Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:38 23.09.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: hodjataнови [re: princess]  
АвторCилви (Нерегистриран)
Публикувано26.12.07 21:09



Моля Ви, ако някои има информация да ми даде адреса на Кеазим ходжа. Порових доста, питах, разпитвах открих трима с тожа име във София. Но мен ме интересува адреса на този който е в София в кв.Лозенец.Много четох за него, но адрес няма. Моля Ви все пак ако някои нещичко разбере да го прати тук. Казват че бил много добър.
Предварително Ви благодаря!



Тема Re: hodjataнови [re: princess]  
Авторyyy (Нерегистриран)
Публикувано27.12.07 10:19



mersi mnogo princess!a hristqni mogat li da hodqt pri nego?ili na tqh ne pomaga?interesuvam se 6toto lqtoto nqkva ciganka me sprq na ulicata i mi vika ela da ti gledam-kazah i ne mersi nqmam vreme i tq po4na da me vika po ime e taka i da mi obesnqva za sem mi i mi kaza 4e imam napravena magiq ot tur4in koito iskal da ne sam s moq pr i takiva ne6ta....a znam 4e tqhnata magiq mai samo ot hodji se razvalq



Тема Re: hodjataнови [re: yyy]  
АвторCилви (Нерегистриран)
Публикувано27.12.07 10:49



Не се знае дали циганката не е те подвела. Може би ако е истина много хора ще могат да ти помогнат и българи и цигани и турци, но все пак важно е да не попаднеш на шарлатани,защото могат в невежеството си да обърнат всичко против теб.Точно за това казват, че това което направи ходжата е на 100% сигурно. Те са много вещи и правят само за добро. И най-важното е, че е сигурно.
Аз лично съм възпитавана във много религиозно семейство. Не вярвах на магии. Но се случи така, че попаднах на двама човека- мъж и жена, които все ходеха и ми правеха магии. Те си ми го казваха в очите. Направиха ми и кукла. Снимките ми изчезнаха.Казват,че ме записали в някаква книга.Това, което се случи с мен е страшно, ако искате вярвайте,ако искате не вярвайте. Той сега е богат и щастлив и всичко, което тя каза, че ще стане и ще направи - случи се. Та питам аз сега има ли го този Бог, който аз обичах и в който вярвах. И къде е провидението. Наистина има магии. Жената ходеше всяка седмица по баячки и гледачки и т.н и все ми казваше така и така ще стане. Аз се смеех от сърце, защото не вярвах. Да де, но всичко което ми направи и ми каза се случи.Така, че не зная на кой Бог да се моля, но знай има нещо...Какво е - и аз не зная!!!Но е много силно. За това по-добре намери добър ходжа!!!Успех!



Тема Re: hodjataнови [re: liliana]  
АвторSomebodyElse (Нерегистриран)
Публикувано27.12.07 21:59



ne a na maikati putkata opisvam daeba lelqti prosta daeba!



Тема Re: hodjataнови [re: Cилви]  
Авторyyy (Нерегистриран)
Публикувано28.12.07 00:13



mi ne mislq 4e cigankata me e izlugala.6te ti razkaja po-podrobno za kakvo stava vupros:s vuprosniq tur4in se zapoznahme predi okolo godina.purviq put vidqh 4e me gleda mn stranno ma...stana mn blizuk s men uj mi be6e priqtel.a mejdu drugoto si imam gadje ot okolo 3 god i dopredi da se zapoznaq s nego ne sme se karali.ta po4nahme mn da se karame da me boli glavata da si vuobrazqvam kolko mn mi haresva tur4ina a toi ne e moi tup muj.taka skandalite s gadjeto mi produljavaha i nakraq se razdelihme i az trugnah s drugiq i ne6to ne mi be6e nared se edno ne sam az....v edin moment se poosaznah i se vurnah pri staroto mi gadje i pak se po4naha skandalite....sled vreme si4ko se povtori.....sega dori ne razgovarqm s tur4ina ne go dopuskam do sebe si oba4e me e strah cigankata mi kaza 4e e pravil nekvi magii da ne sme zaedno s moito gadje da se karame i nekvi takiva...ta sigurna li si 4e moga da otida pri hodja za tova az znam 4e tehnite lubovni magii ne se razvalqt ili ne6to be6e 4e praeli nova da otslabi starata



Тема Re: hodjataнови [re: yyy]  
Авторcлoжaтa (Нерегистриран)
Публикувано28.12.07 14:58



бе ще ви еба и ходжата и циганките и темата тъпа , за къв к** сте я вдигнали?!



Тема Re: hodjataнови [re: cлoжaтa]  
АвторSomebodyElse (Нерегистриран)
Публикувано28.12.07 16:28



ami za na maikati putkata sme q dignali 6to problem li ima6! are ebavai si magareto!



Тема Re: hodjataнови [re: SomebodyElse]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано28.12.07 19:20



хаха, за един *оджа ще се изпоебете без да се знаете, че и на магарета налитате.....

....то и аз налитам на чорлавата, но поне е пичка на място...



Тема Re: hodjataнови [re: yyy]  
АвторCилви (Нерегистриран)
Публикувано28.12.07 19:37



Да ти кажа това което зная е малко, защото не съм ходила по ясновидки и ходжи. Но както вече казах, чувала съм, че ходжите са много силни в магиите.Някой казват, че за да ти махне една магия той ти прави друга.Други пък твърдят, че изчиства и може всичко да се премахне. Не зная. Аз лично се чувсвам много зле. Боли ме глава. Не се храня. Спя неспокойно. Изпитвам страх. Често плача и напоследък имам много проблеми. Периодично имам една болка отзад в гърба, сякаш въже ме е стегнало през гърдите та чак до врата. Все по-често ми се случваха много странни неща. Например: Нощем, когато успея да заспя в съня ми нещо започва да ме души. Когато успея да се събудя и отворя очи, то продължава. Не карам никой да ми вярва. Ще ви разкажа и нещо друго. Често там където седя,зад гърба си оставям петно с кръв. Вие как мислите дали ми се привижда и на мен и на всички останали около мен. Не мисля. И това не е всичко. Зная че има нещо. Не зная какво е. Но ме е малко страх. Макар, че вече свиквам. Аз лично турся един ходжа - Кеазим. Намерих адрес в Овча купел, но аз зная, че този мъж живее в Лозенец.Малко ме съмнява този адрес. Пък и този в Овча купел взима по 50лв,а онзи от Лозенец кой каквото остави. Май има някакво разминаване или може би някой си прави майтапи. Та все пак да ти кажа за теб какво мисля. Иди при някого, който разбира или поне да ти кажат хубави отзиви. Иди при този човек и му кажи, че не искаш да ти прави магия, а само да те пречисти. Разкажи си историята и го попитай може ли нещо да ти помогне. А що до вярата ми в Бога ...разклатена е. Вече се съмнявам дали моят Бог - Христос съществува.
На всички който не им харесва темата ще им кажа: "Ами какво правите тук бе?"



Тема Re: hodjataнови [re: Cилви]  
Авторyyy (Нерегистриран)
Публикувано28.12.07 22:42



tova koeto ti se slu4va ne e normalno naistina!neznam za hodjata za koito pita6 ne sam hodila nikoga na vra4ki,hodji i t.n.blagodarq ti za saveta i ako go nameri6- pi6i kakvo e stanalo!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.