Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:18 21.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: hodjataнови [re: az]  
АвторSVETLlNA (Нерегистриран)
Публикувано10.02.06 18:52



Писала съм по горе-помогна ми ,мисля като се постопли да го посетя отново,защото съм много доволна.



Тема Re: hodjataнови [re: SVETLlNA]  
АвторAMOR FATAL (Нерегистриран)
Публикувано18.02.06 22:04



Svetlina molia te,kaji mi ti pri koi hodja si hodila pri mladia ili pri vuzrastniq,koi ot dvamata kazva6 4e ti e pomognal??Molq te otgovori mi!



Тема Do SVETLINA-za hodjataнови [re: s]  
АвторAMOR FATAL (Нерегистриран)
Публикувано18.02.06 22:10



Svetlina sega vidqh 4e si pisala 4e si bila pri mladiq:)Izvinqvai!Poneje i az iskam da otida pri hodjata sus su6tata molba s kakvato i ti molq te da mi kaje6 trqbvalo li e priqtelq ti da u4astva v magiqta toest hodjata daval li ti e nqkakva voda koqto trqbva da pie ili ne6to takova?Molq te otgovori mi za6toto v moq slu4ai nqma kak da stane nie s vuprosnioto mom4e ve4e ne se vijdame i nqma kak da stane!Su6to taka iskam da te pitam sled kato si bila pri hodjata sled kolko vreme gore dolu e podeistvala magiqta??Molq te otgovori mi !Mnogo e vajno za men!Blagodarq!



Тема Re: Do SVETLINA-za hodjataнови [re: AMOR FATAL]  
АвторSvetlina (Нерегистриран)
Публикувано19.02.06 07:56



Не,може и без да участва,той ще ти каже как.Първото нещо е трябва да го накара да идва,и след това ...20-30 дни



Тема Re: Do SVETLINA-za hodjataнови [re: AMOR FATAL]  
АвторSvetlina (Нерегистриран)
Публикувано19.02.06 08:04



Подробно му обясни какво точно е положението,има ли друга жена сега при него,и изобщо всичко,което искаш да ти помогне-той ще реши как.И не се притеснявай да говориш пред него,много е разбран.



Тема Re: Do SVETLINA-za hodjataнови [re: Svetlina]  
АвторAMOR FATAL (Нерегистриран)
Публикувано19.02.06 10:31



SVETLINA mnogo ti blagodarq za otgovora!Mnogo mi pomaga6!:):)NO molq te razqsni mi tezi svo i dumi:"Първото нещо е трябва да го накара да идва,и след това ...20-30 дни"!!!!!!!!!!!!!!,za6toto ne te razbrah kakvo ima6 predvid s tqh!Blagodarq ti predvaritelno i ti jelaq mnogo 6tastie i lubov!:):)



Тема Re: Do SVETLINA-za hodjataнови [re: AMOR FATAL]  
АвторSvetlina (Нерегистриран)
Публикувано19.02.06 11:40



Без да имаш контакт с приятеля си,той ще предизвика така нещата,че да ти се обади,а след това има неща,които ще трябва да направиш и ефекта ще е до 20-30 дни,но предполагам,че няколо пъти трябва да го посетиш.От колко време сте разделени?До сега трябваше да отидеш.Бързай и ми кажи каво стана.Пожелавам и на теб да ти помогне.Само в петък почива.



Тема Re: Do SVETLINA-za hodjataнови [re: Svetlina]  
АвторAMOR FATAL (Нерегистриран)
Публикувано19.02.06 11:49



Ami nie sme razdeleni ot dosta vreme ve4e 2 meseca i polovina az hodih pri edin mag no toi se okaza mo6ennik vze mi parite a nqma rezultat!blagodarq za otgovora no za6to trqbva nqkolko puti da go podetq?Az nqmam vyzmojnost za6toto ne jiveq v Asenovgrad!E,qsno e 4e ako se naloji 6te go napravq no mn bi mi se iskalo ako moje ne6tata da gi izvur6i navednuj!A za6to trqbva nqkolko puti da otida??Smqtam da otida sega na 22ri.Nepremenno 6te ti kaja kakvo stava:)):)Napravo v nego mi e poslednata nadejda!:(Tolkova pari hvurlih na onzi mo6ennik:(I ve4e ne znam dali da imam vqra v nqkoi!Tova moje bi 6te e posledniq 4ovek ot koito 6te poiskam pomo6t!:)Blagodarq za informaciqta!Az iskam nai-ve4e da mi se obadi za6toto mislq 4e ima nqkakvi 4uvstva i ako se vidim 6te se opravim no vuprosa e da mi se obadi i tova mi e glavnata cel!Blagodarq ti mnogo!



Тема Re: hodjataнови [re: s]  
Автор AniAni (непознат)
Публикувано19.02.06 17:02



SILNI LI SA MAGIITE NA XODJITE?



Тема Re: Do AMOR FATALнови [re: AMOR FATAL]  
АвторAMOR (Нерегистриран)
Публикувано19.02.06 17:17



MOLQ TE SPODELI KOI E MO6ENNIKA PRI KOITO SI HODILA DA NE SE LOVIM I NIE NA NEGOVATA VADICA! I KOLKO PARI TO4NO TI E VZEL

POJELAVAM TI USPEH V LUBOVTA! :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.