Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:11 21.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: hodjataнови [re: princess]  
Авторmax (Нерегистриран)
Публикувано06.12.07 23:47



ot edna poznata,koqto kade li ne beshe hodila pri kakvi li ne magove i edinstveno toi i pomognal ta beshe dosta vazhitena ot nego.Tака разбрах за него и отидох ,много приятен и възпитан човек няма определена такса зависи от това което искаш да направи за теб.При мен нештата потрагнаха след 3 ден и до две седмици вече всичко беше наред та до сега.



Тема Re: Не ходете при ходжи !нови [re: Anuel]  
Авторsamojager (Нерегистриран)
Публикувано07.12.07 07:45



tapako mnogo znaesh,ti si navsiakade namash li druga rabota.pisna mi ot glupostite ti.



Тема Re: Не ходете при ходжи !нови [re: samojager]  
АвторSomebodyElse (Нерегистриран)
Публикувано07.12.07 16:42



xaxaxaxaxax

axaxaxaxaxa!



Тема Re: hodjataнови [re: max]  
АвторSomebodyElse (Нерегистриран)
Публикувано07.12.07 16:46



samo da uto4nq ne6to tova e drug hodja koito jivee v samiqt asenovgrad a ina4e hodjata ot dolni voden se kazva ЕЙВАЗ ТАИР ЧАКЪР-ходжа 0889561614 гр.Асеновград,кв.Долни Воден
tova sa dve otdelni li4nosti a v dolni voden dori ima o6te edin hodja koito se kazva kadir za koito govorqt 4e e mente bil ama neznam za6to az nesam hodil pri nikogo ot tezi tozi kadir e vyzrasten 4ovek a drugiqt e mlad nasledil umeniqta si ot dqdo mu!



Тема Re: hodjataнови [re: s]  
Авторyyyy (Нерегистриран)
Публикувано16.12.07 12:07



а знаеш ли че като ходиш по разни там ходжи после мръсотииките дето си направил(а) ще ти се върнат?



Тема Re: hodjataнови [re: yyyy]  
Авторprincess (Нерегистриран)
Публикувано16.12.07 12:30



бях при ейваз чакър -представата ми за него се оправда-сега чакам да се оправдаят и очкванията за резултатите

ще ви кажа ако стане нещо-при мен е за засилване на чувствата ,за да се преодолеят външни пречки
между другото-по повод изказванияа че това което правя ще ми се върне-ако някой ми направи любовна магия и се държи добре със мен-само ще се радвам-защото по принцип ми е страшно трудно да се увлека по някой (въпреки множеството предложения;)-а самотата страшно ме измъчва-разбира се сега имам по кого да се измъчвам



Тема Re: hodjataнови [re: princess]  
АвторSomebodyElse (Нерегистриран)
Публикувано17.12.07 02:50



:)))) sladur!



Тема Re: hodjataнови [re: princess]  
Авторyyy (Нерегистриран)
Публикувано20.12.07 12:56



tva go napisah na s 6tot ako si misli 4e e taka otiva pri hodjata kat si maumi da ima nekoi macka i ne6tata mu se polu4avat-mi ok moe i da stane ma 6e mu se vurne sega 6e e 6tastliv...ne moe li sam da se opravq za kvo e nujno si4ko tva...?vuob6te ne moa da razbera?az kat iskam nqkoi muj otiam i si go vzimam za kvo da se zanimavam s gluposti?



Тема Re: hodjataнови [re: yyyy]  
Авторboriana (Нерегистриран)
Публикувано20.12.07 22:30



takava prostotia na edno miasto trudno moje da se vidi.naarod bokluk



Тема Re: hodjataнови [re: boriana]  
АвторSomebodyElse (Нерегистриран)
Публикувано22.12.07 20:34



mmmm mnogo haresvam moralistkite ili po skoro horata koito se pravqt na takiva golqm moral ina4e 6to se odnasq do drugite ako trqbva da se opliuvat i da im se nasmiva 4ovek xaxa moralistki pak hodqt ta kradat po ky6tite i se ebyt kato za svetovno s vseki sre6tnat po diskotekite piqt i draifat navsqkade ama ina4e sa moralistki de! kvo li da govorq prosto duhai supata!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.