Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:53 05.07.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Страхьтнови [re: The WhiteRider]  
Автор vret7 ()
Публикувано08.11.05 05:08



Благодаря за отговора ти,ценен е ,днес попаднах в ''Техники за медитация ''на Osho ,и на неговата идея за медитиране сре6ту страха,то е иденти4но на твоя отговор,благодаря!



Тема Re: Страхьтнови [re: vret7]  
Автор vret7 ()
Публикувано08.11.05 05:30



Тук май няма пове4е страхливи хора,само аз бях май,та дайте да затворим темата и да медитираме вьрху страха и да го упла6име с лиубов,кой както иска де,някой предпо4итат друго успех на вси4ки....ей 6убето голям страх....



Тема Re: Страхьтнови [re: vret7]  
Авторchuchupei (Нерегистриран)
Публикувано24.08.07 15:17



Страх така нареченият Синдром на емоционалния срив това е страх и се премаха в кабинет Егология при Димитър Захариев http://esotherica.freecom-int.com



Тема Re: Страхьтнови [re: chuchupei]  
Автор3иko (Нерегистриран)
Публикувано24.08.07 17:42



за какво вдигате тези стари и тъпи теми, няма ли кой да напише нещо ново и полезно, писна ми от тези дърти и изкуфели клубари, репертоара им се изчерпа вече, а ти с тоя Захариев не ти ли писна да лъжеш будалите





Тема Re: Страхьтнови [re: 3иko]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано25.08.07 16:48



Зико,защо да е стара и тъпа темата? И защо хората да са будали?Нима ти си най хитрия а?И защо да лъже Димитър Захариев нима не е истинали или те е яд или умираш от злоба,че главата ти е тъпа и проста,че не може нищо да роди освен да бълва С.Е.С да носи и всява зараза.Ето от такива като теб се заразяват хората но нека да изпиташ болката и мъката на хората които посещават кабинет Егология при Захариев,че тогава да те питам лъжа ли е или истина.Знай,че глупак Егологията неможе да разбере само човек с пипе я разбира.Работата не е да имаш више за да я разбереш,искаса пипе яснолитие май нищо е какво да кажа усвен жалко.Друго какво да ти кажа вземи та провери врата си та да видиш петната си отзад да но ти стане ясно и да разбереш какъв си,че си опасен за себе си и за всички около теб.



Тема Re: Страхьтнови [re: vret7]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано25.08.07 18:28



нормално е да те е шубе за нещо, или някой
безстрашни хора няма
непирятният житейски момент и ако някой реши да ти набута подсъзнателни страхови асоциации и от обикновена страхова невроза можеш наистина да луднеш, няма да е класическа шизофрения, а параноя (моносимптоматична шизофрения), което е не по малко неприятен момент.
На неврофизиологично ниво страха се активира от активацията на определени серотонинови и допаминови рецептори.
Лекарството против страх се нарича Абилифай табл от 15 мг са класика - цената е 300 лева месечно. Ползва се и при деца с аутизъм, ползва се при мания, параноя и шизофрения. Ефектът настъпва след около 6 седмици. Курса на лечение е 26 седмици, за да се "отпредпрограмира" нервната система

Всичко направено се връща особено, ако е срещу човек със Съдба могъща


Тема Re: Страхьтнови [re: Anuel]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано25.08.07 18:34



ти си велик маг, как разбра че има нужда от лекарства човечеца?!





Тема Re: Страхьтнови [re: van_helsing]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано25.08.07 18:53



благодаря за комплимента сър, но не се изживявам като велик, макар че имам спомени от доста богато подсъзнание, както и да е...
порадоксално съм на мнение, че добра магия няма - като имам предвид 99% от простотиите които хората наричат популярно магии...
хаос маговете (съвременните магове, към които се асоциирам и аз) имат много подигравки на тема постмагичен ефект, преди време посочих, пример от един хаос маги сайт, че ако си търсиш руса мадама със зелени очи на възраст между 22 и 25 години е много вероятно да си я намериш, но може да има трихомони във влагалището :))
ако човека е обект на психотронно въздействие може да стигне и до лекарства, като просто му посочих върховото постижение в областта на неврофармакологията



Всичко направено се връща особено, ако е срещу човек със Съдба могъща

Тема Re: Страхьтнови [re: Anuel]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано25.08.07 19:23



"порадоксално съм на мнение, че добра магия няма - като имам предвид 99% от простотиите които хората наричат популярно магии... " - ааааа, дойде ли на моя сега, после пак ме попитай защо ги преследвам.......



"хаос маговете (съвременните магове, към които се асоциирам и аз) имат много подигравки на тема постмагичен ефект, преди време посочих, пример от един хаос маги сайт, че ако си търсиш руса мадама със зелени очи на възраст между 22 и 25 години е много вероятно да си я намериш, но може да има трихомони във влагалището :)) " - страшна магия брато.......добре че си падам по брюнетки



Тема Re: Страхьтнови [re: vret7]  
Автор vret7 (walker)
Публикувано26.08.07 04:20



Само страхът ни разделя от това което сме

всъщност....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.