Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:06 16.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: Zasega nqma rezultat:(нови [re: AMOR FATAL]  
АвторSvetlina (Нерегистриран)
Публикувано01.03.06 19:46



Имай търпение,моля те.Ако искаш му звънни



Тема Re: Zasega nqma rezultat:(нови [re: Svetlina]  
АвторAMOR FATAL (Нерегистриран)
Публикувано01.03.06 20:03



Imam tarpenie,mila!:)Blagodarq za saveta!No moje6 da si predstavi6 kolko zle se 4uvstvam i 4e sum na ruba na ot4aqnieto:(Iska mi se samo da mi se obadi i da se vidim!Mislq 4e ako tova stane 6te se suberem otnovo s moq:(:(I da zvanna na hodjata ne znam kakvo da mu kaja!Ne iskam da si pomisli 4e go tormozq ili pritiskam!Moje da se qdosa 4e mu zvanq...Ne znam kakvo da pravq!:(:(:(



Тема Re: Zasega nqma rezultat:(нови [re: AMOR FATAL]  
АвторSvetlina (Нерегистриран)
Публикувано01.03.06 20:14



Изчакай още малко ,моля те



Тема Re: Zasega nqma rezultat:(нови [re: Svetlina]  
АвторAMOR FATAL (Нерегистриран)
Публикувано01.03.06 20:21



Nqmam kakvo drugo da pravq osven da 4akam mila:(



Тема Re: Zasega nqma rezultat:(нови [re: AMOR FATAL]  
АвторSvetlina (Нерегистриран)
Публикувано01.03.06 20:31



Aми може да се наложи да ходиш и втори път,и за това мисля че е по добре да му звъннеш.Кажи му,че са минали 7 дни...Всъщност ти виждала ли си го,той дали те е виждал от тогава?



Тема Re: Zasega nqma rezultat:(нови [re: Svetlina]  
АвторAMOR FATAL (Нерегистриран)
Публикувано01.03.06 20:39



Mila az tui ili ina4e 6te otida pak pri hodjata i to o6te tozi mesec nqkade kum 14ti do 20!НЕ НЕ СЪМ ГО ВИЖДАЛА!:(НЕ МИ СЕ Е ОБАЖДАЛ А И АЗ НА НЕГО НЕ СЪМ!СИГУРНО И ТОИ НЕ МЕ Е ВИЖДАЛ!



Тема Re: Zasega nqma rezultat:(нови [re: Svetlina]  
АвторSvetlina (Нерегистриран)
Публикувано01.03.06 20:40



Imam predvid tvoq priqtel



Тема Re: Zasega nqma rezultat:(нови [re: Svetlina]  
Авторaмop фaтaл (Нерегистриран)
Публикувано01.03.06 20:43



НЕ НЕ СМЕ СЕ ВИЖДАЛИ С НЕГО ОТКАКТО СКЭСАХМЕ-ОТ 3 МЕСЕЦА!АЗ И ЗАТОВА СЪМ ТОЛКОВА ЗЛЕ!ХОДЖАТА МИ КАЗА ЧЕ ИМАМЕ 2 МАГИИ ЗА РАЗДЯЛА!



Тема Re: Zasega nqma rezultat:(нови [re: aмop фaтaл]  
АвторSvetlina (Нерегистриран)
Публикувано01.03.06 20:53



Търпение,мила!Като отидеш 2-я път той ще ти даде и др,неща



Тема Re: Zasega nqma rezultat:(нови [re: Svetlina]  
АвторaMOR FATAL (Нерегистриран)
Публикувано01.03.06 21:18



MILA AMA TOI MI DADE MN NE6TA NQMA DA TI OBQSNQVAM PODROBNO ZA6TOTO SI HODILA I ZNAE6 NO MI DADE VODA 3 4U6KI LIST4ETA!!!NE E NUJNO DA MI KAZVA6 KAKVO 6TE MI DADE SAMO MOLQ TE MI KAJI DALI OSVEN TEZI NE6TA 6TE MI DADE I DRUGI!!!???a TOI MI KAZA 4E DO 7 DNI 6TE STANAT NE6TATA NE MI E KAZAL DA HODQ PAK DORI NE E SPOMENAVAL!nO AZ PAK 6TE OTIDA!mn BLAGODARQ ZA INFORMACIQTA!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.