Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:37 25.04.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Vikane na duhove  
АвторVesi (Нерегистриран)
Публикувано27.12.05 11:59



Zdraveite. Predi 1-2 godini zapochahme da vikame duhove s edna priatelka poradi smurta na baba mi. Ot nachalo ne razbirahme nishto ot tova koeto ni pisheshe duha no posle zapochna da stava vse po qsno. Daje i predvijdashe razni raboti koito v posledstvie se okazvaha verni. Edni priatelki ni kazaha da sprem zashtoto bilo mnogo losho i nie i taka napravihme. No problema e che sled tova zapochnaha da se sluchvat mnogo stranni raboti ( da namiram kibriteni klechki na legloto, da tursq 1 neshto s chasove i izvednuj da go namerq tochno pod nosa mi ) i tova chesnto kazano mnogo me plashi. Kato cheli sa vinagi okolo men, gledat me sledvat me i mi iskarvat akula s tqhnite igrichki. KAkvo da pravq?? blagodarq predvaritelno



Тема Викане на Хора !!! :)))нови [re: Vesi]  
Автор ngs ()
Публикувано27.12.05 13:41



Представи си че ти си човек в скафандър ,който оправлява робот и е в него!!!
Какво ще стане ,ако извикаш човек в средата ,в която се намираш ,без скафандър ,неоправляващ робот...
защото като викаш хухове ти ги викаш в друг свят ,в който немогат да съществуват ,докато неполучат и изградят своите дрехи,за съответната среда ,в която да натрупват опит!
И как духът ще ти каже ,това което искаш ,след като той си е отишъл ,защото така е пожелал и програмирал живота си подсъзнателно... Уважи желанието му и не го викай без дрехи , иначе какво би станало ,ако той те извика в неговият свят докато ти си тук??? Може би ще полудееш ,ще се сдухаш или няма да разбереш нищо от това,което е естествено да разбереш ТУК И СЕГА със развитите ти сетива ,съзнание и ниво на състрадание!!!

Ако толкова ти е кеф да викаш... отвори входната врата и викай колкото си щеш, но хората и ако не те помислят за луда ,ще стане наистина забавно и готино ;)))

По добре рано ,отколкото всеки път!


Тема Re: Vikane na duhoveнови [re: Vesi]  
АвторJ. (Нерегистриран)
Публикувано28.12.05 00:07



he he:)))
и аз се бях нахакала така навремето като виках духове - по едно време почваш постоянно да ги усещаш, нали? В началото ми беше интересно, но после бая психарско стана - отделно колко енергия губиш докато ги викаш и говориш с тях - нали се сещаш, че първо това което идва е от нисшия астрал и после, за да стои и да си говори с теб и да ти мести показалеца(чашата или каквото там използваш) от някъде трабва да черпи енергия - познай откъде Другото, което открих със закъснение беше, че като съм почнала да ги викам сме отворили канал и като пълна пикла-оптимистка, понеже разчитах, че ако нямам лоши намерения нищо лошо няма да ми се случи - не бях взела никакви предпазни мерки за това какво минава по тоя канал и кога. В началото ползвах дъска - после изреченията взеха да ми изплуват директно в главата. Много забавно беше - влизаш в някоя стая и просто усещаш присъствие - после почваш да си разговаряш там с духа, да го разпитваш. ..и в един момент така се смахваш, че не знаеш сам ли си говориш или не... просто веднъж отвориш ли канал за тях това е като светлинка - източник на енергия и ги привлича:((( ако си късметлийка ще почнат и на сън да ти се появяват - също става много приятно после В моя случай започнах цялото нещо общо взето от скука и глупост - исках сама да проверя има ли духове, няма ли...после не се устеих кога да спра...продължихме въпреки предупрежденията с няколко ентусиасти на същия акъл да викаме духове на познати починали....и какъвто там дух се завъртеше изобщо :((( Ааа, да не пропусна и другия момент - енергиите на хората от кръга абсолютно се омешваха - почна да става така, че заболявания или типични здравословни проблеми на някои от хората почнаха да се усещат при другите

Иначе на въпроса ти какво да правиш - лесно е - просто трябва да вземеш твърдо решение, че не искаш повече да се занимаваш с това (тук идва момента дали наистина го искаш - аз доста време не обръщах внимание като ме предупреждаваха, ама после ми се случиха доста стряскащи случки и избора общо взето беше или да спра или да полудея:))) Та просто решаваш и спираш. Те няма да изчезнат веднага, но в началото като ги усетиш просто се затваряй - не говори с тях, не им обръщай внимание, важно е и да излъчваш намерение, че отказваш да влезеш в контакт или да им дадеш от енергията си( tip: черпят от енергията ти не само като ги викаш в сеанс, а и когато им обръщаш внимание, когато успеят да те изплашат или да предизвикат емоционална реакция). Просто трябва да излъчваш пълно безразличие и незаинтересованост към това, което правят или не правят. Лека-полека и ти ще спреш да ги усещаш, и те ще се откажат да те притесняват щом усетят, че полза няма
аиде късмет, и пиши какво е станало после



Тема Re: Vikane na duhoveнови [re: Vesi]  
Авторmirkata (Нерегистриран)
Публикувано28.12.05 20:23



Na men mi se poqvqvat duhove bez da sam gi vikal.I mi pravat losho neshto kato
me udrqt s magiq.Nqkoi sha mi kaje li kvo stava i shto taka?
AZ AZ mislq che e ot tova che imam sredno poveche darbi.ma neznam dali e taka.



Тема Re: Vikane na duhoveнови [re: mirkata]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано16.01.06 03:17



Ми то и аз съм доста надарен, ма още не са ме навестявали духове(само духачки). Що не кажете как се викат духове, че да си поръчам трима, за да разчитам винаги на каре за Бридж? Щото компютърът играе тъпо...



Тема Re: Vikane na duhoveнови [re: Vesi]  
Автор Avandon (Paladin)
Публикувано22.01.06 19:04



Zdravei .... sega tova koeto ste napravili e dosta TUPo ot edna strana i glupavo ... no moje da ne ste go napravili v 4isto i trezvo suznanie ...!!! Kogato se vika duh zabelqzala li si 4e nqkoi bez da iska podhvurlq ideqta i vsi4ki ste saglasni .... Da kofti e samoto ne6to koeto 6te vikate znae 4e imate jelanie i Vi manipolira do momenta dokato ve4e ne ste mo nijni ... Sega iskam sp[e6no da mi pi6e6 na insane_dude@abv.bg i da razkaje6 kakfo e stanalo i kakfo zaklinanie ili drugo ste izpolzvali vsi4ko s koi ste bili i T,n.......





Тема Re: Vikane na duhoveнови [re: Avandon]  
Автор DieHumans (непознат)
Публикувано27.01.06 03:25



Slushaj sega skypi priqteliu na nqkolko mesta si kazval 4e 4ovek koito ne razbira ot rabotata si ne trqbva da q vyrshi. Ti opredeleno ne mi izglejdash kato takyv. Skoro vsy6tnost 6te razberem do kolko si sposoben na tova za koeto govorish...nadqvam se moqt malyk priqtel da te radva prez dylgite i samotni no6ti ...oglejdaj se kogato se pribirash osobeno obyrni vnimanie na tymnite senki okolo teb....Be afrai be very afrai there is something EVIL watching you!



Тема Re: Vikane na duhoveнови [re: DieHumans]  
Автор Avandon (Knight of Valor)
Публикувано27.01.06 16:28



Браво млади приятелю страхотна презентация. Това дали аз разбирам или не могат да кажат само хора, които ме познават. Аз също не мога да кажа, че разбирам всичко и както поясних с магии не се занимавам. Това че ти искаш да ме сплашиш или наистина се опитваш да пуснеш нещо след мен е твой проблем, защото когато правиш нещо лошо то се връща тройно. Не заставай на пътя на правдата и честта ....... Време е да престанете да се занимавате с тези неща, защото те са лоши и забранени за практикуване, така че време е да се покаяте неверни чада на тъмнината....



Beware EVIL, I am the Holly FIST of Heirouneus. I will SMITE you!!!

Тема Re: Vikane na duhoveнови [re: DieHumans]  
Автор Heironeous (God of Valor)
Публикувано28.01.06 00:12



Дай го насам тоя малак демон. Ще го схрускам за закуска. Ако искаш прати потерията. Ще се постарая да не се доближи до него.





In the name of Heironeous I BANISH you unholly abominations!

Тема Re: Vikane na duhoveнови [re: Heironeous]  
Автор Avandon (Knight of Valor)
Публикувано28.01.06 00:49



Аве ти от каде изкопа тоя недъгав Демон.... АКо е от далеко само си го разкарал.... Щото той се опитал не да стресне мен, а налетя на един нищонеподозиращ млад рицар. Твоя демон получи съкрошителен удър по тъпата тиква с голямо лошо тавански прозорец. Явно го е цапардосал бая мазно...... щото май си тръгна с крива глава.... незнам може само да е съвпадение, ако е същия дай му следващия път комплект първа помощ!!!.....А да има 6 пръста?
Много поздрави от младия рицар: "Holy BLADE OF HEIRONEOUS"
ПП: С обич....!!!



Beware EVIL, I am the Holly FIST of Heirouneus. I will SMITE you!!!

Редактирано от Avandon на 28.01.06 00:53.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.