Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:42 26.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: za svetlina i Kleoнови [re: kleo]  
АвторAMOR FATAL (Нерегистриран)
Публикувано23.02.06 22:24



Mili momi4eta,napravo vi kazvam mnogo zle se 4uvstvam i 4akam rezultata s posledna nadejda:(:(:(Iskam da vi kaja 4e toi mi pozna vsi4ko gleda6e mi na koran!Samo sega i moeto mom4e da mi se obadi i da se opravim i 6te sum nai-6tastliviq 4ovek na zemqta!Sega sum v takava kriza i depresiq no hodjata me uspokoi i kaza 4e 6te se opravqt ne6tata!Samo 4e mi e malko stranno za6to na Svetlina sa i se opravili ne6tata do 20-30 dni a na men hodjata mi kaza 4e moeto mom4e 6te mi se obadi do 7 dni??!!!E dano taka da stane de:):)Na6iq slu4ai e mn zapleten ot 2 du6i vklu4itelno i ot hodjata razbrah 4e imampo 2-3 magii za razdqla s moq priqtel i da vi kaja sigurno e taka za6toto pri nas ne6tata ruhnaha bukvalno izvednuj za edin dva dni!:(:((:Molq se hodjata da mi e pomognal i spazvam zarukite mu!:):Blagodarq mn na Svetlina 4e me izturpq s bezkrainite vaprosi:):):)6te vi razkazvam kato ima rezultat!Stiskam vi palci na vsi4ki i vi jelaq mn lubov i 6tastie:):)



Тема za AMOR FATALнови [re: AMOR FATAL]  
Авторkleo (Нерегистриран)
Публикувано23.02.06 22:59



dade li ti voda da mu sipva6?3 litra ne e li mnogo?



Тема za Kleoнови [re: kleo]  
АвторAMOR FATAL (Нерегистриран)
Публикувано23.02.06 23:33



Vodata ne e da mu q sipvam na nego a az da q piq 7 dni i litrite ne sa 3 a 2



Тема Re: za amor fatalнови [re: AMOR FATAL]  
Авторkleo (Нерегистриран)
Публикувано24.02.06 00:02



6toto govorix s drugo momi4e i tq mi kaza 4e triabvalo da sa 3 litra i 4e i toi triabvalo da pie ot vodata!A toi kaza li ti 4e triabva da go poseti6 pak?



Тема Otgovor na Kleoнови [re: kleo]  
АвторAMOR FATAL (Нерегистриран)
Публикувано24.02.06 08:02



Vij sega za vseki e individualno!Za drugoto momi4e sa 3 litra predpolagam za6toto neiniq trqbva da pie ot vodatda!A poneje az na hodjatamu obqsnih 4e s moqt ne se vijdame i 1ta mi cel e da mi se obadi nali za da se vidim i toi razbra 4e nqma kak da mu davam kakvito i da e bilo ne6ta 6tom ne se vijdame i zatova mi dade na men 2 litra.Zatova ne se pritesnqvai!Vsi4ko si ima pri4ina, ne pitai za6to a sledvai zarukite mu!Ne na men ne mi kaza da hodq otnovo a me uspokoi kaza da ne se pritesnqvam i 4e ne6tata do 7 dni 6te se opravqt!



Тема Svetlina imam edna molba!!!!!!!!!нови [re: s]  
АвторAMOR FATAL (Нерегистриран)
Публикувано24.02.06 17:27



Svetlina,molq te ako ima6 icq mi pi6i na e-mail go6o_iliev@abv.bg!Ako nqma6 ni6to protiv mn bih iskala da ti zadam nqkoi vyprosi otnosno hodjata i va6ata vruzka za da sravnq s moq slu4ai za6toto dokolkoto si razkazala vyv foruma tvoqt problem mn prili4a na moq.!!!Molq te pi6i mi na po6tata a ottam da razmenim icq-ta za po-burza vruzka!Blagodarq!



Тема Re: Otgovor na Kleoнови [re: AMOR FATAL]  
Авторcъмнeниe (Нерегистриран)
Публикувано25.02.06 01:27



...интересно, като след 7 дни не ти се обади, какво ли ще стане... пиши пак...и дано се научиш че тия работи не стават така...
...когато след тия 7 дни не ти се обади направи друго - намали доколкото ти е възможно важността на това, което искаш т.е да ти се обади...нека за теб стане все едно дали ще ти се обади или не....в същото време когато си мислиш за него си представяй със спокойно сърце ситуации, в които той вече ти се е обадил, вече сте заедно, ама за теб това да е съвсем обичайно, съвсем в реда на нещата.... няма да ти казвам дни, но ако наистина можеш да го направиш непременно ще ти се обади...а докато трескаво се безпокоиш, страхуваш и надяваш...никакъв ходжа няма да ти го върне. Същевремено трябва да се откажеш от резултата на всяка цена да стане и да си намериш резервен вариант, ако не стане. Много е сложно да се направи, изискава вътрешно развитие, при ходжата е по-лесно... ама просто не го вярвам да се получи...а ако ме послушаш - непременно ше стане, такъв е законът.
Успех!



Тема SVETLINA 1 VAPROS KAM TEB!нови [re: AMOR FATAL]  
АвторROSl (Нерегистриран)
Публикувано25.02.06 12:42



SVETLINA ISKAM DA TE PITAM TI KATO OTIDE PRI HODJATA I TOI KATO NAPRAVI NEOBHODIMOTO DO KOLKO VREME TI KAZA 4e 6te podeistva magiqta,toest KAKYV SROK TI OPREDELI TOI???Do kakav srok ti kaza 4e 6te ima rezultat???OTgovori molia te!Mnogo mi e vajno!Mersi mnogo



Тема Re: SVETLINA 1 VAPROS KAM TEB!нови [re: ROSl]  
АвторSvetlina (Нерегистриран)
Публикувано25.02.06 14:01



Не ми определи срок,но след като ходих втория път,т.е. към 20-я ден



Тема Zasega nqma rezultat:(нови [re: Svetlina]  
АвторAMOR FATAL (Нерегистриран)
Публикувано01.03.06 19:41



Hodih pri hodjata predi 7 dni toi mi kaza 4e do 7 dni toest do dnes moq 6temi se obadi:(No zasega nqma rezultat!!!!!Ne znam kakvo da pravq no 6te iz4akam o6te malko!Molq se i az da sum ot tezi na koito magiqta na hodjata e podeistvala!Kakto pri Svetlina naprimer!Hora pomagaite ako ima nqkoi koito e hodil pri hodjata kajete kaza li vi srok za izpalnenie na molbata i ako v tozi srok ne se e izpalnila to sled tova stanali li sa ne6tata???




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.