Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:21 21.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема za AMOR FATALнови [re: Svetlina]  
Авторkleo (Нерегистриран)
Публикувано22.02.06 17:59



Kakvo stana,xodi li do Asenovgrad?Kak mina,kakvo ti kaza?PLS otgovori



Тема ZA Kleoнови [re: kleo]  
АвторAmor Fatal (Нерегистриран)
Публикувано22.02.06 20:41



Zdravei dnes hodih pri hodjata da!:):)Mnogo simpati4en 4ovek,uspokoi me kaza da ne se pritesnqvam!Razkazah mu za problema si i toi ustanovi 2 magii za razdqla mejdu men i moq priqtel.Kaza da ne se pritesnqvam 4e 6tql da mi pomogne dade mi muski da gi nosq v sebe si i edna voda.Skoro 6te ima rezultat i kato mi se obadi moeto mom4e 6te ti kaja:):)Ako iska6 pove4e info pitai me na mail go6o_iliev@abv.bg no samo mi kaji 4e si ti:):):):)



Тема SVETLINA AZ HODIH KAJI MI...нови [re: Svetlina]  
АвторAMOR FATAL (Нерегистриран)
Публикувано23.02.06 11:21



Svetlina molq te kaji mi ti kato otide sled tova sled kolko vreme podeistva magiqta na hodjata pri teb???Molq te tova e mnogo vajno za men otgovori mi!Na men mi kaza kratuk srok ot vreme!Az ne vijdam da si ostavqla e-mail no molq te ako imaj jelanie pi6i mi na e-mail go6o_iliev@abv.bg ili mi ostavi vuv voruma mail na koito az da ti pi6a!Tozi vupros mn me interesyva i ako ne ti se otgovarq vuv voruma otgovori mi na mail-a!Blagodarq:):)



Тема Re: SVETLINA AZ HODIH KAJI MI...нови [re: AMOR FATAL]  
АвторSvetlina (Нерегистриран)
Публикувано23.02.06 11:29



Az hodih nqkolko pyti,neshtata se poopraviha za 20-30 dni,i sled tova pak hodih i shte otida otnovo.Imashe li mn.hora?



Тема Re: SVETLINA AZ HODIH KAJI MI...нови [re: Svetlina]  
АвторAMOR FATAL (Нерегистриран)
Публикувано23.02.06 17:18



Ima6e o6te 6-7 4oveka.Iska6e mi se da znam rezultat do kolko dni da 4akam!!!:(:(:(Zna4i pri teb rezultata ne e bil traen taka li?:(



Тема za svetlinaнови [re: AMOR FATAL]  
Авторkleo (Нерегистриран)
Публикувано23.02.06 17:46



Svetlina, pod ne6tata se poopravixa za 20 -30 dni kakvo to4no ima6 v predvid?4e sled 20-30 dni magiata e zapo4nala da deistva ili 4e ne6tata mejdu teb i tvoq priatel sa se opravili za 20-30 dni i posle pak sa tragnali zle?Molq te uto4ni!



Тема za AMOR FATALнови [re: AMOR FATAL]  
Авторkleo (Нерегистриран)
Публикувано23.02.06 17:51



Spored men Svetlina ima6e v predvid 4e sled 20-30 dni ne6tata po4vat da se opravqt!No da vidim kakvo 6te otgovori........



Тема Re: SVETLINA AZ HODIH KAJI MI...нови [re: AMOR FATAL]  
АвторSvetlina (Нерегистриран)
Публикувано23.02.06 19:46



Траен е разбира се,заедно сме и съм мн благодарна,но имам и др проблеми,мила



Тема Re: SVETLINA AZ HODIH KAJI MI...нови [re: AMOR FATAL]  
АвторSvetlina (Нерегистриран)
Публикувано23.02.06 19:53



Значи,резутата от това,което направи, дойде след 20-30 дни,просто не си ме разбрала,мила.А след това аз ходих,за др неща и за подсилване на ефекта.При мен беше доста сложно.



Тема za svetlinaнови [re: Svetlina]  
Авторkleo (Нерегистриран)
Публикувано23.02.06 20:01



Blagodarq ti 4e mi otgovori,samo te zanimavame s na6te xilqdi vaprosi!Mnogo si mila




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.