02.04.06 01:29



Толкова си права- малко от хората прозряли истината.
Закон е.
Чайника никога не завира докато чакаш,
телефона никога не звъзни,ако стоиш пред него и чакаш,
а все когато вече най-малко очакваш;
Колкото повече сме нетърпеливи и искаме, та искаме, толкова повече се отдалечаваме от желаното, накрая биваме неутрализирани, с разбити сърца, защото много искаме и не ни се чака. Затова трябва да се изгради емоционално равнодушие към желаното, така де, в тези случаи имаме възможност да го получим, трудничко е , но си струва да се пробва.
Дано послуша съвета ти- може само да спечели от него. Докато не се примири, сМири и не изгради емоционалното равнодушие и не се погрижи за себе си, никой ходЖа неможе да помогне.
поздравления за хубавия съвет!



Тема Re: Az mislq 4e...нови [re: cъмнeниe]  
Авторcтpaннa (Нерегистриран)
Публикувано03.04.06 07:45



ох надявам се да помага



Тема Re:НЕКА ТЕЗИ , КОИТО СА ХОДИЛИ..............нови [re: cтpaннa]  
Авторвъпpocчe (Нерегистриран)
Публикувано03.04.06 12:50



сПОДЕЛЕТЕ , КОЛКО ПАРИ ВИ ВЗЕ ?, НЯКОИ ОТ ВАС СА ХОДИЛИ ПО НЯКОЛКО ПЪТИ , КОЛКО ПАРИ ДАДОХТЕ?????



Тема Re:НЕКА ТЕЗИ , КОИТО СА ХОДИЛИ..............нови [re: въпpocчe]  
АвторAMOR FATAL (Нерегистриран)
Публикувано03.04.06 14:12



Toi vzima kolkoto mu ostavi6,nqma opredeleni taksi,vseki mu dava kolkoto preceni!Az li4no i dvata puti mu ostavih 10 leva no nqkoi i po 5 mu ostavqt!Ima i vuzrastni jeni koito i po-malko pari mu davat!



Тема Re: Az mislq 4e...нови [re: cтpaннa]  
АвторEтka (Нерегистриран)
Публикувано06.04.06 10:55



Не мога да повярвам какви ги вършите! И аз седя и си рева - прелъстена и изоставена, позволявам си да досаждам с някой друг СМС и мейл, ама това вашето направо ме убива! ВИЕ ПРАВИТЕ НЕЩА ПРОТИВ ВОЛЯТА НА ЧОВЕКА, осъзнавате ли го? А аз си мислех, че съм от хората, които са на принципа ... на всяка цена...
Лудница - горките мъже, които пият някакви боклуци, сложени от вас в чашите им... А ами ако на вас някой ви го причини?



Тема Re: Az mislq 4e...нови [re: Eтka]  
Автормarи (Нерегистриран)
Публикувано06.04.06 10:59



Браво Етка , ти си разумен човек , с теб съм



Тема Re: Otgovor na Kleoнови [re: Дeвoйka]  
Автор Лaнфeap (Dark Angel)
Публикувано15.04.06 02:55



Все някога ще се сети


Daughter of the Night

Тема Re: hodjataнови [re: s]  
АвторЛeя (Нерегистриран)
Публикувано01.09.06 17:52



Защо сте прекъснали темата. Аз сега разбрах за този ходжа. Какво стана AMOR FATAL ? Стана ли това което искаше? Пишете хора които се ходили и сте доволни и аз искам да отида .



Тема Re: hodjataнови [re: Лeя]  
Авторprincess (Нерегистриран)
Публикувано06.12.07 11:00



да,наистина защо е спряна темата.Амор фейтъл?Хора?все някакви нови впечатления от ходжата трябва да имате ,моля ви,или споделете някоя история,която сте чули докато сте чакли да ви приеме.Аз ще отида следващата седмица,заради любовен проблем,но направо не мога да доччакам искам впечатления,мерси





Тема Re: hodjataнови [re: s]  
Авторmax (Нерегистриран)
Публикувано06.12.07 19:17



S sigurnost znam za hodzata koito zivee v samiq Asenovgrad 4e e dosta si go biva,kazva se Erol i tova mu e mobil.0888315518 za tezi koito iskat da se svarzat s nego





Тема Re: hodjataнови [re: max]  
Авторprincess (Нерегистриран)
Публикувано06.12.07 20:30



max би ли казал/а повече за този ерол-как го намери -чрез отзиви на познати ?Има ли фиксирани такси за посещение?И без да изпадаш в подробности ако не искаш-след колко време подейства това,което е направил?мерси



Тема Не ходете при ходжи !нови [re: max]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано06.12.07 22:54



Верно, че могат да помагат, но помощтта им е само временна !
Най-често до 12 месеца...

Който има подкрепата на Небесата, нищо не може да го спре на земята


Тема Re: hodjataнови [re: princess]  
Авторmax (Нерегистриран)
Публикувано06.12.07 23:47



ot edna poznata,koqto kade li ne beshe hodila pri kakvi li ne magove i edinstveno toi i pomognal ta beshe dosta vazhitena ot nego.Tака разбрах за него и отидох ,много приятен и възпитан човек няма определена такса зависи от това което искаш да направи за теб.При мен нештата потрагнаха след 3 ден и до две седмици вече всичко беше наред та до сега.



Тема Re: Не ходете при ходжи !нови [re: Anuel]  
Авторsamojager (Нерегистриран)
Публикувано07.12.07 07:45



tapako mnogo znaesh,ti si navsiakade namash li druga rabota.pisna mi ot glupostite ti.



Тема Re: Не ходете при ходжи !нови [re: samojager]  
АвторSomebodyElse (Нерегистриран)
Публикувано07.12.07 16:42



xaxaxaxaxax

axaxaxaxaxa!



Тема Re: hodjataнови [re: max]  
АвторSomebodyElse (Нерегистриран)
Публикувано07.12.07 16:46



samo da uto4nq ne6to tova e drug hodja koito jivee v samiqt asenovgrad a ina4e hodjata ot dolni voden se kazva ЕЙВАЗ ТАИР ЧАКЪР-ходжа 0889561614 гр.Асеновград,кв.Долни Воден
tova sa dve otdelni li4nosti a v dolni voden dori ima o6te edin hodja koito se kazva kadir za koito govorqt 4e e mente bil ama neznam za6to az nesam hodil pri nikogo ot tezi tozi kadir e vyzrasten 4ovek a drugiqt e mlad nasledil umeniqta si ot dqdo mu!



Тема Re: hodjataнови [re: s]  
Авторyyyy (Нерегистриран)
Публикувано16.12.07 12:07



а знаеш ли че като ходиш по разни там ходжи после мръсотииките дето си направил(а) ще ти се върнат?



Тема Re: hodjataнови [re: yyyy]  
Авторprincess (Нерегистриран)
Публикувано16.12.07 12:30



бях при ейваз чакър -представата ми за него се оправда-сега чакам да се оправдаят и очкванията за резултатите

ще ви кажа ако стане нещо-при мен е за засилване на чувствата ,за да се преодолеят външни пречки
между другото-по повод изказванияа че това което правя ще ми се върне-ако някой ми направи любовна магия и се държи добре със мен-само ще се радвам-защото по принцип ми е страшно трудно да се увлека по някой (въпреки множеството предложения;)-а самотата страшно ме измъчва-разбира се сега имам по кого да се измъчвам



Тема Re: hodjataнови [re: princess]  
АвторSomebodyElse (Нерегистриран)
Публикувано17.12.07 02:50



:)))) sladur!



Тема Re: hodjataнови [re: princess]  
Авторyyy (Нерегистриран)
Публикувано20.12.07 12:56



tva go napisah na s 6tot ako si misli 4e e taka otiva pri hodjata kat si maumi da ima nekoi macka i ne6tata mu se polu4avat-mi ok moe i da stane ma 6e mu se vurne sega 6e e 6tastliv...ne moe li sam da se opravq za kvo e nujno si4ko tva...?vuob6te ne moa da razbera?az kat iskam nqkoi muj otiam i si go vzimam za kvo da se zanimavam s gluposti?



Тема Re: hodjataнови [re: yyyy]  
Авторboriana (Нерегистриран)
Публикувано20.12.07 22:30



takava prostotia na edno miasto trudno moje da se vidi.naarod bokluk



Тема Re: hodjataнови [re: boriana]  
АвторSomebodyElse (Нерегистриран)
Публикувано22.12.07 20:34



mmmm mnogo haresvam moralistkite ili po skoro horata koito se pravqt na takiva golqm moral ina4e 6to se odnasq do drugite ako trqbva da se opliuvat i da im se nasmiva 4ovek xaxa moralistki pak hodqt ta kradat po ky6tite i se ebyt kato za svetovno s vseki sre6tnat po diskotekite piqt i draifat navsqkade ama ina4e sa moralistki de! kvo li da govorq prosto duhai supata!



Тема Re: hodjataнови [re: SomebodyElse]  
Авторliliana (Нерегистриран)
Публикувано23.12.07 18:53



sebesi li opisvash glupako.ace si takav niama samnenie.



Тема Re: hodjataнови [re: liliana]  
Авторprincess (Нерегистриран)
Публикувано23.12.07 20:50



ох бе ,хора нито едните ще обедите другите,нито обратнното-дайте да не се отклоняваме от темата на поуста



Тема Re: hodjataнови [re: s]  
Авторboriana (Нерегистриран)
Публикувано23.12.07 21:34



hodila sam pomognal mi e.covekat e mnogo inteligenten.drazna se ot prostacite ,koito ne sa probvali darbite na hodjata psuvat.ima edi individ koyto e reshil ce tozi klub e licno za nego napraven i samo negovite gluposti cetem.pishimi ,molia te na teb hodjata pomogna li.



Тема Re: hodjataнови [re: boriana]  
Авторprincess (Нерегистриран)
Публикувано23.12.07 23:30



ако питташ ммен дали е помогнал-предполагам ;) в смисъл чакам резултата -доколкото разбирам на някои им се е налагало по повече от веднъж да ходят ,докато се оправят нещата-дано не ми се наложи



Тема Re: hodjataнови [re: princess]  
Авторprincess (Нерегистриран)
Публикувано23.12.07 23:35



в горния си поуст видях че съм написала убедите с 'о' хаха извинявам се-държа да отбележа че не съм чак толкова неграмотна.
интересно ми е все пак какво е станало с амор фейтъл и неколцината други от предишните месеция. някой да знае?



Тема Re: hodjataнови [re: princess]  
Авторboriana (Нерегистриран)
Публикувано24.12.07 09:22



az hodih tri pati ot mai.az se cuvstvam dobre vece.no mi kaza ce i kraya na moyata prikazka idva skoro.



Тема Re: hodjataнови [re: boriana]  
Авторprincess (Нерегистриран)
Публикувано24.12.07 14:48



т.е. резултата ще е временен ли??в смисъл ходила си -нещата са се оправили ,но сега всичко ще свърши-не звучи много обнадеждаващо

. а между другото,боряна,след кой път -в смисъл след кое посещение си започнала да се чувстваш добре-след третото?



Тема Re: hodjataнови [re: princess]  
Авторboriana (Нерегистриран)
Публикувано25.12.07 10:08



moyat problem ne e bolest a drug .hodjata mi dava nasoka i mi pomaga.no dva pati se sreshtnah s edna jena tam koyato go poseshtava za lecenie.kaza mi ce se custva znacitelno po- dobre .toy i opredelia koga da go poseti.



Тема Re: hodjataнови [re: boriana]  
Авторyyy (Нерегистриран)
Публикувано26.12.07 12:50



az ne moga da razbera tozi 4ovek ne6to kat vra4ka li e kvo?



Тема Re: hodjataнови [re: yyy]  
Авторprincess (Нерегистриран)
Публикувано26.12.07 15:13



по принцип не е врачка -в смисъл доколкото разбирам повечето хора ходят при него ,за да им помогне чрез един вид магия,а не да им гледа или предсказва бъдещето.Попадала съм обаче в други форуми на отзиви за него ,които показват ,че има и такива способности-ето например едно момиче беше мн впечатлено,че когато и обяснявал какво трябва да извърши -в смисъл къде да поставя разни муски или нещо подобно(не си спомянам точно) и казвал постави това еди къде си и еди къде си-и описал с точност двора им-ако е било искрено момичето като е писало този пост значи ходжата има и такива способности



Тема Re: hodjataнови [re: princess]  
АвторCилви (Нерегистриран)
Публикувано26.12.07 21:09



Моля Ви, ако някои има информация да ми даде адреса на Кеазим ходжа. Порових доста, питах, разпитвах открих трима с тожа име във София. Но мен ме интересува адреса на този който е в София в кв.Лозенец.Много четох за него, но адрес няма. Моля Ви все пак ако някои нещичко разбере да го прати тук. Казват че бил много добър.
Предварително Ви благодаря!



Тема Re: hodjataнови [re: princess]  
Авторyyy (Нерегистриран)
Публикувано27.12.07 10:19



mersi mnogo princess!a hristqni mogat li da hodqt pri nego?ili na tqh ne pomaga?interesuvam se 6toto lqtoto nqkva ciganka me sprq na ulicata i mi vika ela da ti gledam-kazah i ne mersi nqmam vreme i tq po4na da me vika po ime e taka i da mi obesnqva za sem mi i mi kaza 4e imam napravena magiq ot tur4in koito iskal da ne sam s moq pr i takiva ne6ta....a znam 4e tqhnata magiq mai samo ot hodji se razvalq



Тема Re: hodjataнови [re: yyy]  
АвторCилви (Нерегистриран)
Публикувано27.12.07 10:49



Не се знае дали циганката не е те подвела. Може би ако е истина много хора ще могат да ти помогнат и българи и цигани и турци, но все пак важно е да не попаднеш на шарлатани,защото могат в невежеството си да обърнат всичко против теб.Точно за това казват, че това което направи ходжата е на 100% сигурно. Те са много вещи и правят само за добро. И най-важното е, че е сигурно.
Аз лично съм възпитавана във много религиозно семейство. Не вярвах на магии. Но се случи така, че попаднах на двама човека- мъж и жена, които все ходеха и ми правеха магии. Те си ми го казваха в очите. Направиха ми и кукла. Снимките ми изчезнаха.Казват,че ме записали в някаква книга.Това, което се случи с мен е страшно, ако искате вярвайте,ако искате не вярвайте. Той сега е богат и щастлив и всичко, което тя каза, че ще стане и ще направи - случи се. Та питам аз сега има ли го този Бог, който аз обичах и в който вярвах. И къде е провидението. Наистина има магии. Жената ходеше всяка седмица по баячки и гледачки и т.н и все ми казваше така и така ще стане. Аз се смеех от сърце, защото не вярвах. Да де, но всичко което ми направи и ми каза се случи.Така, че не зная на кой Бог да се моля, но знай има нещо...Какво е - и аз не зная!!!Но е много силно. За това по-добре намери добър ходжа!!!Успех!



Тема Re: hodjataнови [re: liliana]  
АвторSomebodyElse (Нерегистриран)
Публикувано27.12.07 21:59



ne a na maikati putkata opisvam daeba lelqti prosta daeba!



Тема Re: hodjataнови [re: Cилви]  
Авторyyy (Нерегистриран)
Публикувано28.12.07 00:13



mi ne mislq 4e cigankata me e izlugala.6te ti razkaja po-podrobno za kakvo stava vupros:s vuprosniq tur4in se zapoznahme predi okolo godina.purviq put vidqh 4e me gleda mn stranno ma...stana mn blizuk s men uj mi be6e priqtel.a mejdu drugoto si imam gadje ot okolo 3 god i dopredi da se zapoznaq s nego ne sme se karali.ta po4nahme mn da se karame da me boli glavata da si vuobrazqvam kolko mn mi haresva tur4ina a toi ne e moi tup muj.taka skandalite s gadjeto mi produljavaha i nakraq se razdelihme i az trugnah s drugiq i ne6to ne mi be6e nared se edno ne sam az....v edin moment se poosaznah i se vurnah pri staroto mi gadje i pak se po4naha skandalite....sled vreme si4ko se povtori.....sega dori ne razgovarqm s tur4ina ne go dopuskam do sebe si oba4e me e strah cigankata mi kaza 4e e pravil nekvi magii da ne sme zaedno s moito gadje da se karame i nekvi takiva...ta sigurna li si 4e moga da otida pri hodja za tova az znam 4e tehnite lubovni magii ne se razvalqt ili ne6to be6e 4e praeli nova da otslabi starata



Тема Re: hodjataнови [re: yyy]  
Авторcлoжaтa (Нерегистриран)
Публикувано28.12.07 14:58



бе ще ви еба и ходжата и циганките и темата тъпа , за къв к** сте я вдигнали?!



Тема Re: hodjataнови [re: cлoжaтa]  
АвторSomebodyElse (Нерегистриран)
Публикувано28.12.07 16:28



ami za na maikati putkata sme q dignali 6to problem li ima6! are ebavai si magareto!



Тема Re: hodjataнови [re: SomebodyElse]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано28.12.07 19:20



хаха, за един *оджа ще се изпоебете без да се знаете, че и на магарета налитате.....

....то и аз налитам на чорлавата, но поне е пичка на място...



Тема Re: hodjataнови [re: yyy]  
АвторCилви (Нерегистриран)
Публикувано28.12.07 19:37



Да ти кажа това което зная е малко, защото не съм ходила по ясновидки и ходжи. Но както вече казах, чувала съм, че ходжите са много силни в магиите.Някой казват, че за да ти махне една магия той ти прави друга.Други пък твърдят, че изчиства и може всичко да се премахне. Не зная. Аз лично се чувсвам много зле. Боли ме глава. Не се храня. Спя неспокойно. Изпитвам страх. Често плача и напоследък имам много проблеми. Периодично имам една болка отзад в гърба, сякаш въже ме е стегнало през гърдите та чак до врата. Все по-често ми се случваха много странни неща. Например: Нощем, когато успея да заспя в съня ми нещо започва да ме души. Когато успея да се събудя и отворя очи, то продължава. Не карам никой да ми вярва. Ще ви разкажа и нещо друго. Често там където седя,зад гърба си оставям петно с кръв. Вие как мислите дали ми се привижда и на мен и на всички останали около мен. Не мисля. И това не е всичко. Зная че има нещо. Не зная какво е. Но ме е малко страх. Макар, че вече свиквам. Аз лично турся един ходжа - Кеазим. Намерих адрес в Овча купел, но аз зная, че този мъж живее в Лозенец.Малко ме съмнява този адрес. Пък и този в Овча купел взима по 50лв,а онзи от Лозенец кой каквото остави. Май има някакво разминаване или може би някой си прави майтапи. Та все пак да ти кажа за теб какво мисля. Иди при някого, който разбира или поне да ти кажат хубави отзиви. Иди при този човек и му кажи, че не искаш да ти прави магия, а само да те пречисти. Разкажи си историята и го попитай може ли нещо да ти помогне. А що до вярата ми в Бога ...разклатена е. Вече се съмнявам дали моят Бог - Христос съществува.
На всички който не им харесва темата ще им кажа: "Ами какво правите тук бе?"



Тема Re: hodjataнови [re: Cилви]  
Авторyyy (Нерегистриран)
Публикувано28.12.07 22:42



tova koeto ti se slu4va ne e normalno naistina!neznam za hodjata za koito pita6 ne sam hodila nikoga na vra4ki,hodji i t.n.blagodarq ti za saveta i ako go nameri6- pi6i kakvo e stanalo!



Тема Re: hodjataнови [re: yyy]  
Автормими (Нерегистриран)
Публикувано28.12.07 23:30



Някой може ли да каже за цените при този ходжа Ерол в Асеновград ?
,и дали помага ?



Тема Re: hodjataнови [re: мими]  
Авторuuuuuuuuuuu (Нерегистриран)
Публикувано28.12.07 23:50



200 лв. вагинално!
300 лв. анално!
5 кинта свирката, кофти конкуренция има та затова е евтина


ебално много помага , не като ерол, а имаш усещането че си с ореол
държи ти влага от АсАнов-гЛад до вас



Тема Re: hodjataнови [re: boriana]  
Авторprincess (Нерегистриран)
Публикувано31.12.07 17:38



Боряна,твоят проблем какъв е бил-любовен?



Тема Re: hodjataнови [re: s]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано02.01.08 05:34



molia niakoi da spodeli kak mu e pomogna hodjata.predvaritelno blagodaria za otzivcivosta.



Тема Re: hodjataнови [re: xxx]  
Авторнcc (Нерегистриран)
Публикувано21.02.08 17:07



трябва първо да се обадиш на ходжата.Да ти каже може ли да ти помогне неможе ли?
Какви са му телефоните аз звъня на стационарния тел 033134739 но казват че е променен а на gsm 0889561614 не вдига .Моля ви кажете ми колко чеса да го търся за да отговаря.Спешно ми е !!!!!





Тема Re: hodjataнови [re: нcc]  
Авторaбв (Нерегистриран)
Публикувано21.02.08 17:21



Не го търси няма да ти вдигне! Тук някъде го имаше и домашният му телефон. Но по-добре си отиди на място. Той е много добър - няма да те върне...разбира се ако е за добро. Може да ти помогне, ако иска. Знай, че петък не приема. Познавам го. Не съм опирала до него. Много е човечен.



Тема Re: hodjataнови [re: aбв]  
Авторнcc (Нерегистриран)
Публикувано21.02.08 17:35



става въпрос за болен човек - затова исках да го питам първо по телефона дали има смисъл да ходим, защото изобщо не сме на близко
а по принцип до това село има ли автобуси от пловдив и ще приеме ли всички хора който го чакат или остават за другия ден ако не стигне времето.
Домашния тел ми казват от Бтк че е променен ако имаш някакъв актуален моля ти кажи ми го



Тема Re: hodjataнови [re: нcc]  
Авторнcc (Нерегистриран)
Публикувано22.02.08 13:22



моля ви кажете ми да ходим ли утре при него без уговорка.Дали ще има много хора.дали има вероятност да ни върне....Помага ли на болни хора



Тема Re: hodjataнови [re: нcc]  
Авторme (Нерегистриран)
Публикувано22.02.08 14:02



защо да ви връща? надали, те даже болестите са нму силата,изглежда
и то кажи речи всички ходят без уговорка



Тема Re: hodjataнови [re: me]  
Авторнcc (Нерегистриран)
Публикувано22.02.08 17:37



решихме утре да отидем утре но как точно да намеря къщата му в Долни Воден.
Моля ви спешно ми е.Днес трябва да разбера!!!



Тема Re: hodjataнови [re: нcc]  
АвторASP (Нерегистриран)
Публикувано22.02.08 19:02



като отидеш в Долни воден и питаш къде му е къщата, всеки ще ти я покаже.



Тема Re: hodjataнови [re: нcc]  
Авторaбв (Нерегистриран)
Публикувано22.02.08 19:06



Стигни до Асеновград. От там най-добре си хвани такси, няма как да не намериш такси. Таксата до селото е 2-3 лева. Ще те спрат пред входа на къщата. За по-сигурно, когато се качиш в таксито изкай номер на шофиора или на фирмата за таксита, а може и директно да се уговориш със шофиора да се върне да Ви вземе. Така ако имате мобилен телефон ще се справите бързо. Не вярвам да Ви върне. Не е такъв човек.



Тема Re: hodjataнови [re: aбв]  
Авторнcc (Нерегистриран)
Публикувано22.02.08 21:23



а задължително ли е болния да идва и той.
Може ли само близките да отидат



Тема Re: hodjataнови [re: нcc]  
АвторSomebodyElse (Нерегистриран)
Публикувано22.02.08 22:39



po princip e dobre toi da e tam! no vse pak ne e zadaljitelno i bez nego bi stanalo ama be6e hubavo da se 4ue6 s nego vse pak za da znae6 ako eventoalno nemoje da otide i bolniq dali trqbva ne6to drugo da nosite primerno negova dreha snimka li! te sa prekaleno mnogo razli4ni metodi i ne6ta 4ak da se 4udi 4ovek vseki razli4ni ne6ta polzuva i po razli4ni na4ini deistva! 0889561614 tova mu e nomera! az neznam ti na koi telefoni si zvanql/a!



Тема Re: hodjataнови [re: SomebodyElse]  
Авторabv (Нерегистриран)
Публикувано22.02.08 23:25



ti ot kade znae6 telefona mu ? i tvoia gyz li cepna ?



Тема Re: hodjataнови [re: abv]  
АвторHCC (Нерегистриран)
Публикувано23.02.08 22:16



днес ходих
и наистина е страхотен човек.Нямам думи просто



Тема Re: hodjataнови [re: HCC]  
Авторrrr (Нерегистриран)
Публикувано24.02.08 01:15



imahe li mn hora



Тема Re: hodjataнови [re: rrr]  
Автор Neise ()
Публикувано24.02.08 01:23



Защо питаш такива неща ?





Тема Re: hodjataнови [re: SomebodyElse]  
Автор FROSTlNLOVE (студент в СУ )
Публикувано24.02.08 15:24



ей пендел ти да не си ходил при ходжата и да ти го е сложил и за това да се пишеш сложата ве анал смотан

sometimes we are not good enough


Тема Re: hodjataнови [re: abv]  
АвторSomebodyElse (Нерегистриран)
Публикувано25.02.08 22:08



ot maikati go znam! ot kade drugade moje da go znam! moje da q pita6 na neq koi i go cepna! zapu6vam dupki vsqkakvi!



Тема Re: hodjataнови [re: SomebodyElse]  
Авторnerazbrala (Нерегистриран)
Публикувано18.03.08 21:21



mai ne razbrah zatui pitam .......mai nqkoi be6e kazal 4e toq hodja e po4inal ako ne burkam de
ta sega v dolnii voden ima li hodja ili ne



Тема Re: ВСИЧКИ ХОДЖИ СА САТАНИнови [re: s]  
Автор kipria (непознат )
Публикувано22.08.08 10:33



СЛУЧАЙНО ПОПАДНАХ ПРИ ТОЗИ ХОДЖА АДЕМ И ГОРЧИВО СЪЖАЛЯВАМ НАУЧИЛ Е НЯКОЛКО ТРИКА И АБСОЛЮТНО НА ВСИЧКИ ХОРА ПРАВИ ЕДНО И СЪЩО ТРЯБВА ДА ДОНЕСЕШ СВЕТЕНА ВОДА, ДРЕХИ НА ЦЯЛОТО СЕМЕЙСТВО, ЛУКЧЕТА, ЗАХАР И ШОКОЛАДОВИ БОНБОНИ ВЪРХУ ВСИЧКО ТОВА ГОВОРИ НА ТУРСКИ И ДУХВА 3 ПЪТИ ЗАЩОТО СЕ СМЯТА ЗА ГОСПОД И ДЪХЪТ МУ Е СВЕЩЕН СЛЕД КОЕТО ТРЯБВА ПЕРИОДИЧЕСКИ ДА ГО ПОСЕЩАВАШ И ПРАВИ ЕДНО И СЪЩО ОБАЧЕ ПРИ ТЕБ ВСИЧКО СЕ ОБРЪЩА С ГЛАВАТА НАДОЛУ РАЗБОЛЯХМЕ СЕ ИЗПОКАРАХМЕ СЕ И ОСТАНАХМЕ БЕЗ РАБОТА ЗА РАБОТАТА ГО ПИТАХМЕ МОЖЕ ЛИ НЕЩО ДА ПОМОГНЕ А ТОЙ ОТСЕЧЕ ЧЕ НИЩО НЕ МОЖЕ ДА НАПРАВИ МОЯ БЛИЗКА СЪЩО ПОПАДНАЛА ПРИ НЕГО НА СЛЕДВАЩИЯТ ДЕН МЪЖЪТ И СЕ СЧУПИ КРАКА СИНЪТ И КАТАСТРОФИРА И СЪЩО СЕ ИЗПОКАРАХА ВЪВ ТЯХ ОБАЧЕ ТЯ МУ Е ПОТЪРСИЛА СМЕТКА И ТОЙ Я ИЗГОНИЛ КАТО ОТСЯКЪЛ ЧЕ НЕ БИЛ ВСЕСИЛЕН ХОРАТА КОИТО ЧАКАТ ОТВЪН СА СТАРИ БОЛНИ И НА ЕДНА ПЕНСИЯ А ХОДЖА АДЕМ ДЕБЕЛ РАЗПЛУТ И МАЛОГРАМОТЕН ЕЗИКЪТ МУ Е ОТВРАТИТЕЛЕН АКО НЕ Е ПО НЕГОВО ПСУВА И ОСВЕН ИЗРАЗА ПЕДЕРАСТ НЕ СЕ ЧУВА НИЩО ДРУГО ИЗДАДЕ КНИГА ОТ ЛЮБОПИТСТВО СЕ ПОИНТЕРЕСУВАХМЕ В РОДНОТО МУ СЕЛО РЪЖЕВО КОНАРЕ И СЕ ОКАЗА ЧЕ Е ПЪЛНА ИЗМИСЛИЦА В РОДА МУ СА ИМАЛИ ЕДНА БАБА КОЯТО Е БИЛА ЗНАХАРКА И НЯМА НИЩО НАСЛЕДЕНО ПО РОДОВ ПЪТ ТАКСАТА МУ Е МАЛКА И ХОРАТА ЗАТОВА СЕ ЛЪЖАТ НО НА ДЕН ПРИЕМА ПО 60 ЧОВЕКА НА КАСОВИЯТ СИ АПАРАТ В СОФИЯ НЕ ЧУКА ПОВЕЧЕ ОТ 5 ЧОВЕКА А В РЪЖЕВО КОНАРЕ НЯМА КАСОВ АПАРАТ ТОЙ НА СЕДМИЦА ВЗИМА ЧИСТИ 8000,00 ЗАТОВА И ОТ 1 МЕСЕЦ НА ГЪРБА НА ИЗТОРМОЗЕНИТЕ ХОРИЦА КАРА ЧИСТО НОВА ПАСАТ СТРУВАЩА 85000,00 ЛЕВА НЕ ПЛАЩА ДАНЪЦИ НЯМА ТРУДОВ ДОГОВОР НИТО ОСИГУРОВКИ ЗАТОВА СЕГА ПОДЛЕЖИ НА СЕРИОЗНА ПРОВЕРКА ОТ ПОТРЕБИТЕЛИТЕ ЗАЩОТО ПЛАЩА С ПАРИ НЕ ИЗКАРАНИ С ТРУД А ОТ ЛЪЖИ И ИЗМАМИ ВИЕ СИ НАПРАВЕТЕ ИЗВОД ТОВА НАШЕ НАБЛЮДЕНИЕ Е НАПРАВЕНО ОТ НАБЛЮДЕНИЕ ОТ ЕДНА ГОДИНА И ВСИЧКИ ФАКТИ СА ПРЕДАДЕНИ КЪДЕТО ТРЯБВА ПОНЕ ВИЕ НЕ СИ ДАВАИТЕ ПАРИТЕ И НЯКОЙ КАТО ТОЗИ МОШЕНИК ДА ВИ ОБЪРКА ЖИВОТА



Тема Re: hodjataнови [re: yyy]  
Автор Mips (непознат )
Публикувано27.10.08 22:21



Zdaveite na vsi4ki iskam da popitam tezi koito sa hodili pri hodjata toi pomogna li vi i za kolko vreme vi pomogna..?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.