Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:52 21.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: Do AMOR FATALнови [re: AMOR]  
АвторAMOR FATAL (Нерегистриран)
Публикувано19.02.06 17:49



Ami mo6ennika se kazva mag(v kavi4ki estestveno!) SVETLIN!Ot Sofia e!Dadoh mu poslednite si pari no ne bih syjalqvala ako pone ima6e rezultat!A toi mi obe6ta 4e do opredelen srok 6te mi se obadi i malko sled tova 6te se suberem!Kaza mi 4e moeto mom4e ima druga!No ot vuprosnoto mom4e dori obajdane nqma6e!:(:((::(Nedeite da se lujete kato men pri neprovereni hora!



Тема Re: Do AMOR FATALнови [re: AMOR FATAL]  
АвторAMOR FATAL (Нерегистриран)
Публикувано19.02.06 17:53



A 6to se otnasq do parite koito vzima sa 30 50 i 80 leva v zavisimost "ot silata na magiqta"!!!!Az li4no dadoh 50 leva s nadejdatda magiqta da e po-silna ama tova 6te mi e za urok da ne hodq pri neprovereni hora!:(:((No nali znae6 4ovek v ne6tastieto si e malko impulsiven i pravi gluposti!Yspeh i na teb AMOR v lubovta!:):)



Тема ZA SVETLINAнови [re: AMOR]  
АвторAMOR FATAL (Нерегистриран)
Публикувано20.02.06 18:02



Ami nie sme razdeleni ot dosta vreme ve4e 2 meseca i polovina az hodih pri edin mag no toi se okaza mo6ennik vze mi parite a nqma rezultat!blagodarq za otgovora no za6to trqbva nqkolko puti da go podetq?Az nqmam vyzmojnost za6toto ne jiveq v Asenovgrad!E,qsno e 4e ako se naloji 6te go napravq no mn bi mi se iskalo ako moje ne6tata da gi izvur6i navednuj!A za6to trqbva nqkolko puti da otida??Smqtam da otida sega na 22ri.Nepremenno 6te ti kaja kakvo stava:)):)Napravo v nego mi e poslednata nadejda!:(Tolkova pari hvurlih na onzi mo6ennik:(I ve4e ne znam dali da imam vqra v nqkoi!Tova moje bi 6te e posledniq 4ovek ot koito 6te poiskam pomo6t!:)Blagodarq za informaciqta!Az iskam nai-ve4e da mi se obadi za6toto mislq 4e ima nqkakvi 4uvstva i ako se vidim 6te se opravim no vuprosa e da mi se obadi i tova mi e glavnata cel!Blagodarq ti mnogo!Ako iska6 6te se radvam da mi pi6e6 na mail-a go6o_iliev@abv.bg i tam da se razberem da si razmenim icq-tata i da ti obqsnq podrobno za tozi mag:):):)Pi6i mi 6te se radvam da ob6tuvame!!!!:):):):)



Тема za svetlinaнови [re: AniAni]  
Авторkleo (Нерегистриран)
Публикувано20.02.06 23:20



a dalgo li se 4aka da te prieme?molq te kaji



Тема Re: za svetlinaнови [re: kleo]  
АвторSvetlina (Нерегистриран)
Публикувано21.02.06 07:52



Zavisi dali ima mnogo hora



Тема Do AMORнови [re: AMOR FATAL]  
АвторAMOR FATAL (Нерегистриран)
Публикувано21.02.06 12:37



Zdravei Ami mo6ennika se kazva mag(v kavi4ki estestveno!) SVETLIN!Ot Sofia e!Dadoh mu poslednite si pari no ne bih syjalqvala ako pone ima6e rezultat!A toi mi obe6ta 4e do opredelen srok 6te mi se obadi i malko sled tova 6te se suberem!Kaza mi 4e moeto mom4e ima druga!No ot vuprosnoto mom4e dori obajdane nqma6e!:(:((::(Nedeite da se lujete kato men pri neprovereni hora!Ako iska6 da ti kaja pove4e za tozi mag pi6i mi na email go6o_iliev@abv.bg i 6te ti razkaja podrobno!:):)6te se radvam da obmenim opit moje da si razmenim icq-tata:):)6te 4akam da mi pi6e6 i mi kaji koq si



Тема Re: za svetlinaнови [re: Svetlina]  
Авторkleo (Нерегистриран)
Публикувано21.02.06 17:54



Imam vpredvid ako otida sutrinta 6te moga li da svar6a do ve4erta za6toto ne sam ot asenovgrad!Iskam da te pitam i o6te ne6to:misli6 li 4e toi ti pomogna da si podobri6 otno6eniata s priatelq ti ili ima variant mom4eto prosto da e premislilo ne6tata i toi sam da e re6il pak da ste zaedno?Kak misli6?



Тема Re: za svetlinaнови [re: kleo]  
АвторSvetlina (Нерегистриран)
Публикувано21.02.06 18:42



Ние бяхме разделени доста време,през това време той е имал и друга приятелка и не мисля,че беше решил да сме заедно.



Тема Re: za svetlinaнови [re: Svetlina]  
Авторcпpaвeдливocт (Нерегистриран)
Публикувано22.02.06 08:53



И как може да си спиш спокойно след като си принудила някой, който не те иска да е с теб? Явно че за нищо не ставаш щом си прибягнала до подобни начини за спечелване на любов! Добре че в природата има баланс и рано или късно това зловредно вмешателство ще се върне на твоята глава. Един ден момчето ще се събуди от кошмара, не бой се. И не само това - ти ще си платиш за принудата. И тогава какво??? Нова магия ли? Долни хора бе, пфу... отврат...



Тема Re: za svetlinaнови [re: cпpaвeдливocт]  
АвторSvetlina (Нерегистриран)
Публикувано22.02.06 10:12



него го принудиха да си тръгне от мен,а аз дадох всичко за този човек.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.